"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

dogru diyosun canım yaa.. nasıl bekliceemm p.tesiye kadar :s şimdimi yaptırsam :S

cnm mrb... kan testi yaptır. idrarda hemen çıkmayabiliyo... bana sağlık ocagında öyle demişlerdi. 1 hafta geçse bile bazen negatif görünebiiliyomuş idrarda...pzts hemen kan testi yaptır hemen......:KK16:

ilkini ben aldırdım ikincisi düştü üçüncüsünün kalbi durdu :KK43: daha gitmedim evde yaptım test busefer planlı olduğu için erken öğrendim
anladım canım bir hafta sonra falan git görürsün o zamn ben 2500 lerde gördüm karından inş. bu saglıkla gelir annesine :KK16:

Kan değerine göre ne zaman gideceğini belirle. Ben değerim 6.000 lerdeyken gittim adetim 1 hafta geçmişti gittiğimde.
1500 olmadan keseyi göremez doktor. En az 1500 olmasını bekle. 1500 de de alttan muayene ile görebilir. :KK17:

ozaman benim önümüzdeki hafta değil ondan sonra gitmem lazımda yinede bi kan vereyim demi sonrada beklerim artık

Bu mide bulantisi gibi neye benzediginide tam anlayamadigim sey bugun beni bitirdi..Gaz da cabasi :KK43:((
Yarin 11 kasim..Sabah idrar testi alip tekrar yapcam..Hos burdaki testlere pekte guvenmiyorum..cubuk gibi birsey...ufacik minnacik..Gecen seferde surekli negatif cikarmisti..Anca adet gunumden 4 gun sonra pozitif cikardi..
Yinede Allahtan umut kesilmez..Belki bu sefer silik milik diger cizgiyi gosterir..Sonucta BAT' a son 1 gun kalmis olacak...

Bu arada esim cok komik yaaa :))) Adam gidip gelip ''nasilsin'' diyo :) '' ne sorup duruyon? Hamile degilim'' dedim en son..:)) ''Ama adet olmadin dimi ''diyo :)))
Allahim yarebbim benden heyecanli..Gun sayiyo kocisim yaw :))))))))))))

Kotu dusunme,kotu olmasin..Insallah bu sefer saglikla kucagina almayi nasip eder Allah..Pazartesi ne kadar kendine iyi bak..kalkarken,otururken,,simart azcik kendini..Insallah guzel haberlerine devam edersin hep :)

yok daha gitmedim nezamn gitcemide bilmiyorum :KK52: temmuz topiğinde soruyom da onlar şimdi namaz derdinde kimse cevap vermiyo bende sizlerden birini bekliyodum kelebek felan nezaman gideyim hakkaten ben erken öğrendim bat yarın mesela 17 ekimde regl oldum

su temmuz topigi nerde yaa bulamadim

Kotu dusunme,kotu olmasin..Insallah bu sefer saglikla kucagina almayi nasip eder Allah..Pazartesi ne kadar kendine iyi bak..kalkarken,otururken,,simart azcik kendini..Insallah guzel haberlerine devam edersin hep :)

aminnn şımarmakmı hiç şımaracak halim yok karnım ağrıyo üstümde uyku böcükleri geziyo ama nedense kaç gündür cin gibiyim ay gece 3 te felan yatıyorum sabah 7:30 da kalkıyom hamilelik bende farkı tesir etti :KK1: :KK1: pazartesi gidememde ondan sonra bi bakcam yiğenimin doğum günü var onu yapıcaz buarada sen bulgaristan göçmeni felanmısın

ilkini ben aldırdım ikincisi düştü üçüncüsünün kalbi durdu :KK43: daha gitmedim evde yaptım test busefer planlı olduğu için erken öğrendim

ya ben bunları yazarken aklıma türk filmi geldi hahahahahaha allah beni kahretmesin buda hapşuruktan gitmesin bari bugün çok üşüdüm :KK1:

kızlar bat günüm dündü bir gün fazla söylemiştim yine,gelen giden yok ama kesinlikle hamile olduğumu hissetmiyorum,her ay aynı terane:KK1:akşama ya da yarına gelir kırmızıcıklar:KK1:

bnm beşinci günüm beklemediyim hafif pembemsi bişy var bu da 3 gündür devam ediyor şaşırdım bende

bnm beşinci günüm beklemediyim hafif pembemsi bişy var bu da 3 gündür devam ediyor şaşırdım bende

ya sen kan verdinmi bak şimdi geçenlerde birinidaha öyle oldu sonra regl oldu ama ben hiç öyle olmadım için bişey diyemiycem valla en yakın ben ablamı biliyorum oda 2 gün olmuş baya regl olmuş sonrada haiş çıktı ama sanırım herkezde olmuyo bu sen bi baktır bence

ya sen kan verdinmi bak şimdi geçenlerde birinidaha öyle oldu sonra regl oldu ama ben hiç öyle olmadım için bişey diyemiycem valla en yakın ben ablamı biliyorum oda 2 gün olmuş baya regl olmuş sonrada haiş çıktı ama sanırım herkezde olmuyo bu sen bi baktır bence

