Sanırım kocam beni aldatıyor :(

Evliligini kurtarirsin amenna ama !
İnan iji ucu dordu besi gelir ki bilmediklerin vardir belki ??
Hata affedilebilir ama 1 kez !!
İkinci kez yapilan hata degildir ?
Aldatmanin hatassimi olur ya ?
Soyun dokun sevis ee istemeden oldu
yok ya ?
o seviyeye gelmedi henüz neyseki. Sevinsem mi buna bilemedim ama. O kadar ilerlemiş olsa 1dk durmazdım zaten ama şuan sanal olarak birşeyler yapmaya çalışıyor. Bugün konuşayım mi yoksa bir kaç gün daha bekleyip başka bir şeyler daha mi bulmaya çalışayım elimi sağlam tutmak için bilmiyorum.

o seviyeye gelmedi henüz neyseki. Sevinsem mi buna bilemedim ama. O kadar ilerlemiş olsa 1dk durmazdım zaten ama şuan sanal olarak birşeyler yapmaya çalışıyor. Bugün konuşayım mi yoksa bir kaç gün daha bekleyip başka bir şeyler daha mi bulmaya çalışayım elimi sağlam tutmak için bilmiyorum.
Şahsen ben senin yerinde olsam bir iki gun daha beklerim ... Bakarim vatsapa ne zamanlar giriyor o saatlerdeki gorusmeleri duruyormu , gmailini acip sor arkadasin derse evliligimiz suanda ciddi sarsintida hangi arkadasin o ben yokmusum gibi acip konus bunun hakkinda yoksa ikna olmayacagim gibi birseyler soylerdim. Sayet oyleysede bunlari senin telinden yapmayacak evli adamsin bu tarz seyler gordugun gibi sarsintiya ve supheye sebep veriyor benim telimde ayni sey olsa ne dusunurdu gibisine mantikli bi konusma yap bakalim derim .

Bu adamlara bu doyumsuzluk nerden geliyor acaba çok merak ediyorum. Bir değil iki değil bir sürü kadınla görüşüyorlar evli iken. Yani insan hiç doymaz mı bi yerden sonra tamam yeter artık deyip bırakmaz mı ? Bu nasıl bişey

Tesettürlü olmanizla bu durumu bagdastirmayin. Nefsine iradesine hakim olamayan bı erkeğin karşısında istediğiniz kadar seksi dolasin bı sure sonra sizden sıkılacak ve yeni heyecanlar arayacaktır. Esinizde tam böyle işte

Eşin olduğu için şans vermen normal çoçuğun da var bana kalırsa kendini toparla ve geliştir bir an önce kurtul velayet davası aç ve bu mesajları arama kayıtları nı mahkemeye sun kurtul ondan yine yapacak dır ama sen güçlü olmasın kızın için kapalı olduğun için de kendine güvenini sarsma çocuk oldu diye de seks hayatı bitmez adam belliki çok çapkın kendini üzmemeye çalış

Kızlar biraz uzun olacak ama şuan kafam çok karışık. Eşimle 5 senelik evliyiz. Öncesinde de 5 sene sevgiliydik. 3 yaşına girecek bir cocugumuz var. Geçen sene eşim çalıştığı işyerinden bir kızla sevgili gibi konuşuyordu. Kız evli olduğunu biliyordu da. Yakalayınca kız yolluydu o yüzden takildim dedi. Bir de çocuk sebebi ile cinsel hayatımızın bozulmasını bahane etti. Benim de kendimce hatalarım vardı o sefer affettim. Sonra 1 2 tartışma dışında aramız düzeldi gibi bir sorunumuz yoktu. Neyse. Bugün telefonunu gizlice kurcalayayım dedim. Bayramda 2 günlüğüne şehir dışına gittiğim zaman gece 12.30da ve gündüz 15.30 civarı telefonuna anastasia diye kaydettiği yurt dışı numarası olan ve açık saçık bir fotosu olan bir kızı görüntülü aradığını gördüm. Konuşup konuşmadıklarını anlamadım ama esim aramış yani. Telefonunun gmail kısmında başka bir isim soyisimle bir gmail adresi kayıtlı ve yine başka bir isimle o gmailden face açıldığı görünüyor. Ama kim bilmiyorum. 2 gün önce de onun mail adresine yonja sitesinde üyelik açtığına dair mail gelmişti ve bakınca kendi fotosu olduğunu gördüm eşimin. Ona sormuş olsam arkadaşım aradı arkadaşım açtı vs diyecek eminim buna. Ama açıkçası daha önce de yaptıklarından dolayı güvenim sıfır ona karşı. Anneme anlattım otur konuş dedi ama ne konuşacağım onu da bilmiyorum. Boşanma konusu kafami çok kurcalıyor, boşanmayı istiyor bir yanım ama sanki diğer yanım da cesaret edemeyecekmis gibi hissediyor. Çok kafam karışık ne yapmalıyım hic bilmiyorum. Ciddi bir sebep olduğu zaman ailem bana sahip çıkar ama tabiki her aile gibi önce yuvamı kurtarma derdinde olurlar gibi geliyor. Bir de ben tesetturluyum. Eşimin bu davranışları yüzünden kendime güvenim de kalmıyor sanki.

Yonjada kendi resmi var ama arkadaş açtı diyebilir diyorsunuz...

