Sanırım boşanıyoruz

Dedigim gibi mecbur bırakıldım şu durumda başka şeçenek yok çalışıyor olurum maddi imkanım olurdu dediğinize katılırım ama yok maalesef

Tamamda nasil mecbur birakildin?
Bu adam ne yapdi? Mafya babasimi? Seni nasil boşanmaya mecbur birakti? Az anlat lütfen.

Adam çocuğa nasil bakacak? Bu adam çalışmiyormu?

Tamamda nasil mecbur birakildin?
Bu adam ne yapdi? Mafya babasimi? Seni nasil boşanmaya mecbur birakti? Az anlat lütfen.
Adam çocuğa nasil bakacak? Bu adam çalışmiyormu?
Şimdi bu adam dindar gibi görünüyor ben o şekilde degilim hep yanlış anlaşılma olmuş ben o yönüne tav oldum evlenirken. Evliliğimizin başında herşey güzel gidiyordu yalan yok çocuktan sonra çok değişik hareketleri oldu. Mesela benim arkamı sürekli araştırıp millete beni kötülüyordu bu kaç kere oldu ben hata yapmadım demiyorum ama insanları manipülasyon yapardı. Bunlarla beni tehdit ederdi babama VS söylemek için. Bu boşanma konusunda da kendi boşanmak istiyorum dedi protokol yazdı kendisi avukat katibi zaten. Sen çocugu almayacaksın dedi yemin ederim benim ailemin arkadamda durmadıgını iyi biliyor. Nafaka bile vermek istemiyor bana beni rezil etmek istiyor. Dedim ya başka konular var ben şuan bundan kurtulmak için herşeye evet dedim

Şimdi bu adam dindar gibi görünüyor ben o şekilde degilim hep yanlış anlaşılma olmuş ben o yönüne tav oldum evlenirken. Evliliğimizin başında herşey güzel gidiyordu yalan yok çocuktan sonra çok değişik hareketleri oldu. Mesela benim arkamı sürekli araştırıp millete beni kötülüyordu bu kaç kere oldu ben hata yapmadım demiyorum ama insanları manipülasyon yapardı. Bunlarla beni tehdit ederdi babama VS söylemek için. Bu boşanma konusunda da kendi boşanmak istiyorum dedi protokol yazdı kendisi avukat katibi zaten. Sen çocugu almayacaksın dedi yemin ederim benim ailemin arkadamda durmadıgını iyi biliyor. Nafaka bile vermek istemiyor bana beni rezil etmek istiyor. Dedim ya başka konular var ben şuan bundan kurtulmak için herşeye evet dedim
Barodan avukat talep edin.

Arsızsınız arsız gerçekten ne uslanırsınız ne de arlanırsınız hala gelmiş neler söylüyorsunuz o çocuğun yerine ben utanıyorum siz ebeveyn olamazsınız yazıklar olsun

Okudum. Koca berbat biri evet. Çocuk böyle bir adamla büyürse sence ne olur? Arkandan seni kötüleyen çocuğu sana karşı doldurmaz mi saniyorsun?
Ben artık psikolojik olarak o kadar yoruldum ki anlatamam şuan bundan kurtulmak istiyorum ilerde evladımı alıcam inşallah

babanız çocuğu kabul etmiyor, sizinde kendi hayatınızı kuracak durumunuz yoksa bir ömür mutsuzluğa çocuğunuz için katlanacaksınız hanımefendi. Çünkü o yavru bu dünyaya kendiliğinden gelmedi,siz getirdiniz,o yüzden onun rahatı mutluluğu her şeyden önce gelmeli. Hım sizin o sevgi dediğiniz olayda gelip geçici, 3-5 gün sonra bitiyor. Eşinizle devam edin çocuğunuzla birlikte hayat kurabilecek duruma gelene dek.

babanız çocuğu kabul etmiyor, sizinde kendi hayatınızı kuracak durumunuz yoksa bir ömür mutsuzluğa çocuğunuz için katlanacaksınız hanımefendi. Çünkü o yavru bu dünyaya kendiliğinden gelmedi,siz getirdiniz,o yüzden onun rahatı mutluluğu her şeyden önce gelmeli. Hım sizin o sevgi dediğiniz olayda gelip geçici, 3-5 gün sonra bitiyor. Eşinizle devam edin çocuğunuzla birlikte hayat kurabilecek duruma gelene dek.
Eşim istemiyor devam etmek ben çocugum için devam ederdim kendi boşanmak istedi ben degil.

