"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Canım kırmızılar gelmeden ümidini kaybetme
İnşallah bebeğin bu ay süpriz yapar sana.İnşallah güzel haberle dönersin bidahakine

ne yazık ki olmadı:KK50:sabah regl oldum :KK31: salı günü doktora gideceğim artık...

inş. kistim alındıktan sonra olacak benim de bebeğim:KK19:

Sağol teyzemiz valla yedik soğuğu napalım bi de kasıklarım da dün akşam ve gece baya ağrıdı
Şimdi hafif var.Ama soğuk algınlığım geçti
1 kilo mandalina yedim bi oturuşta :KK1:
Dişine de sevindim tonla yük kalktı üstünden biliyorum :KK9:
Çok geçmişler olsun kuzucum

Canımm ayakLarını sıcak tutmuyomusunn sen kendinee bakmıyomusun kendını dusunmuyonnn teyzesının gülünü hastaa etmee bariiiii :KK52:
ohhh yarasınnn kuzucugumaaa afferımm bol bol meyve yee bebişş vitamin alsın :KK1:
ayyy sormaa canımm yaa ne yük kalktı anlatamam ne stres yapmıştımm beee korkudan geberecektım neredeysee :KK9::KK9:
çok şükürrr geçtii bidee bebiş haberi alsam benden mutlusu olmaz herhaldee :KK1::KK1:

ne yazık ki olmadı:KK50:sabah regl oldum :KK31: salı günü doktora gideceğim artık...

inş. kistim alındıktan sonra olacak benim de bebeğim:KK19:

merhaba canım üzülme vardır herşeyde bir hayır...
kistini nasıl aldırıcksın laparoskopi yöntemiylemi...benimde sol tüpüm tıkalı bende bu ay olmazsa bebiş laparoskopi ameliyatıyla açtırmayı düşünüyorum...

Canımm ayakLarını sıcak tutmuyomusunn sen kendinee bakmıyomusun kendını dusunmuyonnn teyzesının gülünü hastaa etmee bariiiii :KK52:
ohhh yarasınnn kuzucugumaaa afferımm bol bol meyve yee bebişş vitamin alsın :KK1:
ayyy sormaa canımm yaa ne yük kalktı anlatamam ne stres yapmıştımm beee korkudan geberecektım neredeysee :KK9::KK9:
çok şükürrr geçtii bidee bebiş haberi alsam benden mutlusu olmaz herhaldee :KK1::KK1:

Ayaklar sıcak da k.valideme gitmiştim evleri buzz gibiydi orda üşüttüm canım :2:
Teyzesinin gülü sıcak yerde keyfi yerinde de benim totom dondu :KK52:
Ben sana dedim dişçiden korkma bak ben korkmuyom diye :KK52:
Üçüzleri bekliyom ben 3 müjde alcam inşallah :KK1:

Ayaklar sıcak da k.valideme gitmiştim evleri buzz gibiydi orda üşüttüm canım :2:
Teyzesinin gülü sıcak yerde keyfi yerinde de benim totom dondu :KK52:
Ben sana dedim dişçiden korkma bak ben korkmuyom diye :KK52:
Üçüzleri bekliyom ben 3 müjde alcam inşallah :KK1:

ayyy benımm evımde cok soguk yaa dış cephesi straforlu olmadıgı ıcın çok soguk oluyorr benımde kıcım donuyor suandaa....:KK52:
ohh ohh teyzesinin gülüü iyi olsundaa sen olmasanda olurr dıyomuşummm :KK1::KK1: şaka şakaa sendee iyi ol kuzum benımm...
ewt artık korkmuyorummm sendee korkmaaa :KK52::KK52:
:KK52::KK52::KK52: neeeeeeeeee amann bi tane sağlıklı olsundaaa yeterrrrrrrrrr :KK1::KK1:

ayyy benımm evımde cok soguk yaa dış cephesi straforlu olmadıgı ıcın çok soguk oluyorr benımde kıcım donuyor suandaa....:KK52:
ohh ohh teyzesinin gülüü iyi olsundaa sen olmasanda olurr dıyomuşummm :KK1::KK1: şaka şakaa sendee iyi ol kuzum benımm...
ewt artık korkmuyorummm sendee korkmaaa :KK52::KK52:
:KK52::KK52::KK52: neeeeeeeeee amann bi tane sağlıklı olsundaaa yeterrrrrrrrrr :KK1::KK1:

sıkı giyin oğuldan uşaktan kesilmeyesin totonu da sıcak tut :KK52:
benim dişim iyice gitti zaten,anca doğurunca giderim dişçiyee ooooohoo daha çok var kurtuldum toktor amcadan :KK1:
kerpetenle dalcaktı bana :KK52:

sıkı giyin oğuldan uşaktan kesilmeyesin totonu da sıcak tut :KK52:
benim dişim iyice gitti zaten,anca doğurunca giderim dişçiyee ooooohoo daha çok var kurtuldum toktor amcadan :KK1:
kerpetenle dalcaktı bana :KK52:

anammmm ayagıma yün çorap giymişimm bide üzerine pandufları geçirmişimm yinee buz gibi yine buz gibi ayaklarım hiç ısınmıyorr :KK52:
kuzum yaw keşkee hmiş kalmadan dişşini halletsseydın inan hiç bişey anlaşılmıyo uyuştuktan sonra..inşallah hamılelıkte agırıp canını sıkmaz senin ..
diş işi zor iş yaww :KK52:

merhaba canım üzülme vardır herşeyde bir hayır...
kistini nasıl aldırıcksın laparoskopi yöntemiylemi...benimde sol tüpüm tıkalı bende bu ay olmazsa bebiş laparoskopi ameliyatıyla açtırmayı düşünüyorum...
evet sanırım laparoskopi olacak.salı günü doktor ne dicek bakalım...aslında hiç istemiodu ameliyatı, normal olması için deneyin bikaç ay demişti ama olmadı işte...

