Sanırım kocam beni aldatıyor :(

Kızlar toplu bir açıklama yapmak istedim. Eşimle konuştum, yonja sitesinin ne olduğunu bilmediğini ve arkadası söylediği için meraktan üye olduğunu baktıktan sonra da telefonundan sildigini söyledi. Görüntülü arama yaptığı kişinin de numarasını silmiş. Telefonuna gelen bir mesajdan dolayı bir bakayım demiş! Mail adresini ise bilmiyor ve öyle birini de tanımadığını söylüyor ne hikmetse. 1 sene önce olan olay sondu ve asla bir daha öyle bir hata yapmam diye yeminler edip kurana el basıyor. Benim hayatimda sadece sen ve kızım varsiniz diyor. Eşimle açık açık konuştum boyle bir hayat istiyorsan boşanalım sen istediğin gibi takıl, ben de düşünmek zorunda kalmayayım dedim. Ben boşanmak istemiyorum, öyle bir hayat istemiyorum ve sizi seviyorum vs dedi kısaca. Bir daha telefonundan yanlışlıkla atılmış bir mesaj bile gorursem affetmem ve çeker giderim diye de uyardım. Telefonuna ses kayıt programı yukledim, kiminle ne konuşuyorsa dinl3yebilecegim ve en ufak bir şüphede ailemin yanina dönüp boşanacağım. Ki umarım boyle bir şeye gerek kalmaz. İyi niyetle yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim. Kararım için hak etmiş, bir kere yapan bir daha yapar vb. Yorumlar yapmazsaniz daha az üzülürüm. Çünkü ben de bir şeylerin farkındayım ama evlilik kolay bozulan bir şey değil, hele de babasını 1 gün görmese çıldıran bir çocuk varsa. İyi niyetli yorumlar için tekrar teşekkür ederim. Konu yoruma kapatılıyor mu bilmiyorum, umarım kapanır.

Kızlar toplu bir açıklama yapmak istedim. Eşimle konuştum, yonja sitesinin ne olduğunu bilmediğini ve arkadası söylediği için meraktan üye olduğunu baktıktan sonra da telefonundan sildigini söyledi. Görüntülü arama yaptığı kişinin de numarasını silmiş. Telefonuna gelen bir mesajdan dolayı bir bakayım demiş! Mail adresini ise bilmiyor ve öyle birini de tanımadığını söylüyor ne hikmetse. 1 sene önce olan olay sondu ve asla bir daha öyle bir hata yapmam diye yeminler edip kurana el basıyor. Benim hayatimda sadece sen ve kızım varsiniz diyor. Eşimle açık açık konuştum boyle bir hayat istiyorsan boşanalım sen istediğin gibi takıl, ben de düşünmek zorunda kalmayayım dedim. Ben boşanmak istemiyorum, öyle bir hayat istemiyorum ve sizi seviyorum vs dedi kısaca. Bir daha telefonundan yanlışlıkla atılmış bir mesaj bile gorursem affetmem ve çeker giderim diye de uyardım. Telefonuna ses kayıt programı yukledim, kiminle ne konuşuyorsa dinl3yebilecegim ve en ufak bir şüphede ailemin yanina dönüp boşanacağım. Ki umarım boyle bir şeye gerek kalmaz. İyi niyetle yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim. Kararım için hak etmiş, bir kere yapan bir daha yapar vb. Yorumlar yapmazsaniz daha az üzülürüm. Çünkü ben de bir şeylerin farkındayım ama evlilik kolay bozulan bir şey değil, hele de babasını 1 gün görmese çıldıran bir çocuk varsa. İyi niyetli yorumlar için tekrar teşekkür ederim. Konu yoruma kapatılıyor mu bilmiyorum, umarım kapanır.
Afiyet olsun yine yemişsiniz.
Ikinci telefon alıp, devam edecektir bu işlere, program yüklemeniz bir şey değiştirmeyecek. Ilk yorumumda dediğim gibi sürekli kocanızın sizi aldatmasını izleyeceksiniz artık ölene kadar, şimdiden iyi seyirler.

