Sanırım boşanıyoruz

Bulduğu adamda ona göredir cnm. İstesen malum sitelerden anında 100 tane boş beleş adamdan msj alırsın, 2 saat sonra yatağa bile girersin. İşin ucu kacmis artık, kimse edebimle aileme, çocuğuma sahip çıkayım derdinde değil.
O platformda takılanların kalitesi hep aynı zaten , birbiri gibilerini bulup ha bire el değiştirerek yaşıyorlar...

Eşinizden ayrılabilirsiniz ama çocuğu babaya bırakmak nedir? Kendi zor zamanlarınızı düşünün.. Evlenmeden önceki zamanlarınızı. Aynısını çocuğunuza da mı yaşatmak istiyorsunuz? Eşinizle aranızdakileri bilemeyiz elbette. Tiksinme derecesinde bir soğukluk yoksa affedilemeyecek bir hata yapılmadıysa tekrar bağlar kuvvetlendirilmeye çalışılabilir. Ailecek aktiviteler yapmak, daha önce gitmediğiniz yerlere gitmek, keşfetmek, hobi edinmek vs vs. Bunlar enerjinizi yükseltecektir. Yine de olmuyorsa ayrılırsınız elbette. Ama önce çaba gösterin gerçekten "ben her şeyi yaptım ama yine de olmuyor" dediğiniz noktada durun.

Eşime hep derim senden sonra kimseyi çekemem kafayı dinliycem 😅 Esra Erol'da 2. Kocaya kaçanlardan konu sahibesi , az kaldı çocuğu bir yere kitleyebilirse kaçacak inşallah ...
Saçma sapan yorumlarınızı kendinize saklayın babası home ofis calışıyor benim ailemde istemiyor babam zaten sorumluluk almak istemiyor başkasını buldum asla demedim siz nasıl insanlarsınız okuduklarıma şok geçirdim ben önceden yapılan bir hatadan bahsettim o kadar kötü kalplisiniz ki size yorum bile yapmak gereksiz!

Yok hayır bayram harçlıkları, günlük harçlık ve ihtiyaçlarına varana kadar veriliyor, kıyafetler direk mağazadan alınıyor, aşırı bir disiplin var öyle kafasına göre hareket edemez çalışanlar, kız kardeşim orda eğitmen baya titiz davranıyorlar, sevgi açısından eksik kalabilirler ona bisey diyemem ama maddi anlamda herseyleri sağlanıyor, kuaförleri, mutfakları, oyun odalari , çeşit çeşit eğitmenler, özel gün kutlamaları asla atlanmıyor, ben gördüğümü söylüyorum, kız kardeşimi iş yerinden almaya gittim gerçekten güzel bir yerdi ortam falan, her yer böyle mi onu bilemem ama ...
Eğer gerçekten böyleyse çok mutlu olurum çünkü onların sevgiye çok ihtiyaçları var
Çocuk esirgeme kurumu benim için bir yandan acı bir yandan mutluluk hüzün oldu bedeni ise ilkokulda Kırşehir de okumuştum 1. Sınıfı..orada adem diye bir arkadaşım vardı annesi vefat etmiş babası evlenmiş üvey annesi ademi istememiş ve yoku çocuk esirgemeye düşmüş..benden 2-3 yaş büyüktü hep kalıyormuş sınıfta neyse
Biz ademin koruyucu ailesi olmuştuk cuma günü alırdık pazar akşamı bırakırdık çocuk esirgemeye..annemi ve beni çok severdi hep korurdu..birgün Kırşehir’de deli gibi yağmur yağıyordu orda oturanlar bilirler farklı bir yağmur yağışı vardır göz gözü görmez teeee çocuk esirgemeden kaçıp montunun önü fermuarı bozulmuş saatlerce yürüyüp(kesinlikle 4 saat yürümüştür)bizim eve gelmişti i..yağmurdan dolayı gidip alamamıştık..üstünü değiştirdik kıyafetlerini giydi banyo yaptı yemek yedik eğlendik güldük annem çocuk esirgemeyi aradı adem nerde diye görevli adem arıyor bakın burada insanın cinleri tepesine çıkıyor işte..inşallah adem çok güzel yerlere gelmiştir

Saçma sapan yorumlarınızı kendinize saklayın babası home ofis calışıyor benim ailemde istemiyor babam zaten sorumluluk almak istemiyor başkasını buldum asla demedim siz nasıl insanlarsınız okuduklarıma şok geçirdim ben önceden yapılan bir hatadan bahsettim o kadar kötü kalplisiniz ki size yorum bile yapmak gereksiz!
Baba home Office çalıştığı için mi babaya bırakacaksınız ah kıyamam ne kadar düşünceli bir hareket

