Sanırım boşanıyoruz

Size üzüldüm cidden, inşallah oğlunuzla bağınız gittikçe kuvvetlenir. Çaresizlik böyle olur işte, çabalamışsınız o kadar. Umarım eliniz bollaşır da ferahfeza oğlunuzla mutlu yaşarsınız.
Umarım canım şuan o kadar iyi geldi ki bu yorum inanın çok çırpındım çok ama çok ağladım herşeye yetemiyormus insan ama umudum tükenmedi evladını kaybeden anneler tanıdım ondan sonra şükrediyorum en azından yaşıyor nefes alıyor diyorum
Ama çok zor tabi hafta sonları görüyorum telefonda görüşüyorum ama yetmiyor işte
Büyüdü şimdi şükür sağlıklı ömrü bahtı güzel olsun
Ben onun için aldatilmayi defalarca göz ardı ettim çaresizdim
En sonunkini affedemedim çünkü artık bitmistim kendide.asik oldum deyince tamam dedim yoluna git
3 yıl çekişmeli devam etti nikahımi.vermedim o kadına
Çok çırpındım çok

Ama" yıkılma" yıkılan atı vururlar sözünü kendime düstur edindim
Düştüm kendi elimden kendim tutup kalktım
Sağlığımı kaybettim ama olsun acılar da tecrübe

Artık herkes online. Üstelik ahlak ve vicdan akademik eğitimle kazanılan bir şey değil. Bir tanıdığım okul müdür yardımcısı, müdürle birbirlerini ayarttılar, kendi eşlerini ve çocuklarını bırakıp evlendiler.

Adını da aşk koydular. Şimdi boşandılar. 12-10 yaşlarında iki çocuğu vardı, adamın biri bebek üç çocuğu vardı(çocuğu bununla beraberken yapmış).
Eski kocası üniversitede prof. Ve çok beyefendi bir adam ve severek evlendiler. Nefis eğitim ayrımı yapmıyor. Nefsine sahip olan kazanıyor.
Ahlak perdesi yırtılmasın yeter aşk o kadar basit değil ama aşık oldum deyiveriyorlar

Ne güzel işte bunu değerlendirin
Ben bu erkek aşkını anlamıyorum birinden ne hayır gördün ikincisinin peşindesin bende esimle anlaşamıyorum ailem sen gelirsen gel ama çocuğu babasına at öyle gel dedi asla dedim cehennem hayatida olsa çekerim ama evladımı asla bırakmam onun bu hayatta en ihtiyaç duyduğu kişi benim onsuz nefes dahi alamam eşimden dolayı erkek fobim oluştu siz halen nasıl yeni heyecan arıyorsunuz çok heyecan arıyorsanız çocuğunuzun gözlerine bakın onun hergun öğrendiği yeni şeyleri izleyin onunla sohbet edin parka çıkın gülüp nasil egeledigini izleyin benim hayattaki en buyuk heyecanim bu sizin dayanamadığınız sıkıntıları mutsuzluğu onun üzerine yıkıp gitmey hakkiniz yok

Ben bu erkek aşkını anlamıyorum birinden ne hayır gördün ikincisinin peşindesin bende esimle anlaşamıyorum ailem sen gelirsen gel ama çocuğu babasına at öyle gel dedi asla dedim cehennem hayatida olsa çekerim ama evladımı asla bırakmam onun bu hayatta en ihtiyaç duyduğu kişi benim onsuz nefes dahi alamam eşimden dolayı erkek fobim oluştu siz halen nasıl yeni heyecan arıyorsunuz çok heyecan arıyorsanız çocuğunuzun gözlerine bakın onun hergun öğrendiği yeni şeyleri izleyin onunla sohbet edin parka çıkın gülüp nasil egeledigini izleyin benim hayattaki en buyuk heyecanim bu sizin dayanamadığınız sıkıntıları mutsuzluğu onun üzerine yıkıp gitmey hakkiniz yok
Bu yazım konu sahibine yanlış kişiyi alıntı yapmışım kusura bakmayın

Ben mi bırakıp gitmişim anlamadim ben işe gir bunu degerlendir manasında yazdım

Hormonlu ve GDOlu tüketmekten oluyor bunlar hep. Bir de Türk drama dizileri.

Şimdi bu adam dindar gibi görünüyor ben o şekilde degilim hep yanlış anlaşılma olmuş ben o yönüne tav oldum evlenirken. Evliliğimizin başında herşey güzel gidiyordu yalan yok çocuktan sonra çok değişik hareketleri oldu. Mesela benim arkamı sürekli araştırıp millete beni kötülüyordu bu kaç kere oldu ben hata yapmadım demiyorum ama insanları manipülasyon yapardı. Bunlarla beni tehdit ederdi babama VS söylemek için. Bu boşanma konusunda da kendi boşanmak istiyorum dedi protokol yazdı kendisi avukat katibi zaten. Sen çocugu almayacaksın dedi yemin ederim benim ailemin arkadamda durmadıgını iyi biliyor. Nafaka bile vermek istemiyor bana beni rezil etmek istiyor. Dedim ya başka konular var ben şuan bundan kurtulmak için herşeye evet dedim
Nelerinizi gördü de sizi tehdit etti merak ettim

