Sanırım boşanıyoruz

Yapıcak bişey yok. Aklını başına toplayacak. Oldu olacak cocuğu babaya bırakıp sosyal medyadan tanıstığı adama gitsin. Bir yaşıma daha girdim valla...
İnsan sadece cocuğu için duzeltmeye calısır birseyleri ilk fırsatta kosa kosa baska adamlara sarıyor..
Muhtemelen adam cocugu birak gel ben sana bakarim. Sana kadinlik yasatirip fln diyip cagirdi. Gunduz kusaginda cok var boyle tipler.

Çocuğu düşünen mi var Allah aşkına fik fik sosyal medyada evli iken geniş geniş karşılıklı birbirlerini aldatırken her şey normal, tüm girişimcilik cesaret her şey tavan. Boşanmaya çalışmaya gelince tık yok :KK70: işine geldiğine göre şekil alan bir mevzu var ortada
Bakamayacak çocuğun psikolojisini ahlakını bozacaksanız verin devlete mis gibi çiçek gibi bakar bir meslek sahibi de yaparlar. Sizin elinizde telef olacak muhtemelen konu sahibi.
Ben de portakalda vitamin bile olmayan cocuğum için kişisel gelisim kitapları okuyup youtube da cocuk gelişimi videoları izliyorum sabahtan aksama. İyi anne olur muyum eşim buna hazır mou kendimizi hazırlayalım psikolojik olarak diye... 🤦🏻‍♀️🙈

Çocuğu düşünen mi var Allah aşkına fik fik sosyal medyada evli iken geniş geniş karşılıklı birbirlerini aldatırken her şey normal, tüm girişimcilik cesaret her şey tavan. Boşanmaya çalışmaya gelince tık yok :KK70: işine geldiğine göre şekil alan bir mevzu var ortada
Bakamayacak çocuğun psikolojisini ahlakını bozacaksanız verin devlete mis gibi çiçek gibi bakar bir meslek sahibi de yaparlar. Sizin elinizde telef olacak muhtemelen konu sahibi.
Nasıl da buluyorlar hemen yaa şok olursun. Eşiyle de öyle tanışmış. Neyse hadi o olağan diyelim hemen o arada nasıl buldun ne ara konuştun ? Bir de çocuk var. Aşırı işsizlik

Sadakatsizsiniz , anneliğiniz zayıf , ister boşan ister boşanma bu evlilik bitmiş zaten.
Zihniyetinizden hiç hoşlanmadım evladınız için bir çabanız yok terkedilmişsiniz bunu öne sürerek evliliğinizi açıkladınız. Peki sizin evladınız ne olucak tam da okula başlıcakken.
Çocuğunuzu bırakmak isteme sebebiniz hayatınızı özgür bir şekilde yaşamak için.
Boşanın zaten bitmiş.

Muhtemelen adam cocugu birak gel ben sana bakarim. Sana kadinlik yasatirip fln diyip cagirdi. Gunduz kusaginda cok var boyle tipler.
ben hep o tipleri okuma yazması olmayan beyninde bir tahtası eksikolan insanlar sanırdım. Buraya gelip konu açabilecek kapasiteye sahip olabilecekleri aklıma gelmezdi 😬😣

Yav versinler devlete şu zihniyette zaten çocuk kalmasın yazık. Çiçek gibi tertemiz bakar devlet

Bukadar sex diye insan arayış içinde olmaz. Çocuğu biraksin zaten. Bu kadin evde Çocuğu küçük emrah yapar.

Yuvasi yıkılıyor, ekmeği yok yemeye hala chat vs uğraşıyor.

Bukadar sex diye insan arayış içinde olmaz. Çocuğu biraksin zaten. Bu kadin evde Çocuğu küçük emrah yapar.

Yuvasi yıkılıyor, ekmeği yok yemeye hala chat vs uğraşıyor.
Ortada zaten evliliği bitirmek için doğru düzgün bir nedeni yok. Yaptığına kılıf arıyor. Biz boşan diyeceğiz iç rahatlatacak. Ama çok umduğu gibi olmadı o iş.

Hayir kendi annesi de onu terk etmis hic demiyor ki evladima aynisini yasatmiyim. 23 yasinda evden bunalmis bi adama ziplamis. 30 yasinda yine bunalmis baska adama zipliycak. Cekirge misali ordan oraya
Babası bırakıp gitmiş Zuzu, sonuç olarak terk edilme acisini bilmesi gerekiyor. (Ayy benim oğlanda 6 yaşında, onsuzluk düşüncesi korkunç.)
Kızan olursa da kızsın valla; g.tunu kapatıp edebinle çocuğuna sahip çıkmak çok mu zor? Sosyal medyadaki adamlar şeyin altından sanki, evdekinde neyse dışarıdakinde de o yani.

Ortada zaten evliliği bitirmek için doğru düzgün bir nedeni yok. Yaptığına kılıf arıyor. Biz boşan diyeceğiz iç rahatlatacak. Ama çok umduğu gibi olmadı o iş.

Ağzım bozulacak bu tip kadinlar yüzünden.
Ne aradiği belli. Bu kadini klasik erkek tatmin edemez. Çocuğu birakacak kadar azan kadina normal cinsellik yetmez.

Hemen nasıl buluyorsunuz böyle , püf noktası nedir?
ortalık bunun gibilerle dolu. böylesini bulmaktan kolay ne var? anne desen değil eş desen değil cocugu x y z birine bırakabilir her an, tesettürlü ama açık ilişki yaşıyor müge anlık bir hayat kısacası

ben hep o tipleri okuma yazması olmayan beyninde bir tahtası eksikolan insanlar sanırdım. Buraya gelip konu açabilecek kapasiteye sahip olabilecekleri aklıma gelmezdi 😬😣
Demekki okuma yazma öğrenmek, kafa yapısını değiştirmiyor. İnşallah çevremde öyle insanlar yoktur ve hiç olmazlar...

Babası bırakıp gitmiş Zuzu, sonuç olarak terk edilme acisini bilmesi gerekiyor. (Ayy benim oğlanda 6 yaşında, onsuzluk düşüncesi korkunç.)
Kızan olursa da kızsın valla; g.tunu kapatıp edebinle çocuğuna sahip çıkmak çok mu zor? Sosyal medyadaki adamlar şeyin altından sanki, evdekinde neyse dışarıdakinde de o yani.
ilgisiz bir babam terk edip gitmiş annem ve yaşlı dedem ve babaannem vardı
Baba ilgisiz, anne gitmis, dede babanne yaşlı.

Valla aynisini dusundum oglum kolunu kapiya carpsa anne sev beni diye geliyor millet 🍆 derdinde. Kafayi yersin.

Aynen öyle. Bazılarının penis aşkı evlat aşkından coooook daha yüksek.

Baba ilgisiz, anne gitmis, dede babanne yaşlı.

Valla aynisini dusundum oglum kolunu kapiya carpsa anne sev beni diye geliyor millet 🍆 derdinde. Kafayi yersin.
Annesiymis daha fena ( okurken yanlış anlamışı) , şimdi kendi de aynısını yapacak. Bazen diyorum ne hayatlar , ne değişik kafalar var...Allah çok fena sorar ama bunu

X