Afiyet olsun yine yemişsiniz.
Ikinci telefon alıp, devam edecektir bu işlere, program yüklemeniz bir şey değiştirmeyecek. Ilk yorumumda dediğim gibi sürekli kocanızın sizi aldatmasını izleyeceksiniz artık ölene kadar, şimdiden iyi seyirler.
keske biraz daha vicdanlı yazabilseniz yorumları. Dışardan şöyle yap boyle yap demek çok kolay insanlara. Ölene kadar falan beni aldatmasını izlemem kocamın. Ona da söyledim yanlışlıkla atılan bir mesajda dahi şimdiden sonra asla beklemeyecegimi. Ayrıca telefonuna program yukledigimi bilmiyor yani görüşmelerini gizlice dinleyeceğim ve kendisi istersem en eski telefonlardan alıp sosyal medya dahil hic bir şey kullanmadan sadece arama yapabileceğini. Her halükarda ben bu seferlik affettim. Şimdiden sonra söyleyeceğimiz şeyler bir şey değiştirmeyeceği gibi anca benim huzursuzluğumu arttiracak. O yüzden mesaj yazarken empati yapmanızı tavsiy3 ediyorum sizlere.

sanırım affetme yanlısı birisiniz zira birkez bulasan eş sanmıyorum burakacak bunu ki sizin esinizin bunu normal gösteren cocuk vardi yahut yollu tabirleri onun ahlakını ortaya seriyor kızınız varmış böyle sapık bir baba ile büyüyecek insallah esinizin bu aldatmalarına sahit olmaz zira kücük olsalar da algilari acik ömrü boyunca psikolojik sorunlar ve guven problemi yaşiyor

keske biraz daha vicdanlı yazabilseniz yorumları. Dışardan şöyle yap boyle yap demek çok kolay insanlara. Ölene kadar falan beni aldatmasını izlemem kocamın. Ona da söyledim yanlışlıkla atılan bir mesajda dahi şimdiden sonra asla beklemeyecegimi. Ayrıca telefonuna program yukledigimi bilmiyor yani görüşmelerini gizlice dinleyeceğim ve kendisi istersem en eski telefonlardan alıp sosyal medya dahil hic bir şey kullanmadan sadece arama yapabileceğini. Her halükarda ben bu seferlik affettim. Şimdiden sonra söyleyeceğimiz şeyler bir şey değiştirmeyeceği gibi anca benim huzursuzluğumu arttiracak. O yüzden mesaj yazarken empati yapmanızı tavsiy3 ediyorum sizlere.
Benim vicdanımı sorgulayacak yetki sizde yok. Ben bu durumun da yanlışlıkla olduğunu düşünmüyorum; çünkü yanlışlıkla yapılamayacak şeyler bunlar ve bunların yanlışıkla olamayacak şeyler olup- olamayacağını sorgulamadan inanan tavrınız o ne derse kabul etmeye dünden razı olduğunuzu gösteriyor bana. Dinleseniz nolacak telefonunu, kocanız bir kılıfını bulur, onu da kabul edersiniz, sonra da kendine ikinci bir telefon alır sizden gizlice, yiyeceği haltı yine yer. Benim söyleyeceklerim bir şey değiştirmeyecek kadar değersizse sizi huzursuz da etmez, o yüzden empatilik bir durum da yok. Ayrıca kendini ve kızını düşünmeden nolursa olsun bu tarz bir adamın her türlü yalanını kabul eden birinin huzurunu kimse düşünmez. Kendini düşünmeyeni elalem niye düşünsün?

Kızlar biraz uzun olacak ama şuan kafam çok karışık. Eşimle 5 senelik evliyiz. Öncesinde de 5 sene sevgiliydik. 3 yaşına girecek bir cocugumuz var. Geçen sene eşim çalıştığı işyerinden bir kızla sevgili gibi konuşuyordu. Kız evli olduğunu biliyordu da. Yakalayınca kız yolluydu o yüzden takildim dedi. Bir de çocuk sebebi ile cinsel hayatımızın bozulmasını bahane etti. Benim de kendimce hatalarım vardı o sefer affettim. Sonra 1 2 tartışma dışında aramız düzeldi gibi bir sorunumuz yoktu. Neyse. Bugün telefonunu gizlice kurcalayayım dedim. Bayramda 2 günlüğüne şehir dışına gittiğim zaman gece 12.30da ve gündüz 15.30 civarı telefonuna anastasia diye kaydettiği yurt dışı numarası olan ve açık saçık bir fotosu olan bir kızı görüntülü aradığını gördüm. Konuşup konuşmadıklarını anlamadım ama esim aramış yani. Telefonunun gmail kısmında başka bir isim soyisimle bir gmail adresi kayıtlı ve yine başka bir isimle o gmailden face açıldığı görünüyor. Ama kim bilmiyorum. 2 gün önce de onun mail adresine yonja sitesinde üyelik açtığına dair mail gelmişti ve bakınca kendi fotosu olduğunu gördüm eşimin. Ona sormuş olsam arkadaşım aradı arkadaşım açtı vs diyecek eminim buna. Ama açıkçası daha önce de yaptıklarından dolayı güvenim sıfır ona karşı. Anneme anlattım otur konuş dedi ama ne konuşacağım onu da bilmiyorum. Boşanma konusu kafami çok kurcalıyor, boşanmayı istiyor bir yanım ama sanki diğer yanım da cesaret edemeyecekmis gibi hissediyor. Çok kafam karışık ne yapmalıyım hic bilmiyorum. Ciddi bir sebep olduğu zaman ailem bana sahip çıkar ama tabiki her aile gibi önce yuvamı kurtarma derdinde olurlar gibi geliyor. Bir de ben tesetturluyum. Eşimin bu davranışları yüzünden kendime güvenim de kalmıyor sanki.
zaten bir kere aldatmış affedersin ya da affetmezsin iki seçenek vardı eşek gibi pişman olup sadece sana ait olmak bi de tekrar aldatmak ikincisini seçmiş şimdi yine affedersin ya da terkedersin sen bilirsin ama yine yapacak kaldırırım ben diyorsan devam et