Selam kızlar başlıkta okuduğunuz gibi boşanıyorum ama hala çok kararsızım. Özetle ben 30 eşim 32 yaşında 7 yıllık evliyiz 6 yaşında oglum var. Bu sene okula gidecek. Ben evlendiğimde 23 yaşındaydım evlilik kararı ani ve bir evlilik sitesinde oldu evet çünkü ilgisiz bir babam terk edip gitmiş annem ve yaşlı dedem ve babaannem vardı.Hergün kavga hergün baskı çok yılmıştım. Eşim dinine baglı biri ve benden de aynı şeyleri bekliyordu bende zaten tesettürlü biriydim ama örnek vermek gerekirse çarşaf giymemi ilerde istiyordu. Bende açıkcası herşeyine evet dedim ailemden kurtulmak için ama eşime sevgimde vardı begenmedim diyemem. Eşimin tarafı kürt farklı adetleri vardı eşimin anneside boşanmış tekrar evlenmişti. Eşimin ailesini ne ben sevebildim ne benim ailem onları nede beni onlar sevmedi. Onlar daha esprili konuşkan ben daha içe dönük biriyim. Neyse evliligimiz boyunca ailesinden dolayı kavga ediyorduk. Ben gitmek istemiyordum eşim zorluyordu maalesef ordan bir soguma başladı karşılıklı hatalarda oldu. Babamın evine gittim bir süre o süre içinde sosyal medya kullandım oda kullandı evli gibi davranmadık. O beni arayıp istersen tekrar eve dön deneyelim dedi tamam dedim. Çocuk için bunu yapmak istedim ve birkaç gün önce döndüm ama hiçbir şey hissetmiyorum ve kendimi mutsuz hissediyorum. Oda herşeyi bana bırakıyor sen sürdürmek istersen sürdür diyor. Çok kararsızım kızlar cinsellik olarakta hiçbir zevk almıyorum maalesef. Bu karar benim için çok zor babam şimdiden başladı sıkmaya ve mesleğim yok çocugu ona bırakıyorum boşanma olursa çünkü imkanım yok babam çocuğumu ne kadar idare eder onu bile bilmiyorum. Fikriniz nedir kızlar..
Anladigim kadariyla baba evinde de mutlu olamayacaksiniz bu sekilde o yüzden kendi ayaklariniz üzerinde durabileceginiz uygun kosullar olusmadikca sonunu düşünmeden ani kararlar verip kendinizi yeni bi mutsuzluk paradoksuna sokmamanızı tavsiye ediyorum ortada küçük bi çocuk var neticede

Ay çok bariz değil mi ? Allah bilir o sitelerden kaç tane kırığı çıktı da eşi tüm bunları kanıtıyla birlikte kullanıyor. BACIIIM derdin neydi de bu kadar aldattın bu adamı ? Şu an tahmin ettiklerim doğruysa zaten mahkeme de baba gibi tavır takınacak .

Ay çok bariz değil mi ? Allah bilir o sitelerden kaç tane kırığı çıktı da eşi tüm bunları kanıtıyla birlikte kullanıyor. BACIIIM derdin neydi de bu kadar aldattın bu adamı ? Şu an tahmin ettiklerim doğruysa zaten mahkeme de baba gibi tavır takınacak .
Kesinlikle. Adam babana söylerim diye durduk yere tehdit etmemiştir. Bu rahat durmamış.

Kadinin cayir cayir yalan soyledigi surdan belli, ilk postta
O beni arayıp istersen tekrar eve dön deneyelim dedi tamam dedim. Çocuk için bunu yapmak istedim ve birkaç gün önce döndüm ama hiçbir şey hissetmiyorum ve kendimi mutsuz hissediyorum. Oda herşeyi bana bırakıyor sen sürdürmek istersen sürdür diyor. Çok kararsızım kızlar cinsellik olarakta hiçbir zevk almıyorum maalesef. Bu karar benim için çok zor Fikriniz nedir kızlar..
demis. İlerledikce yok protokol hazir, kocam bosanmak istiyor, cocugumu vermiyor oldu.
10 sey soyluyor 9u yalan 1i supheli.

Kadinin cayir cayir yalan soyledigi surdan belli, ilk postta

demis. İlerledikce yok protokol hazir, kocam bosanmak istiyor, cocugumu vermiyor oldu.
10 sey soyluyor 9u yalan 1i supheli.
Aynen bana hiç güven vermedi. Adam da burda olsa keske bir de ondan dinleseydik

Protokol imzalamış olman bir şey ifade etmez.

Mahkeme salonunda hakim, protokol maddelerini okuyor soruyor değişiklik istiyor musunuz diye.

Velayetle ilgili maddeyi okurken degistirmek istedigini söyler vermezsin çocuğu.

Ayrıca boşanmak istiyor musun diye soruyor.

Boşanmak istemiyorsan boşanmazsın.

Dinleyecek göt varmış gibi anlatiyorum ama belki bir gün başka birine lazım olur.

Dedim hanfendi babam istemiyor gidecek yerim yok ne yapa bilirim ben zaten ilerleyen zamanda çocugu mu almak istiyorum
Siz babanızla bir anne olarak rica edip konuşsanız çözersiniz kimse bu kadar katı yürekli değildir . Siz çocuğu ayak bağı olmasın diye istemiyorsunuz bu açıkça söyleyemediğiniz için babanızı öne sürüyorsunuz. Babaanneniz dedeniz vardı onların yanına gidin . Çocuk zaten okula başlıcak. İş bulun çalışın eşinizden size ev kirasında destek olmasını talep edin birsürü çözüm üretilebilir.

Siz babanızla bir anne olarak rica edip konuşsanız çözersiniz kimse bu kadar katı yürekli değildir . Siz çocuğu ayak bağı olmasın diye istemiyorsunuz bu açıkça söyleyemediğiniz için babanızı öne sürüyorsunuz. Babaanneniz dedeniz vardı onların yanına gidin . Çocuk zaten okula başlıcak. İş bulun çalışın eşinizden size ev kirasında destek olmasını talep edin birsürü çözüm üretilebilir.
Olay pekte anlattığı gibi değil sanki

X