Sanırım boşanıyoruz

Gerçekten hiç utanman yok. Bir de din kitap çarşaf karıştırmış işin içine çok ahlaklıymış gibi. Sen zaten yola çıkmışsın, bulmuşun başka adam çocuğu atacak yer arıyorsun sadece. Git zaten, böyle bir anneyle büyümektense keşke devlet sahip çıksa çocuğa.

38 yaşındayım boşanacak olsam önce şu kafamı bi dinlendirirdim :deli:
kocamın geçmişini sindirir sonra bakacaksam yoluma bakardım.
büyük ihtimalle de kafam kaldırmazdı ikinci bi kocayı, sıfırdan adapte olamam
2 oğlum var onlarla takılırdım.

sevgili hanımefendi daha 3-4 günlük ayrılıkta başlamış yoluna bakmaya.

Son düzenleme:
Burada birşeyler yazılıyor diye sizin hastalıklı yorumlarınızı okumak zorunda degil kimse. Ahkam kestiginiz kınadığınız ne varsa başınıza gelmesi dileğiyle. Kimse boşanmak için evlenemez bende onlardan biriyim ama hayat insanı her hale sokuyor gerçekten hayatlarımız kalbimiz gibi olsun daha da sizin gibi önyargılı fesat insanlara cevap veremem
Kınamakla ne alaka , sizin aklınız yok mu? Zorla mı sosyal medyadan adamlarla tanışıyorsunuz! Tercihler bizlere aittir kimseyi suçlamayın..

Malesef devlet de çiçek gibi bakamiyor. Böylelerini evcil hayvan gibi kisirlastiracaksin tek çözüm bu. Kedi köpek bile çocuğu elinden alınınca ağlar bunlar kedi köpeğin tırnağı olamaz .
Benim durumu kötü olan görmedim bize gelen öğrenciler mis gibi huyu suyu, ha illa geç kalınmış olanlar vardır bilemem her şeyin bir kötüsü illa olur. 🤷🏻‍♀️

Burada birşeyler yazılıyor diye sizin hastalıklı yorumlarınızı okumak zorunda degil kimse. Ahkam kestiginiz kınadığınız ne varsa başınıza gelmesi dileğiyle. Kimse boşanmak için evlenemez bende onlardan biriyim ama hayat insanı her hale sokuyor gerçekten hayatlarımız kalbimiz gibi olsun daha da sizin gibi önyargılı fesat insanlara cevap veremem
Pardon da “hayata” neden suç atıyorsunuz. Hayat insanı ne hale sokuyormuş. Hayat mi dedi size boşanmadan 2.leri bulun diye. Ayrıca biz neden fesat oluyoruz. Çok mu kıskandık boşanmadan birileri ile kırıştırmalarınızı

Koruyucu aileleri çok seviyorum , inşallah eşimle ben de koruyucu aile olmayı düşünüyoruz, bir ara evlatlık almayı da düşündük ama nasip olmadı , Adem; umarım çok mutlusundur ❤
İnşallah olursunuz çocuk esirgemeye her gittiğimizde yankılanan tek ses “adem annen baban kardeşin geldi”diye bağırıyorlardı..Adem kasıla kasıla mutlulukla inerdi aşağı..çok farklı mutluluk verici bir olay

Bukadar sex diye insan arayış içinde olmaz. Çocuğu biraksin zaten. Bu kadin evde Çocuğu küçük emrah yapar.

Yuvasi yıkılıyor, ekmeği yok yemeye hala chat vs uğraşıyor.
Ya işte vicdan rahatlatma arıyor, destek görecek tabi canım alsın baksın babası sen de git gez koca koca diyeceğiz diye bekliyor heralde tam Esra erolluk vaka

Gerçekten hiç utanman yok. Bir de din kitap çarşaf karıştırmış işin içine çok ahlaklıymış gibi. Sen zaten yola çıkmışsın, bulmuşun başka adam çocuğu atacak yer arıyorsun sadece. Git zaten, böyle bir anneyle büyümektense keşke devlet sahip çıksa çocuğa.
Böyleleri yüzünden tesettürlü , gerçek dindar insanlar da zan altında kalıyor...

Nasıl da buluyorlar hemen yaa şok olursun. Eşiyle de öyle tanışmış. Neyse hadi o olağan diyelim hemen o arada nasıl buldun ne ara konuştun ? Bir de çocuk var. Aşırı işsizlik
Çocuk hevesle oldu heralde sadakatsiz volkiyi geçti herkes püüü :KK70:

Pardon da “hayata” neden suç atıyorsunuz. Hayat insanı ne hale sokuyormuş. Hayat mi dedi size boşanmadan 2.leri bulun diye. Ayrıca biz neden fesat oluyoruz. Çok mu kıskandık boşanmadan birileri ile kırıştırmalarınızı
O zaman benim kötü yola düşmem falan lazımdı konu hayatsa 😅 Ne hallerden bu günlere geldik Allah biliyor . Hey gidiii 🥲

Ben de portakalda vitamin bile olmayan cocuğum için kişisel gelisim kitapları okuyup youtube da cocuk gelişimi videoları izliyorum sabahtan aksama. İyi anne olur muyum eşim buna hazır mou kendimizi hazırlayalım psikolojik olarak diye... 🤦🏻‍♀️🙈
Allah sağlık huzur içinde mutlulukla yetiştirmeyi nasip etsin🧿

Benim durumu kötü olan görmedim bize gelen öğrenciler mis gibi huyu suyu, ha illa geç kalınmış olanlar vardır bilemem her şeyin bir kötüsü illa olur. 🤷🏻‍♀️
Devlet korumasına alınmış bebekler ve çocuklarin aileleri ile çok çalıştım kendimde bir dönem gönüllülük esası ile gittim ben malesef iyi şeyler görmedim inşallah benim rast geldiğim ufak bir yuzdeliktir.

Çocuk hevesle oldu heralde sadakatsiz volkiyi geçti herkes püüü :KK70:
İnsan evliliğim bitiyor diye sarsılmaz mı yaşadığım şeyleri biliyorsunuz sarsıldım yani. Kınamak da istemiyorum kınamıyorum da. Allah akıl fikir versin.

Büyük konuşmak istemiyorum Allahım affetsin çocuklarımın tırnağını kendi öz babalarına feda etmek istemezken elin ne olduğu belirsiz adamları için bırakmam... Allah kimseyi evladından ayıracak kadar çaresiz bırakmasın..Kii bu keyfi bir durum..Böyleleri sonra tv programlarında çıkıyor yok maddeye başlattı yok çocuk yaptı yok beni sattı kesti..Bazı insanlar yüzünden işte boşanan kadınlara böyle açık kapı olarak genelleme yapıyorlar...Hele kiiii benim için yuvasını çocuğunu bırakan kadın veya erkek yarın beni de başkası için bırakır.ÇOK NET..

Genelde bebekler en mağdurları , aşırı muhtaçlar , kız kardeşim sadece bebekler noktasında üzüntü duyduğunu söylemişti hatta bu sebepten evlatlık almayı düşünmüştüm ama nasip olmadı...

X