Bence görüntülü konuşmayı da kardeşi yapmıştır :)

Kız yolluydu takıldım diyor ve siz dipnot düşmüşsünüz kız evli olduğunu biliyordu diye. Yani siz de alttan alttan kızı suçluyorsunuz. Ne yaparsanız yapın, ama artık şu kocalarınızı aklamayı bırakın. Erkek yapar karşı taraf da kuyruk sallamasın zihniyeti sürdükçe çooook aldatılırsınız. Erkeklerin beyni yok mu? İradeleri yok mu? Herşeyden önce size saygıları yok mu? Bunu düşünün. Bırakın 2.kadını suçlamayı. Tüm suç kocalarınızda. Bunu kabullenin. Ama kabullenince gereğini yapmak zor geliyor di mi?

Ne diyorsunuz siz ya? Yollu olmasa evli cocuklu adama oyle yazar miymis. Zorla mi yazdi? Yolluysada kendine yollu size sadakat borcumu var kizin?
Evli ve cocugu oldugu halde, size sadakatli olmasi gerektigi halde bu tarz konusmalara giren esinize hangi sifati yakistiriyorsunuz acaba merak ettim?
Kiza yolluydu bilmem neydi diyorsunuz ama adama gelince aslinda iyi bir insandi, yok benimde hatam vardi oluyor.
Ayrilmazsiniz umarim. Bu evlilik tam size gore cunku.

Aynen.. cuk...

Eşiniz azmış
Babanız ya da kp ye durumu anlatın bir sopa çeksinler belki uslanır

Kocanız o kızların toplamından daha yollu. Leş gibi ağzı b.k gibi zihniyeti var ayrıca benim yanımda flört ettiğini itiraf edip, üstüne flört ettiği kadına suç atacak kocanın dilini keserim, net.

Aynen aynen öyle. Kız öyleyse kendisi ne peki?

Kendisi sayın yolsuz. İşleri güçleri hakikaten yolsuzluk, ahlâksızlık. İnsan utanır be... Böyle insanları toplum olarak aramıza almamalıyız. Ablacığım siz de boşayın gitsin daha devamı gelir bunun, evladınıza yazık.

Okurken kendimi senim yerine koyabildim ve gözlerim doldu. Tamamen senin için yazıcam beni yanlış anlamanı istemem.
Bence eşinin seni aldatıyor ya da aldatmıyor olması şuan ikinci planda kalması gereken bir konu. Çünkü sen geçmişte buna bir kere müsade ederek o şüpheleri hayatına almışsın. Yani sen belki de paranoyaklaşıp çok dahaküçük meselelerde bile aldatılma triplerine gidiceksin ve o haklıymış gibi olucak. Bunun tek nedeni ise o hayvana bi kere izin vermen. Asıl mesele senin ona izin vermen.
Boşanma konusundaki korkuna gelecek olursak sahici bir sarsıntı sahte bir dengeden iyidir. Bu sahte denge senin ruhunu emer bitirir. Bence sen şuan yuvanı düşünücek durumda değilsin çünkü eşin zaten bu yuvayı çoktan yıkmış.

Tesettürlü olmanizla bu durumu bagdastirmayin. Nefsine iradesine hakim olamayan bı erkeğin karşısında istediğiniz kadar seksi dolasin bı sure sonra sizden sıkılacak ve yeni heyecanlar arayacaktır. Esinizde tam böyle işte
Tesettürle, veya güzellik çirkinlikle ilgisi olsa Hülya Avşar aldatılmazdı, sorun adamlarda
Yonjada kendi resmi var ama arkadaş açtı diyebilir diyorsunuz...

Bence görüntülü konuşmayı da kardeşi yapmıştır :)

Kız yolluydu takıldım diyor ve siz dipnot düşmüşsünüz kız evli olduğunu biliyordu diye. Yani siz de alttan alttan kızı suçluyorsunuz. Ne yaparsanız yapın, ama artık şu kocalarınızı aklamayı bırakın. Erkek yapar karşı taraf da kuyruk sallamasın zihniyeti sürdükçe çooook aldatılırsınız. Erkeklerin beyni yok mu? İradeleri yok mu? Herşeyden önce size saygıları yok mu? Bunu düşünün. Bırakın 2.kadını suçlamayı. Tüm suç kocalarınızda. Bunu kabullenin. Ama kabullenince gereğini yapmak zor geliyor di mi?
Çok çok haklısınız, yüzde yüz katılıyorum

bence yatakta yakalamadığın sürece affet derdim ama asıl sıkıntı şu:

yollu, pez..enk bir kocayı kendine ve evladına layık görmek zor değil mi?

kendisi de erkeklerin yollusu demekki yoksa dışarda bir sürü basit kızlar, eskort kızlar var o zaman tüm erkekler aldatsın !! eşin çok fena bir adam bir kere aldatan adam emin ol devamını da yapar ve sen bir kere affedip o cesareti ona vermişsin...

benimde hatam var diyosunuz.neden naptiniz esinize sizi aldatmayi hakedecek.sirf cinsellik icin sizi aldatmissa varsin yaninizda olmasin.ayrica beni isyerindeki biriyle aldatmis ben kalkip internetten buldugu birinin aldatmasini onemsemem.digerini affettiniz o ana yemekti bundan sonraki aldatmalari ara sicak olacak malesef

buyuk konusmak istemiyorum ama esim boyle bisi yapsa belki bosanmaya cesaret edemezdim ama onunla evlilik hayatimi bitirirdim.erkekler alisti mi ardi arkasi kesilmez

Benim eski eşim de siberalem diye bir siteye üye olmuştu ve arkadaşım Osman in üyeliği bu benim değil demişti ama kendi resmi vardı. Pislik herif ler.
Ayrıca bu adamlar yakalaninca görüştüğü kadinlar yollu oluyor. Halbuki kendileri yollu ötesi pislik herif ler. Ne yapsan değişmez kurtul bu adamdan.

X