Sanırım kocam beni aldatıyor :(

kıza yollu demeniz hata bu kızın hayatı eşiniz kendi nefsine sahip çıkmalıydı herkes kadın veya erkek kendinden sorumlu madem öyle bi adam kur yapınca kadın bu adam dünden razı deyip aldatsın hayatındaki kişiyi yada adam kadını aldatsın

bence tek suçlu var aldatan kişi
aldattıgı kadın veya erkek değil

bende aldatıldım affetmek zorunda kaldım ama asla karşıdaki kadını suçlamadım

mesaj sahibi umarım ayrılmazsınız size mustehak gibi bir şeyler yazdigi için yazdım ben de bunu. Yoksa kolay kolay beddua etmem. Ama yorum yazarken insanlar benim psikolojimi düşünmüyor malesef. Ben biraz cesaret alabilmek için yazdım ama insanlar hep bir kere affetmişsin yine yapar vs yazmış. Bunun ben de farkında olmasam zaten buraya yazmam. Kimse de benim psikolojimi düşünmemiş. Boşanmaya kesin karar vermek ve boşanmak kolay gibi davranıyor herkes. Ben affetmiş olmama rağmen 1 senedir aklımdan bu düşünceyi çıkartmamışım, ama sabretmişim. Simdi cesaret istiyorum. Sırf beni aldattığı kişiye yollu dedim diye beni suçluyor herkes.
sizi anlıyorum ama affetmişseniz dönüşü yok malesef

Konuştuğu kadın tabirinizle "yollu" olduğu için takılmasını affettiğiniz bugün ve yarın yaşadıklarınızı anlamak için geleceği bilmeye medyum olmaya gerek Yok ne yazık ki, yine affedecekseniz eğer bence söylemeyin yoksa aranızda ki ilişki iyice gevşer artık görüştüğü kişileri bile söylemeye başlar bunu çevremde yaşayanı gördüm, nasılsa eşim bi şey demiyor ve beni kabulleniyor diye her seferinde doz artar yıprandığınızla kalırsınız

Eşinizin sevgilisi olmuş, iki kez aldatılmışsınız, adam bunu sürekli yapacak pişman olduğunu bile sanmıyorum. Kocanızın sevgilileri olacak, ilgisini, zamanını, parasını onlarla harcayacak siz de evde kirli donlarını yıkacaksınız. Sürekli affederseniz evliliğiniz buna dönüşür.

Bir kere yapan affedilince hep yapıyor işte. Inanin affetmek evliliği kurtarmiyor. Kendinizde hata aramayin. Sen ona çocuk vermişsin bi süre uckuruna sahip çıksaymis. Hadim edilmeyi hak ediyor esiniz. Affederseniz yine yapacak. Kendinizi suclamayin ama esiniz igrenc bir insan

mesaj sahibi umarım ayrılmazsınız size mustehak gibi bir şeyler yazdigi için yazdım ben de bunu. Yoksa kolay kolay beddua etmem. Ama yorum yazarken insanlar benim psikolojimi düşünmüyor malesef. Ben biraz cesaret alabilmek için yazdım ama insanlar hep bir kere affetmişsin yine yapar vs yazmış. Bunun ben de farkında olmasam zaten buraya yazmam. Kimse de benim psikolojimi düşünmemiş. Boşanmaya kesin karar vermek ve boşanmak kolay gibi davranıyor herkes. Ben affetmiş olmama rağmen 1 senedir aklımdan bu düşünceyi çıkartmamışım, ama sabretmişim. Simdi cesaret istiyorum. Sırf beni aldattığı kişiye yollu dedim diye beni suçluyor herkes.
Naptınız konu sahibi ?
Konuşabildiniz mi ?

Tesettürlüsün de evinde eşine açık değil misin, ne oluyor tesettürlü olunca neden özgüvensizlik yaşıyorsun? Önce bunu aşmalısın bu düşünce saçma gerçekten. Kapanmışta olsan sen bir kadınsın ve eşsin. Eşinin gözü dışarda anlaşılan iflah olmayacak cinsten hemde. Her yerden saldırıyor sanal, gerçek hayat birden. Umarım kendin için en doğru kararı verirsin. Biraz cesur ol, aldatılmayı hazmedemem diyorsan adımını at gerisi gelir elbet.

Evliligini kurtarirsin amenna ama !
İnan iji ucu dordu besi gelir ki bilmediklerin vardir belki ??
Hata affedilebilir ama 1 kez !!
İkinci kez yapilan hata degildir ?
Aldatmanin hatassimi olur ya ?
Soyun dokun sevis ee istemeden oldu
yok ya ?

Eyvahlar olsun ne adamlar var, yerlerde sürünmek yerine pişkin pişkin konuşuyorlar bide...

Bu pişkinlikle devamı gelir kendinize yeni bir yol çizin derim...Tabii yinede en doğrusunu siz bilirsiniz...

Herşeyi cinsellik olan, kapılardan bacalardan ırak koca tipi rabbim yardımcınız olsun...

X