habi bazi erkekler icin doyumsuz deriz ya sizin eşiniz de böyle biri bence belliki gözü dışarda.huylu huyundan vazgeçer mi bilmiyorum ama oturup gördüklerimizi söylerseniz karşılıklı konuşursanız size vereceği cevaba göre hareket edersiniz kolay gelsin

Yolluydu o yüzden takıldım nasıl bir açıklamadır ya? Beynim yandı. Aldatan erkeklerin bu iğrenç savunmaları midemi bulandırıyor. Zaten yolluydu, o..du, şöyleydi böyleydi. Kız öyle bile olsa evli bir erkek olarak karını aldatmanı şekilde haklı çıkarabiliyor bu ya?
Ayrıca en sevdiğim KK repliklerinden biri " normalde iyi biridir" Canım normalde hepimiz iyi insanlarız, önemli olan zor şartlar altında iyi biri olabilmek. İşte o insanlara gerçekten iyi insan diyoruz.

Siz aynilarini yapsaniz esiniz ben hataliydim, affediyorum deyip sizi affeder miydi? Buna gore karar alin.

Kadınlar daha yapici, daha sadik,daha sorumlu, daha toleransli olmak zorunda değil. Bir erkek cocugunu ve karısını düşünmeden eylemde bulunuyorsa sonuçlarını kabul etmis demektir.

Asıl yollu eşiniz, kadın değil. Öncelikle bunu bi idrak edin. Kadının namusu olduğu gibi erkeğin de vardır.
Deliller elinizde.
Ister tesettürlü olun ister olmayın
Yapmışsa yapmıştır.
Asıl soru şu; siz bunu affedip hazmedip görmezden gelip hala bu adamla yaşayabilecek misiniz?
Kendinize sormanız gereken soruları burada bize sorarak vakit kaybetmeyin.

Aldatıldım ama benimde hatam vardı demeyin Allah aşkına. Aldatma gibi bir olayı neden kendinize de mal ediyorsunuz işte böyle olunca daha çok aldanıyoruz. Çocuğunuz olmuş bir takım eksikler tabi ki olacak cinsellik bakım vs. Bu aldatılmak için sebep değil aldatmanın da hiç bir zaman bir geçerli bir sebebi olmaz. Heyecan arıyordur kanı bozuktur karaktersizdir aldatır. Şunu da hiç bir zaman unutmayın bu işlere kalkışan kişi bırakmıyor öyle veya böyle aldatma eğilimi oluyor.

konu sahibi çok ilginçsiniz bir kez aldatıldım benimde hatam vardı diyorsunuz yuh diyorum yaa
nasıl bir hata aldatılmayı hakettirir
siz onu aldatsanız belki hakedersiniz ?
bence siz kör topal devam edin 4 ya da 5 olsa ne olur
zihniyet belli

Simdi bisey dicem olmicak esinize. Ve sizede hayret ettim hâla acaba bosansammi bosanmasammi diyosunuz? Size hadi es olarak deger vermedi diyelim anne olarakta deger vermeyen bi insani lastigin ucuna baglayin gerinnn ve birakinnn. Degerinizi bilen insanlar gerek size.

Esiniz sizi aldatiyor bahane sunuyor ve sizi de kusurlu oldugunuza inandirip demekki hakketmisim diye bilincaltiniza msj gonderiyor.. bir kere affedersen devami gelir. Aldatmanin bir anlik hata oldugunu dusunmuyorum kesinlikle degismeyecek bir huy. Ortamini her buldugunda heyecan arayisina gececek esiniz.. konuyu acip kesin konusun ve ben yokum deyin esiniz biraz sizi kaybetmekten korksun....

X