Ama sevgisiz hayat nasıl devam edecek

Bende annesiz büyüdüm o saydığınız herşeyden eksik kaldım ama başka seçenek yok inanın ki boşanmamak için verdiğim mücadeleyi kimse görmedi.
Bende boşandım aldatıldım defalarca ama aldatmak hiç aklıma gelmedi
2 2.5 yıl oğlumu ailem hiç istememesine rağmen bulaşık yıkayıp herkes 3000 TL alırken ben 1000 TL ye çalışıp baktım 2 .5 yılın sonunda oğluma o kadar üzülüyordum ki gücüm yetmiyor kimse destek olmuyordu babasına mecbur kalıp gönderdim
Babası bunu fırsat bilip kullandı mahkemede oğlum da babamı isterim deyince çaresiz kaldım
Boşandıktan 4 yıl sonra evlendim
Oğlumu hiç ihmal etmedim yanimda olmadığı zamanlar boğazımdan kesip kenara para attım sırf istediğini alayım diye hâlâ öyle yapıyorum
Her hafta sonu bendeydi ilk zamanlar şimdi 1 hafta bende 1 hafta babada
O yokken yaptığım el işi ile oğlumun ihtiyacını karşılıyorum 300 400 TL geçiyorum ayda elime ama eşim dahil kimseden para istemiyorum oğlum için

Bizim mahallemizde ki birini hatirlattiniz bana kiz kaçarak evleniyor 2 çocuğu oluyor kocası aldatıyor bu babasına geliyor sonra yine kocasıyla kaçıyor sonra kocasını aldatıyor ve boşanıyorlar çocukları göremiyor aldattığı kişiyle evlendi 2 ay evli durdu dini nikahla sinra yine evlendi 7 aylık evli 5 aylık hamile

Eşim istemiyor devam etmek ben çocugum için devam ederdim kendi boşanmak istedi ben degil.
Başkası ile evlenmek yerine barodan bir avukat tutsan
Yağmurdan kaçarken doluya yakalanmasan
Sonra parasi azda olsa ise girsen birikim yapsan en azından görüş günlerinde çocuğa harcarsin
Belki kiraya çıkacak kadar birikim yapmaya çalışsan
Belki babanda yumuşar
Bak bende ikinci defa evlendim ama çok çırpınıp çabaladım en son karardı bu

Bende boşandım aldatıldım defalarca ama aldatmak hiç aklıma gelmedi
2 2.5 yıl oğlumu ailem hiç istememesine rağmen bulaşık yıkayıp herkes 3000 TL alırken ben 1000 TL ye çalışıp baktım 2 .5 yılın sonunda oğluma o kadar üzülüyordum ki gücüm yetmiyor kimse destek olmuyordu babasına mecbur kalıp gönderdim
Babası bunu fırsat bilip kullandı mahkemede oğlum da babamı isterim deyince çaresiz kaldım
Boşandıktan 4 yıl sonra evlendim
Oğlumu hiç ihmal etmedim yanimda olmadığı zamanlar boğazımdan kesip kenara para attım sırf istediğini alayım diye hâlâ öyle yapıyorum
Her hafta sonu bendeydi ilk zamanlar şimdi 1 hafta bende 1 hafta babada
O yokken yaptığım el işi ile oğlumun ihtiyacını karşılıyorum 300 400 TL geçiyorum ayda elime ama eşim dahil kimseden para istemiyorum oğlum için

Bizim mahallemizde ki birini hatirlattiniz bana kiz kaçarak evleniyor 2 çocuğu oluyor kocası aldatıyor bu babasına geliyor sonra yine kocasıyla kaçıyor sonra kocasını aldatıyor ve boşanıyorlar çocukları göremiyor aldattığı kişiyle evlendi 2 ay evli durdu dini nikahla sinra yine evlendi 7 aylık evli 5 aylık hamile
Size üzüldüm cidden, inşallah oğlunuzla bağınız gittikçe kuvvetlenir. Çaresizlik böyle olur işte, çabalamışsınız o kadar. Umarım eliniz bollaşır da ferahfeza oğlunuzla mutlu yaşarsınız.

ben hep o tipleri okuma yazması olmayan beyninde bir tahtası eksikolan insanlar sanırdım. Buraya gelip konu açabilecek kapasiteye sahip olabilecekleri aklıma gelmezdi 😬😣
Artık herkes online. Üstelik ahlak ve vicdan akademik eğitimle kazanılan bir şey değil. Bir tanıdığım okul müdür yardımcısı, müdürle birbirlerini ayarttılar, kendi eşlerini ve çocuklarını bırakıp evlendiler.

Adını da aşk koydular. Şimdi boşandılar. 12-10 yaşlarında iki çocuğu vardı, adamın biri bebek üç çocuğu vardı(çocuğu bununla beraberken yapmış).
Eski kocası üniversitede prof. Ve çok beyefendi bir adam ve severek evlendiler. Nefis eğitim ayrımı yapmıyor. Nefsine sahip olan kazanıyor.

X