Sanırım boşanıyoruz

O zaman benim kötü yola düşmem falan lazımdı konu hayatsa 😅 Ne hallerden bu günlere geldik Allah biliyor . Hey gidiii 🥲
“Ya libidom çok yüksek 2-3 ay bile erkeksiz duramıyorum” dese yemin ederim anlamaya çalışırım. Ama yok hayat beni ne hale soktu yok kalbiniz temiz değil fesatsınız diye saçmalayınca komik oluyor

İnsan evliliğim bitiyor diye sarsılmaz mı yaşadığım şeyleri biliyorsunuz sarsıldım yani. Kınamak da istemiyorum kınamıyorum da. Allah akıl fikir versin.
Biten bitmiş bunlar beni konuşturma yeni yağlı kapı bulunca gözü çocuk mocuk evlilik görmez Allah ıslah etsin ne diyim .. sevmiyorsan sadakatine güvenmiyorsan, huzursuzsan boşan kardeşim boşan, çocuğu da garantiye al bakmayacaksan bakacak birine ver devlete ver. Sonra ne ediyorsan et git gez toz sevgili yap

Biz düşün okurken sana üzüldük olayların kaçta kaçını biliyoruz, insan tabiki üzülür, normal olan insan tabi

“Ya libidom çok yüksek 2-3 ay bile erkeksiz duramıyorum” dese yemin ederim anlamaya çalışırım. Ama yok hayat beni ne hale soktu yok kalbiniz temiz değil fesatsınız diye saçmalayınca komik oluyor
Fesatız işte.

O beddualar bize gelmez. Sanki keyiften kızdık... Olan çocuğa olacak. 6 yaşında birinci sınıfa başlayan küçük kuzu neler yaşayacak kim bilir ☹️

Çocuğu babaya bırakma kısmını anlamadım çalışmaya başlayacağım çocuğuma babam bakacak tarzı bir durum yok konuda.
Çocuk niye bırakılıyor? Siz nerde olacaksınız?
New husband :KK70: nerede olacak çocuklu hatunu kim napsın demek ki chatlerde talep yoh

Saçma sapan yorumlarınızı kendinize saklayın babası home ofis calışıyor benim ailemde istemiyor babam zaten sorumluluk almak istemiyor başkasını buldum asla demedim siz nasıl insanlarsınız okuduklarıma şok geçirdim ben önceden yapılan bir hatadan bahsettim o kadar kötü kalplisiniz ki size yorum bile yapmak gereksiz!
Peki arada başka adam yoksa babaya neden bırakıyorsunuz ortada çalışma durumu da yok siz nerede yaşayacaksınız çocuktan neden ayrılıyorsunuz?

Selam kızlar başlıkta okuduğunuz gibi boşanıyorum ama hala çok kararsızım. Özetle ben 30 eşim 32 yaşında 7 yıllık evliyiz 6 yaşında oglum var. Bu sene okula gidecek. Ben evlendiğimde 23 yaşındaydım evlilik kararı ani ve bir evlilik sitesinde oldu evet çünkü ilgisiz bir babam terk edip gitmiş annem ve yaşlı dedem ve babaannem vardı.Hergün kavga hergün baskı çok yılmıştım. Eşim dinine baglı biri ve benden de aynı şeyleri bekliyordu bende zaten tesettürlü biriydim ama örnek vermek gerekirse çarşaf giymemi ilerde istiyordu. Bende açıkcası herşeyine evet dedim ailemden kurtulmak için ama eşime sevgimde vardı begenmedim diyemem. Eşimin tarafı kürt farklı adetleri vardı eşimin anneside boşanmış tekrar evlenmişti. Eşimin ailesini ne ben sevebildim ne benim ailem onları nede beni onlar sevmedi. Onlar daha esprili konuşkan ben daha içe dönük biriyim. Neyse evliligimiz boyunca ailesinden dolayı kavga ediyorduk. Ben gitmek istemiyordum eşim zorluyordu maalesef ordan bir soguma başladı karşılıklı hatalarda oldu. Babamın evine gittim bir süre o süre içinde sosyal medya kullandım oda kullandı evli gibi davranmadık. O beni arayıp istersen tekrar eve dön deneyelim dedi tamam dedim. Çocuk için bunu yapmak istedim ve birkaç gün önce döndüm ama hiçbir şey hissetmiyorum ve kendimi mutsuz hissediyorum. Oda herşeyi bana bırakıyor sen sürdürmek istersen sürdür diyor. Çok kararsızım kızlar cinsellik olarakta hiçbir zevk almıyorum maalesef. Bu karar benim için çok zor babam şimdiden başladı sıkmaya ve mesleğim yok çocugu ona bırakıyorum boşanma olursa çünkü imkanım yok babam çocuğumu ne kadar idare eder onu bile bilmiyorum. Fikriniz nedir kızlar..