Burada birşeyler yazılıyor diye sizin hastalıklı yorumlarınızı okumak zorunda degil kimse. Ahkam kestiginiz kınadığınız ne varsa başınıza gelmesi dileğiyle. Kimse boşanmak için evlenemez bende onlardan biriyim ama hayat insanı her hale sokuyor gerçekten hayatlarımız kalbimiz gibi olsun daha da sizin gibi önyargılı fesat insanlara cevap veremem

cocuğunuz küçük , onu benden hoşlanmayan iyi olmayan babama bırakmak istemezdim sanırım
tabi hayatıma başka bi heyecan sokmak istemiyorsam, hoş sokmak istememe ihtimalim yüksek

şiddet , aldatma , aşağılanma yoksa cocuğumun başında beklerdim

bakın sizde erken evlenmenizi anne baba ayrımına bağlıyorsunuz
aynısını cocugunuza yaşatacaksınız

ama ufak bi ayrılıkta sanal tanışmalar yaşadığınıza göre niyetiniz farklı..

Gerçekten hiç utanman yok. Bir de din kitap çarşaf karıştırmış işin içine çok ahlaklıymış gibi. Sen zaten yola çıkmışsın, bulmuşun başka adam çocuğu atacak yer arıyorsun sadece. Git zaten, böyle bir anneyle büyümektense keşke devlet sahip çıksa çocuğa.

Burada birşeyler yazılıyor diye sizin hastalıklı yorumlarınızı okumak zorunda degil kimse. Ahkam kestiginiz kınadığınız ne varsa başınıza gelmesi dileğiyle. Kimse boşanmak için evlenemez bende onlardan biriyim ama hayat insanı her hale sokuyor gerçekten hayatlarımız kalbimiz gibi olsun daha da sizin gibi önyargılı fesat insanlara cevap veremem

walla ben boşanmanıza ya da ona benzer şeylerinize takılmadım baba evinde daha boşanma kararı almadan
yeni arkadaşlık muhabetinize takıldım, sanal ya da real önemi yok.

Eğer gerçekten böyleyse çok mutlu olurum çünkü onların sevgiye çok ihtiyaçları var
Çocuk esirgeme kurumu benim için bir yandan acı bir yandan mutluluk hüzün oldu bedeni ise ilkokulda Kırşehir de okumuştum 1. Sınıfı..orada adem diye bir arkadaşım vardı annesi vefat etmiş babası evlenmiş üvey annesi ademi istememiş ve yoku çocuk esirgemeye düşmüş..benden 2-3 yaş büyüktü hep kalıyormuş sınıfta neyse
Biz ademin koruyucu ailesi olmuştuk cuma günü alırdık pazar akşamı bırakırdık çocuk esirgemeye..annemi ve beni çok severdi hep korurdu..birgün Kırşehir’de deli gibi yağmur yağıyordu orda oturanlar bilirler farklı bir yağmur yağışı vardır göz gözü görmez teeee çocuk esirgemeden kaçıp montunun önü fermuarı bozulmuş saatlerce yürüyüp(kesinlikle 4 saat yürümüştür)bizim eve gelmişti i..yağmurdan dolayı gidip alamamıştık..üstünü değiştirdik kıyafetlerini giydi banyo yaptı yemek yedik eğlendik güldük annem çocuk esirgemeyi aradı adem nerde diye görevli adem arıyor bakın burada insanın cinleri tepesine çıkıyor işte..inşallah adem çok güzel yerlere gelmiştir
Koruyucu aileleri çok seviyorum , inşallah eşimle ben de koruyucu aile olmayı düşünüyoruz, bir ara evlatlık almayı da düşündük ama nasip olmadı , Adem; umarım çok mutlusundur ❤

Hayatınız boyunca ani kararlar verip verip durmussunuz...biraz kendinize gelip ben napiyorum, evladım icin ne yapmalıyım diye sormalısınız.
Kocayi bırakmak için sorunlar var, cinsellikten zevk almıyorum. Çocuğu almamak için babam istemiyor. Eee? Çözümü biz mi bulalım.
Kim olsa burdaki yorumlar gibi düşünür. Çocuğu babaya vermek kolayına kaçmak işin. Kaldı ki ben illa annede kalsın kafasında da değilimdir.

Kızım sen hele beri bak. Burdaki kadınları aptal mı sandın leb demeden leblebiyi anlayacak kapasiteye sahip herkes. Ne yaşadığın nasıl yaşadığın kimseyi ilgilendirmiyor. Ortada perişan olacak bir çocuk var. Sen ne b.k yemişsin kimsenin umrunda değil. Kim senin varoş yaşantını niye kınasın? Bakamayacaksan yapmayacaksın, yaptıysan sahip çıkacaksın. O baba olacak herife de yazıklar olsun.

Kız kardeşim sosyal hizmetlerde çalışıyor, diyor ki abla çok temiz bakılıyorlar, keşke zamanında bizi de sosyal hizmetlere verseydiler, ( bizim anne baba ayrıydı ) yani böyle insanların elinde telefon olacağına devleti sahip çıkması en sağlıklısı...
Katılıyorum 🌸

X