Sanırım boşanıyoruz

Peki bu süreçte ne yapacak o çocuk? Terk edilmiş hissedecek annesiz ne yapar? Vefat etme durumu ayrı bir durum, ama bu şekilde babaya bırakılması kabul edilemez çok küçük çünkü. O zaman çare bulana kadar o evde devam et yani
Zaten çocuk için geri döndüm bu eve o kadar tiksindim ki neler yaşadım bu çocuk bu yaşa kadar kaç kere Boşanma konuları geçti sabrettim ben

Hanfendi ben sadece durumu anlamaya çalışıyorum farkında mısınız?
Babam istemiyor dediniz mesajınızda. Konuda da çocuğu babama bırakacağım yazmışsınız. Bu durumda çocuğu kabul ediyor da sizi etmiyor gibi bir anlam çıkıyor.
Babanız sizi de kabul ediyorsa bu çocuğu babaya bırakma durumu ne?

Çocuğun kendi babasina.
Konusahibin babasi (dede) Çocuğu istemiyor. Konusahibide Çocuğu babasina birakip yeni aşklara yelken

Zaten çocuk için geri döndüm bu eve o kadar tiksindim ki neler yaşadım bu çocuk bu yaşa kadar kaç kere Boşanma konuları geçti sabrettim ben
Yanlış anlamayın kocaniza iyi size kötü demedik. Zaten bir erkek doğru dursa aldatacak kadın tek tüktür. Biz burada yavrunuzu birakmanıza kızıyoruz.

İnanın öyle konular var ki anlatamam burda herşeye evt demek zorunda kaldım boşanma protokolü imzalandı
Daha fazla bu konuya yorum yapmayacağım o zaman. Sinirim bozuldu. Allah o çocuğa yardım etsin. Bir de herkese hayırlı evlat dileriz ya, aynı zamanda hayırlı ana baba da nasip etsin diye dua etmek gerek herhalde. Kimse seçemiyor ailesini

Aynen yeni aşklara yelken açmak için 7 sene evli kaldım degilmi daha önceden aklıma gelmedi çok komikti bu
Ya bunun hiç savunulacak tarafı yok boşuna bu konuda yazmayın artık. Boşanıp kimle konuşacaksanız konuşun ama evlilik birliği içinde eşinizi aldatmışsınız, o da sizi gerçi. O yüzden ister haha diye gülün ister kızın bu durum değişmiyor. Evli bir kadın olarak eşinizi aldatmışsınız, nokta.

Ya bunun hiç savunulacak tarafı yok boşuna bu konuda yazmayın artık. Boşanıp kimle konuşacaksanız konuşun ama evlilik birliği içinde eşinizi aldatmışsınız, o da sizi gerçi. O yüzden ister haha diye gülün ister kızın bu durum değişmiyor. Evli bir kadın olarak eşinizi aldatmışsınız, nokta.
Ben bunu Red etmedim ama bu konular için bu yuva yıkılmıyor işsizlik aile sorunları herşeyi katabiliriz benim eşim aylarca çalışmadı neler yaşadım ben çocuk küçüktü şimdi bir kaç aydır iş durumu düzeldi

Evet öyleymiş, ben konuyu okuduğumda hiç "babası" diye okumayıp "babam" diye okuyunca o şekilde anlamışım

Kendine yer yapıyor. Ordan yeni kocayi bulup, babamin yanina siğamadin hüüüü diye cuuuuuup ona "sevgi, aşk" veren adama.
Çocukta orda burda büyür.
Adam sadece yerince şey yapmiyor diye İnternet üzeri aşk arayan kadina diyecek laf zaten yok
Adamin iki kötü huyunu bile söyleyemedi daha. Tek derdi fanfini

Anlatin ozaman. Bizde belki sizi anlariz. Burdan bakınca yeni aşklara yelken acan ve fanfini düşkünü gibi gözüküyorsunuz cünkü.
Dedigim gibi mecbur bırakıldım şu durumda başka şeçenek yok çalışıyor olurum maddi imkanım olurdu dediğinize katılırım ama yok maalesef

X