Sanırım kocam beni aldatıyor :(

Kiz yollu da kendi namus abidesi mubarek. Aldatiliyosun ve buyuk ihtimal aldatilmaya da devam edeceksin. Hele bu kadar kolay affedersen ve aldatilmanda bile kendinde suc ararken adama o yuzu vermis oluyosun malesef.
şuan affetmiş değilim ve şuan için asla suçlu bulmuyorum kendimi. O bir seferlik oldu kendimde de hata buldum, belki de affetmek için öyle dusundum ama şuan ayni şekilde düşünmüyorum. Simdi affedersem yarin tekrar ayni şeyi yapacağının farkındayım çünkü artik.

İyi biri derken iyi bir eş olarak değil, genel olarak iyibir insan manasında söylemek istedim ama evet, siz de haklisjniz. Bunları yapan bi insan aslında iyi olamaz sanırım ilk etapta kabullenmekte zorlandığım için boyle yazmış olabilirim
Her tesetturlunun esi aldatmiyor.Esiniz sizi aldattigina gore kisiliksiz ,karaktersiz olan kendisi ,konusun susmayin daha fazla sizi aptal yerine koydugunu dusunmesin.Ayrica aldattiginda bahaneside aslinda kendisinin ne kadar guvenilmezz bir insan oldugunu gosteriyor.

bir kere affettiyseniz devamı mutlaka gelir bu böyle.. nasıl olsa affediyor psikolojisi..
şimdi konuyu açacaksanız boşanacaksınız çünkü bundan sonrasında artık daha rahat davranacak..
boşanmıycam gücüm yk diyorsnaız bilmiyormuş gibi yapacaksınız.
bildiginizi bilmesinin yararı yok çünkü o şekilde.​

Yonja yasiyor mu hala : ))
Esiniz bir kiz icin yollu demis ya aslinda kendisi yollu hanimefendi.
Bildiginiz herseyi yuzune carpin.

Aynısını soracaktım vallahi :) Facebook falan yokken Yonja vardı hala aktif olmasına şaşırdım. Bu arada eşiniz rezilin teki, yüzsüz de aynı zamanda. Bunu sineye çekerseniz bu ilk aldatılmanız olmayacağı gibi son da olmaz, üç maymunu oynayarak oturursunuz evde boşanmazsanız.

Suan yazan bir mesajinizi okudum. O kadar cok suan var ki. "Suan" affetmiceksiniz ama biraz yalvarip, "bosluktaydim, sen yoktun, cinselligimiz soykeydi boyleydi" diyince affediceksiniz. 1 kere aldatan bir daha aldatir. 1 kere affeden bir daha affeder.

Kadin yolluydu o yuzden yaptim diyen bir ahlak yoksununun, tekrar aldatmayacagini nasil dusundunuz?

Kocamı aklamak için yazmadım bubu ben. Melek falan değil kocam keske olsa. Ama kız ile konuşmalarını dinledim. Hani kız da yollu olmasa evli ve çocuğu olduğunu bildiği biriyle konuşmaz, ne sanslisin evde sevenin var burda sevenin var vs gibi rahat konusmazdi heralde.

Ne diyorsunuz siz ya? Yollu olmasa evli cocuklu adama oyle yazar miymis. Zorla mi yazdi? Yolluysada kendine yollu size sadakat borcumu var kizin?
Evli ve cocugu oldugu halde, size sadakatli olmasi gerektigi halde bu tarz konusmalara giren esinize hangi sifati yakistiriyorsunuz acaba merak ettim?
Kiza yolluydu bilmem neydi diyorsunuz ama adama gelince aslinda iyi bir insandi, yok benimde hatam vardi oluyor.
Ayrilmazsiniz umarim. Bu evlilik tam size gore cunku.

Aldatılan kadınların temel sorunu bu sanırım,hatayı kendinde aramak...sırf affedebilmek için kendini suçlamak...neyse ikinciyi öğrenmişsiniz aslında,daha nasıl aldatsın adam...illa yatakta mı basacaksınız

Ne diyorsunuz siz ya? Yollu olmasa evli cocuklu adama oyle yazar miymis. Zorla mi yazdi? Yolluysada kendine yollu size sadakat borcumu var kizin?
Evli ve cocugu oldugu halde, size sadakatli olmasi gerektigi halde bu tarz konusmalara giren esinize hangi sifati yakistiriyorsunuz acaba merak ettim?
Kiza yolluydu bilmem neydi diyorsunuz ama adama gelince aslinda iyi bir insandi, yok benimde hatam vardi oluyor.
Ayrilmazsiniz umarim. Bu evlilik tam size gore cunku.

biraz saygılı olun isterseniz. Evet kız bence de yollu. Ve benim eşimle boyle bir sey yapmışsa tabiki düşünürüm boyle. Eşimi savunmuyorum çünkü o da ayni benim gözümde şuan. Yazık, şuan asil bir psikolojide oldugumu tahmin ederek yazmanızı dilerdim. Bana demissiniz ya umarım ayrılmazsınız diye. Umarım aynisi sizin de başınıza gelir madem, siz ne yaparsınız onu görürsünüz.