Keşke adetim 5 gün kala rahatsızlandım iğne yaptırmadım hamile olabilirim diye baktılar 0,100 çıktı yani 7 gün önce yapıldı bilmiyorumki pazartesiyi bekleyecem artık

Keşke adetim 5 gün kala rahatsızlandım iğne yaptırmadım hamile olabilirim diye baktılar 0,100 çıktı yani 7 gün önce yapıldı bilmiyorumki pazartesiyi bekleyecem artık

7 gün önce yapılması şuan olmaması demek deil inşallah vardır bebişin ya eczaneden alsaydın bari bak şimdi merak yaptım valla

Son düzenleme:
7 gün önce yapılması şuan olmaması demek deil inşallah vardır bebişin ya eczaneden alsaydın bari bak şimdi merak yaptım valla

aldığım testler bozuk çıktı yaa almak istemiyorum artık pazartesi kan vereyim bari akşam uzandım yukarı doğru kasıklarıma ağrı saplantı dinlendim bu sefer gögüslerim şiddetli sızladı eşim benim üzülmemi istemiyo:2::2:yoksada üzülme dedi

Asiselcan bu ay senin bahsettiğin soğan kürüne dün başladım ama iki gündür çok yoğun akıntım var soğan kürünü kullanınca oluyor mu merak ettim açıkçası bu arada benim bat 28 kasım

Kızlar napıyonuz nassınız,ben hastayımmm sabah doktora gittim saat 9 daydı randevum
tabi saat 9 u 5 geçe atamıza saygı duruşumuzu hastane önünde personellerle birlikte yaptık.Bu arada soğuk havayı yedim sonra k.valideme gittim evleri buzzz gibiydi bi de orda soğuk yedim sonra bizim adamı zorla eve getirdim birden ateşlendim yatak döşek yatıyom şimdi hep bu adamın yüzünden,oturdu kaldı anasında:KK47:

yok olmaz ben burda doğuracam :KK52: adamdan bulaştı laz damarım tuttu :KK53: hamiş kalanlarda burda dursun hatta giden olursa ikimiz tenhada yakalyıp pataklayalım :KK52: hatta sen bizim topiğin hamilesisin hiçbiryere gidemezsin diyelim temmuz ağustos karışık olsun :KK1:
yok daha gitmedim nezamn gitcemide bilmiyorum :KK52: temmuz topiğinde soruyom da onlar şimdi namaz derdinde kimse cevap vermiyo bende sizlerden birini bekliyodum kelebek felan nezaman gideyim hakkaten ben erken öğrendim bat yarın mesela 17 ekimde regl oldum
kız asican sen de farkettin mi bilmiyorum ama temmuzda bikaç kişi sürekli tv izlemeyin müzik dinlemeyin modundalar :KK53:
tamam ben de çokça dua ediyorum sürekli allaha yakarıyorum ama tvde izliyom müzik de dinliyom ruhum valla şaştım kaldım
kendimi bi acaip hissettim anacım.Bi de gruplaşma var ilk günlerin anneleri kendi aralarında sohbet muhabbet ama selam veriyon almıyolar neyse içerlemişim biraz :KK1:
hepimiz hamile çıkalım bu topiğin hamile topiğini açacam arkadaşş
doktora da gideceksen önce kan ver canım değerine göre gidersin şimdi gitmen manasız olur,kan değerine bakacak o kadar.
eğer değerin 1500 üzeri olursa alttan keseyi görebilirsin.Biz bugün minişimizin keseyi gördük :KK1:ama alttan,değerim 1500 falandı çünkü.2000 olunca karında görünüyomuş sanırım.Gider gitmez keselenirsin hem.
Bu arada benim senin de aklında olsun,daha önce düşüğüm olduğu için günde 1 tane coraspin 100,2 tane progestan verdi bi de folbiol.Sen folik asite başladın dimi?
ilk t çıktı bekledim bişy yok anlamadım bende şansıma hep bozuk testler çıktı adetim 5 gün geçti hafif pembemsi 1-2 damla geldi 2 gündür kaldı öyle adet olmadan önce de aynı olurdu ama hemen kahverengi lekelenmem olurdu başlardı adetim bel ağrısı gögüslerimin uç kısımları şiş hassas berbat ağrıyor

canım ben de adet olmadan 2 gün önce kahve akıntım olur senin de eğer başlamadıysa şüphelerin yersiz değil göğüs ağrısı da bi belirtidir tabi ki.benim bikaç gündür öyle şiştiler ki pek de güzel oldular :KK1:

Bozuk olmayan bi test al canım adet olmazsan yap bizi de merakta bırakma :KK54:

X