hayırlısı cnm ikimiz için de, inş. en kısa zamanda biz de bu mutlu haberleri alırız:KK31:
Hayırlısı olsun canım,inşallah operasyondan sonra alırız müjdeni :KK54:
inş. cnmmm:KK31:
anammmm ayagıma yün çorap giymişimm bide üzerine pandufları geçirmişimm yinee buz gibi yine buz gibi ayaklarım hiç ısınmıyorr :KK52:
kuzum yaw keşkee hmiş kalmadan dişşini halletsseydın inan hiç bişey anlaşılmıyo uyuştuktan sonra..inşallah hamılelıkte agırıp canını sıkmaz senin ..
diş işi zor iş yaww :KK52:

evet yaaa benim ayaklarım ellerim de çok üşür, kışı bu yüzden hiç sevmiom:KK19:

adetim 3 gün gecti ve idrarda, kan da Negatif ..... önümüzdeki aylara kaldık Rabbim verirsee.. Allahımm bize merhamet etsin inşallahh..

yarın için doktordan randevu aldım hergün test yapıyorum ama çizgide koylaşma yok normal mi kızlar:26::18:

birde sürekli şiddetli sancılarım var regl olacakmış gibi normalde de ağrılı olurdu ama ne bileyim sürekli devam etmesi korkutmaya başladı

hamile olan arkadaşları tebrik ediyorum İsteyen herkese Rabbim nasip etsin

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr benım bat 12 kasımdı sımdlık bısey yok dun kahvaltıdan sonra test yaptım ama negatıftıı cayı cok ıçmiştim bide hiç tutmadan yaptım tetsıı oyuzdenmı bılmıyorum amaa hıcte bısey hıssetmıyorummm aksama dogru bı kasık ve bel agrısı basladı zor uyudum kesın oldum dedım sbah kalkınca ama hala yok umuarımda gelmezzz ben bu ay gec yumurtlamıstımmmm bırdeeee nolcak bılmıyorumm ruylarımda çift çizgileri gormeye basladım pıskolojım bozuldu ıyıcee:KK43::KK43::KK43:

Kızlar burdaki hamile kalan arkadaşlara bir şey sormak istiyorum,son bir kaç gündür kasıklarımda böyle acayip bir sızı var,sanki yanıyo gibi oluyorlar,hafta sonu belim çok ağrıyordu,hapşururken bile aniden sızı giriyo kasıklarıma,birde ben normalde eli ayağı buz gibi olan biriyimdir ağustosta bile elim ayağım buz gibi olur o kadar yani,ama bu bir kaç gündür maşallah elim ayağım yanıyo hatta eşim bile şaşırdı,hayret sen nasıl bu kadar sıcaksın diye,böyle bir beirti olur mu ki,galiba ben yine kendi kendime kuruyorum :KK31:

Son düzenleme:
kızlar ben birazcık hamiş olmuşum :KK49:

ooo maşaallah bi kaç gündür giremedim girmediğim ilk gün müjdeyi vermişsin bize Hayırlı uğurlu olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım :KK16:

Bi kaç hamişimiz daha var galiba hepinizede hayırlı olsun bizlerede dua etmeyi unutmayın :KK34:

Kızlar Gunaydııın:)
Benım BAT bugundu..Ama bu saat oldu hala kırmızıları gormedım...Mıde bulantılarım devam edıyor..Akıntılarım artısını hıc bozmadı..Ama kasık agrılarım artık gecelerı oluyor,belım agrımaya basladı..
Bugun mıde bulantıma dayanamadım,cıkartayım dedım olmadı...Esımı cagırdım..Ben bugune ıse gıdemedımde..Doktora gıdelım dıye..Sonra vazgectım..Sabah test yaptım ama burdakı testler cok adı yaaaa...ancak adet 4-5 gun gecınce cıkıyor..
Ay ne yapacagımı sasırdım yaaa :KK43: offf offf

canım ne yaptın son durumun nee tekrar test yaptınmıı hadi inşş ii haberler verr

Ay canım benım..ıyı haber vermeyı o kadar cok ıstıyorum kı..Yok bırsey yok..Ama sankı bebısım varmıs gıbı gelıyor..Oyle hıssedıyorum ılk defa..Sankı benımle.:) ınsallah yaaa..Allahım herkesten guzel haberler duymayı nasıp etsın..

Ay canım benım..ıyı haber vermeyı o kadar cok ıstıyorum kı..Yok bırsey yok..Ama sankı bebısım varmıs gıbı gelıyor..Oyle hıssedıyorum ılk defa..Sankı benımle.:) ınsallah yaaa..Allahım herkesten guzel haberler duymayı nasıp etsın..

bugun benımde bat gunum normalde benımde hala geln gıden yok kasık agrılarım dun aksamdan ıtıbaren basladı aynı zmnda belımdeeee ama hala bısey yokkk dun öglende olesıne bı test yaptımm negatıftı anlamadım keske bende hıssedebılsem bısylerrrr

ooo maşaallah bi kaç gündür giremedim girmediğim ilk gün müjdeyi vermişsin bize Hayırlı uğurlu olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım :KK16:

Bi kaç hamişimiz daha var galiba hepinizede hayırlı olsun bizlerede dua etmeyi unutmayın :KK34:

sağol bebişim seni bekliyorum en kısa zamanda hayırlı haberini :KK31:

Canım ınsallah vardır bebıslerımız...Insallah ıcımızdedırler..Bu ay umutlarımız bosa degıldır..Insallah mutlu mesut oluruz:)))))))

X