Evet benim için önemi var. 1 kere aldatılmış olmak her seferinde kabul edeceğim anlamına gelmez ki. 1kere aldatildim benim de hatam vardı, affettim. 2. Seferi affetmeyi pek düşünmüyorum.

İlki ve ikincisi arasındaki fark nedir?

Hiçbir hata aldatılmayla cezalandırılmaz. Siz aldatsanız bile bunun cezası boşanmadır. Ki aldattığınızı farzetmiyorum. Siz eşinizin yaptığına boşanmaya cesaret edemediğiniz için mazeret buluyorsunuz sadece ben de hatalıyım diyerek.

Özgüveninizi daha fazla ezdirmeyin.. Evet çok zor boşanmak, aldatılmak, hele ki çocukla.. Ama güçlü olmak zorundayız..

biraz saygılı olun isterseniz. Evet kız bence de yollu. Ve benim eşimle boyle bir sey yapmışsa tabiki düşünürüm boyle. Eşimi savunmuyorum çünkü o da ayni benim gözümde şuan. Yazık, şuan asil bir psikolojide oldugumu tahmin ederek yazmanızı dilerdim. Bana demissiniz ya umarım ayrılmazsınız diye. Umarım aynisi sizin de başınıza gelir madem, siz ne yaparsınız onu görürsünüz.

Beddua döner sahibini bulur..
Kimsenin bu halde bir de ahını almayın, mesaj sahibi size beddua ederse diye de düşünün bence.

Acı ama gerçek bir kere aldatan tekrar ve bahane olarak çocuk yüzünden cinsel hayatınızın bozulmasını sunan bir adam tekrar aldatır.Suan da büyük ihtimalle aldatiliyorsunuz ama bunun hic bir önemi yok siz yine affedersiniz. Berbat bir adam ve kusura bakmayın ama bu kadar çaresiz olmamalisiniz

Evet benim için önemi var. 1 kere aldatılmış olmak her seferinde kabul edeceğim anlamına gelmez ki. 1kere aldatildim benim de hatam vardı, affettim. 2. Seferi affetmeyi pek düşünmüyorum.

Aldatmak herhangi bir hatanın cezası degildir, olamaz. Aldatmanın bile karşılığı aldatılmak değildir. Affedip affetmemek size kalmış, herkesin sınırı farklıdır ama lütfen şu düşünce yapısından kurtulun.

Konuna gelince evet bu da aldatmaktır ve hayır boşanmayacaksanız konuşup yüz göz olmaya gerek yok.

Beddua döner sahibini bulur..
Kimsenin bu halde bir de ahını almayın, mesaj sahibi size beddua ederse diye de düşünün bence.
mesaj sahibi umarım ayrılmazsınız size mustehak gibi bir şeyler yazdigi için yazdım ben de bunu. Yoksa kolay kolay beddua etmem. Ama yorum yazarken insanlar benim psikolojimi düşünmüyor malesef. Ben biraz cesaret alabilmek için yazdım ama insanlar hep bir kere affetmişsin yine yapar vs yazmış. Bunun ben de farkında olmasam zaten buraya yazmam. Kimse de benim psikolojimi düşünmemiş. Boşanmaya kesin karar vermek ve boşanmak kolay gibi davranıyor herkes. Ben affetmiş olmama rağmen 1 senedir aklımdan bu düşünceyi çıkartmamışım, ama sabretmişim. Simdi cesaret istiyorum. Sırf beni aldattığı kişiye yollu dedim diye beni suçluyor herkes.

Yaptigini hata olarak gormuyorsa tekrar tekrar yapar, sizde affetmeye devam ederseniz olmaz. Terapiste gidebilirsiniz ama hicbir sey yapamiyosaniz aldatildiginizi sineye cekmek zorundasiniz.

Benimde hatam vardi durumu aldatilmayi kabul eden eden kadinlarin kendilerini rahatlatma yontemi bence evli barkli adamin ne isi var elin kadiniyla cok sorunlariniz varsa oturup halletmeye calismaliydi ilk firsatta biriyle beraber olucaksa evliligin kutsalligi nerde kaldi ve birinciyi affederek ikinci defa aldatilmaya yol acmissiniz zaten bu kisilik problemi aldatan yine aldatir degismez

X