Sorumsuz evliliklerin, fevri hareketlerin suçunu daha ne kadar ailelerinize atacaksınız....
Evliliğin cılkını çıkarın, karı koca onunla bununla görüşün geniş geniş sonra mütedeyyiniz ama....
6 yaşında bir çocuk varken yaptığınız planlara bak sevgisiz nasıl geçermiş hayat pehhhh
İş yok, aş yok, tutunacak dal yok ama sevgi lazım çok şey derim de banlanacağım yine
Aklınızı başınıza devşirin el kadar çocuğun günahına girmeyin.....

Çocuklar okula başlayınca anneler almaya gidince çocuklar çok sevinir daha yolda günlerinin nasıl geçtiğini anlatmaya başlarlar ilk okuma yazmayı sökünce sevinçle eve gelirler annenin beslenmesine yaptığı pogaca kek tadı unutulmaz.cocugunuzu bırakınca ne olacak sizce?Diğer çocukların anneleri almaya gelince sizinkinin boynu bükük kalacak anne beslenmesi herkes getirirken sizinki diyemeyecek annem beni bırakıp gitti diye.Düşse yada ateşi çıksa anne aranır sizde kimi arayacaklar kim koşarak gidecek .Babanız istemiyorsa oturun kocanizin evinde bakın çocuğunuza,boynunu diğer çocuklara bükük bırakmayın bir ömür boyu unutmaz.Kimseye diyemez annem dedem istemediği için beni bırakıp gitti diye.Bunu çocuğunuza yapmaya hakkınız yok.(18 yıllık evli 2 cocuk annesiyim havadan yazmıyorum çocuğunuzun psikolojisini düşünün)

Peki arada başka adam yoksa babaya neden bırakıyorsunuz ortada çalışma durumu da yok siz nerede yaşayacaksınız çocuktan neden ayrılıyorsunuz?
Babam istemiyor çünkü hanfendi bende meraklı degilim ortamım yok çocugu götürmeye ben bunu çok düşündüm ani karar degil yani

Ben gidiyorum ya, siz mükemmel bir birey, mükemmel bir anne, mükemmel bir eşiniz. Ahlak ve erdem sadakat saygı şefkatin sehvetin vücut bulduğu şahane bir kadınsınız. Demek ki biz yazdığınız hatalı anlatımdan yanlış bir yorum çıkarmışız. Çok çok kusura bakmayın.
Mağdursun mutsuzsun doğru yanlış demeden her şeyi yapabilirsin 🌸🌸
Allah her şeyi kalbinize göre versin, evladınızın hakkında hayırlısı olsun en kısa sürede.

Çocuklar okula başlayınca anneler almaya gidince çocuklar çok sevinir daha yolda günlerinin nasıl geçtiğini anlatmaya başlarlar ilk okuma yazmayı sökünce sevinçle eve gelirler annenin beslenmesine yaptığı pogaca kek tadı unutulmaz.cocugunuzu bırakınca ne olacak sizce?Diğer çocukların anneleri almaya gelince sizinkinin boynu bükük kalacak anne beslenmesi herkes getirirken sizinki diyemeyecek annem beni bırakıp gitti diye.Düşse yada ateşi çıksa anne aranır sizde kimi arayacaklar kim koşarak gidecek .Babanız istemiyorsa oturun kocanizin evinde bakın çocuğunuza,boynunu diğer çocuklara bükük bırakmayın bir ömür boyu unutmaz.Kimseye diyemez annem dedem istemediği için beni bırakıp gitti diye.Bunu çocuğunuza yapmaya hakkınız yok.(18 yıllık evli 2 cocuk annesiyim havadan yazmıyorum çocuğunuzun psikolojisini düşünün)
Aa olur mu bacım “sevgisiz nasıl geçer hayat” çocuk kimin umrunda.. daldan dala sevgi arar artık

Çalışıp çocuğuna sahip çıkmaya ne dersin? Kocayı boşamadan öbürünü arayacağına mesela
Ben kimseyi aramıyorum burnunuzu bilmediğiniz seylere sokmayın klavyeden yazmak kolay bu yazdıklarınızı genel olarak kimseye yüzüne söyleyemezsiniz.

Babam istemiyor çünkü hanfendi bende meraklı degilim ortamım yok çocugu götürmeye ben bunu çok düşündüm ani karar degil yani
Babanız sizi değil torununu mu istiyor evde? Siz nerede kalacaksınız peki? Çalışmadan etmeden babanıza bile gidemiyorsanız kimin yanına gidebileceksiniz en basitinden kira var nasıl ödeyeceksiniz?

Baban istemiyor ise otur evinde çocuğa bak. Kendi keyfin zevkin söz konusu olunca çocuğu falan gözün görmez olmuş. Hemen kocanla aran bozulunca nette yeni partner mi bulman lazım? Bu herifi çekemiyorsun ama çocuğunu bırakmayı kabullenebiliyorsun. Size bir şey düşkünü derler de banlanmak istemiyorum.

X