Sanırım boşanıyoruz

Saçma sapan yorumlarınızı kendinize saklayın babası home ofis calışıyor benim ailemde istemiyor babam zaten sorumluluk almak istemiyor başkasını buldum asla demedim siz nasıl insanlarsınız okuduklarıma şok geçirdim ben önceden yapılan bir hatadan bahsettim o kadar kötü kalplisiniz ki size yorum bile yapmak gereksiz!
Has....
Seks zevk vermiyor. Boşanayım. Çocuğu da eşime bırakayım demişsin.
Kimi fifikliyorsun burada?
Vibratör al yetsin sana. çocuğun başında durur kocaya kaçmazsın en azından

Varsayalım ki eşiniz ahlaksız biri nikah bağından sonra hala geçmişi karıştırma derdinde e peki size ne demeli geçmişte yüz kızartan hatalarınız vardıysa yeniden niye aldattınız niye bu kadar güvenilmez birisiniz? Bunun sizin önünüze mahkemede çıkacağını kocanızın çocuğunuzu vermek istemeyeceğini (şaibeli) düşünemediniz mi ? Durun , durulun.. yolunuz yol değil hayatınızı deneme tahtası gibi kullanmayın.
Burda ne konular gördük işsizlik aldatma hatta şiddet bile görmüşler evlatlarını yine de bırakmamışlar.
Sizin sorun eşin ailesiyle birbrinizi sevmemeniz gitmek istememenizle başlamış. Haliniz buydu, tolere edebilirdiniz..
Önüne çıkamaz geçmişi. Adam bunu bile bile evlendiyse daha sonra mahkemede kullanamaz. Zaten fuhuş tarzi bir şey zannetmiyorum. Konu sahibinin libidosu hepimizin malumu. Evlilik yokken cinsellik yaşanmıştır. Odur en fazla.

Önüne çıkamaz geçmişi. Adam bunu bile bile evlendiyse daha sonra mahkemede kullanamaz. Zaten fuhuş tarzi bir şey zannetmiyorum. Konu sahibinin libidosu hepimizin malumu. Evlilik yokken cinsellik yaşanmıştır. Odur en fazla.
Aslında ben de bu fikri savunduğum için konu sahibinin iddiasını kastederek eşine ahlaksız dedim. Tabiki önüne çıkaramaz. Hemfikiriz

vay be ne güzel hayat doğur babaya bırak koca bulucam diye insan çocuğundan vazgeçer mı?
Sözde mecbur kalmış sonra yanına alacakmışmışmışmışşş... eşinin bunun geçmişini babasına anlatmasından falan vs. Tehditleri varmış konu sahibi de işte çocuğun velayetini vermeyi kabul edip sıyrılıyor. Reelde görüştüğü de var hayatına bakacak işte...

Sözde mecbur kalmış sonra yanına alacakmışmışmışmışşş... eşinin bunun geçmişini babasına anlatmasından falan vs. Tehditleri varmış konu sahibi de işte çocuğun velayetini vermeyi kabul edip sıyrılıyor. Reelde görüştüğü de var hayatına bakacak işte...
anlamıyorum insanlar neden bu kadar kötü? madem bakmayacaklar neden çocuk yapıyorlar vallahi bu dünyanın çivisi çıktı çok üzülüyorum ya.o çocuğun günahı ne sonra psikopatlar ruh hastaları beliriyo ortalıkta

anlamıyorum insanlar neden bu kadar kötü? madem bakmayacaklar neden çocuk yapıyorlar vallahi bu dünyanın çivisi çıktı çok üzülüyorum ya.o çocuğun günahı ne sonra psikopatlar ruh hastaları beliriyo ortalıkta
O kadar benciller ki dünyanın her zevkinden tatmak istiyorlar bunun içinde insan harcıyorlar.
Çocuğa bende çok üzüldüm bu sene okula başlayacakmış. Onun hissedeceği o manevi boşluğu ne doldurabilir.
Biz bunu anlatmak için arkadaşlarla ne söylediysek konu sahibi ha ha ha diyip geçti resmen kararını vermiş yolunu çizmiş.

O kadar benciller ki dünyanın her zevkinden tatmak istiyorlar bunun içinde insan harcıyorlar.
Çocuğa bende çok üzüldüm bu sene okula başlayacakmış. Onun hissedeceği o manevi boşluğu ne doldurabilir.
Biz bunu anlatmak için arkadaşlarla ne söylediysek konu sahibi ha ha ha diyip geçti resmen kararını vermiş yolunu çizmiş.
banlanmak istemiyorum böyle insanlardan gerçekten tiksiniyorum ya. yok olsun böyle insanlar.

Üyelik iptali yapmış o yüzden ben size cevap vereyim dedim çocuğu kadının babası istemiyor , eşine bırakacakmış çocuğun babasına yani.
Ay yanlış anlamışım, gerçi doğru anlasam ne farkeder ki, bencil, sorumsuz, sevgisiz birisi kendisi belli ki. Başka birisine tutulmuş, çocuğu başından atmaya çalışıyor.

Selam kızlar başlıkta okuduğunuz gibi boşanıyorum ama hala çok kararsızım. Özetle ben 30 eşim 32 yaşında 7 yıllık evliyiz 6 yaşında oglum var. Bu sene okula gidecek. Ben evlendiğimde 23 yaşındaydım evlilik kararı ani ve bir evlilik sitesinde oldu evet çünkü ilgisiz bir babam terk edip gitmiş annem ve yaşlı dedem ve babaannem vardı.Hergün kavga hergün baskı çok yılmıştım. Eşim dinine baglı biri ve benden de aynı şeyleri bekliyordu bende zaten tesettürlü biriydim ama örnek vermek gerekirse çarşaf giymemi ilerde istiyordu. Bende açıkcası herşeyine evet dedim ailemden kurtulmak için ama eşime sevgimde vardı begenmedim diyemem. Eşimin tarafı kürt farklı adetleri vardı eşimin anneside boşanmış tekrar evlenmişti. Eşimin ailesini ne ben sevebildim ne benim ailem onları nede beni onlar sevmedi. Onlar daha esprili konuşkan ben daha içe dönük biriyim. Neyse evliligimiz boyunca ailesinden dolayı kavga ediyorduk. Ben gitmek istemiyordum eşim zorluyordu maalesef ordan bir soguma başladı karşılıklı hatalarda oldu. Babamın evine gittim bir süre o süre içinde sosyal medya kullandım oda kullandı evli gibi davranmadık. O beni arayıp istersen tekrar eve dön deneyelim dedi tamam dedim. Çocuk için bunu yapmak istedim ve birkaç gün önce döndüm ama hiçbir şey hissetmiyorum ve kendimi mutsuz hissediyorum. Oda herşeyi bana bırakıyor sen sürdürmek istersen sürdür diyor. Çok kararsızım kızlar cinsellik olarakta hiçbir zevk almıyorum maalesef. Bu karar benim için çok zor babam şimdiden başladı sıkmaya ve mesleğim yok çocugu ona bırakıyorum boşanma olursa çünkü imkanım yok babam çocuğumu ne kadar idare eder onu bile bilmiyorum. Fikriniz nedir kızlar..
Ortada çok büyük bi durum yoksa boşanmayın bence çocuğunuzu düşünün sizde annesiz buyumussunuz o da mı öyle olsun eşiniz tekrar evlenirse üvey ana gelirse başına senin evladına kötü davranirsa kendi annesi bakmamış ben niye bakım derse bunları düşünün çocuğunuz bu sene 1 e başlayacak heycanli degilmisiniz bi anne olarak okulunu düşünün onunla ilgilenin yoksa çocuğun okul hayatida kötü etkilenir.Belki bana kızar bazı arkadaşlar bütün evli çiftler çok mu mutlu sizce cocuklar için devam eden evlilikler çok.

O zaman benim kötü yola düşmem falan lazımdı konu hayatsa 😅 Ne hallerden bu günlere geldik Allah biliyor . Hey gidiii 🥲
Merhaba ben 23 yasinda issiz, tecrubesiz kendi hakkinda hic bir karar veremeyem bir kizim. Baskiyla buyudum ve hic karsi cikmayi dusunemedim ama sizin yorumlarinizi okudukca guclu karakterde oldugunuzu anliyorum. Burada bahsettiginiz gibi nasil bu kadar guclendigini okumak isterim ama profilinize giremiyorum ne yapmaliyim? Kendimi guclendirebilmem icin onerileriniz varsa da mutlulukla okurum cunku geberecek dahi olsam harekete gecemiyorum.

X