Sanal ortamdan tanıştığın biriyle görüşmek

merveicx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
1.332
142
26
1 hafta önce kuzenim ile birlikte OmeTv açtık. Ben böyle uygulamalar kullanmam kafam dağılsın diye eğlence amaçlı açtık. Sonra bir çocukla konuştum ve etkilendim baya. İnstagramdan ekledim çocuğu. 1 haftadır konuşuyoruz. İnstagramda aktif biri değil 150 kişi takip ediyor kız da yok denecek kadar az. Konuşma tarzı da öyle kötü gelmedi bilmiyorum. Buluşmak istedi bu hafta. Ben de açıkçası buluşmak istiyorum. Ama bi yanda da korkuyorum buluşmaya. Bu arada çocuk Kıbrısta okuyor. 2 hafta sonra okul için gidecek. Türkiye’ye de 3 ayda bir anca geliyor. Sizce buluşsam mı bilmiyorum

Güncel:
Buluştuk aklıma takilan şeyleri söyleyim size. Sigara ve alkol kullanmıyorum dedi. İlk defa sigarası alkolü olmayan bir erkekle tanıştım. Yani bunu yalan söyler mi bilmiyorum.Annem çok muhafazakar dedi. Onun dışında ben genelde arkadaş çevremle gece takılıyorum dedi. Kalabalık ses sevmiyorum. Gece her yer sakin çocukları alıp geziyoruz dedi. Ben gece kulübü falan takılıyor musun dedim. Hayır dedi ama kıbrısta arkadaşım bi kere götürdü dedi. Çok ses gürültü sevmem dedi. Karşıma çıkan erkeklerin aksine profil çizdi bana bilmiyorum. 2 sevgilim oldu dedi. Birisiyle yine bu benle tanıştığı siteden tanışmış. Diğer sevgilisi de kıbrıstaymış onunla da 1 ay önce ayrılmış. Sonra yanımıza çiçekçi geldi. İstemedim ama bana çiçek aldı. Daha önceki ilişkilerimde yanımıza çiçekçi geldiğinde hiç biri bana çiçek almayıp, gönderirdi. Ve ilk defa bir erkekten çiçek aldım hem de ilk buluşmada. Çocuk 10 gün sonra Kıbrısa dönecek. 3 ayda bir geliyor ne yapacağım bilmiyorum ama hoşlandım

Son düzenleme:
hayır buluşma
organ mafyası mı ,fuhuş çetesi mi ,ne olduğunu ne bileceksin.
asla karşıyım böyle şeylere
müge anlı izlemiyor musun
böyle tanışıp dolandırılanalr mı ararsın,her birşey var artık
dışarısı güvenli değil
Bende karşıyım normalde. Ama etkilendim konuşmasından vs bilmiyorum bi kere görüşmeyle bir şey olur mu

O tarz muhabbetlere girmedi hiç normal konuşuyoruz

Sonuçta bizlerde sosyal medya kullanıyoruz.
Her sosyal medyada takılan sapık değil.
Sadece çok dikkatli olmalısın.
Cinsel resimler paylaşma
Arabasına binme
Evine yada tenha biyerlere gitme
Evini yada ailen hakkında çok bilgi verme
Akşam ve geceleri müsait değilse evlidir
İnstagramında ekli olanları inceleyebilirsin
Face araştırabilirsin

Cinsel resimler paylaşma
Arabasına binme
Face araştırabilirsin
Baktım instagramdan ekli olanlara da 3-5 kız var anca çoğu erkek

Cinsel resimler paylaşma
Arabasına binme
Face araştırabilirsin
Peki sizce çok mı erken 1 hafta oldu konuşalı buluşmak için. Şu yönden düşündüm mesajla nereye kadar yüzü yüze gelmeden anlayamam boşa zaman kaybetmeyim diye.

Sosyal medya kullanmayan mı var denilmiş ama yani ben mesela o söylediğiniz platformu ilk kez duydum. Instagram vs olsa ok de o dediğiniz site nasıl bir yer o önemli. Yani tinder da mesela bi sosyal medya platformu ama kullanım amacı farklı.

Ben karşı değilim ya. Bir kahve içilebilir. Mutlulugun aşkın nerden geleceği belli olmuyor önyargılı olmamak lazım. İlk haftalar numaranızı ve soyadınızı vermeyin bir bakın bakalım gittiği yere kadar gitsin. Her aplikasyon ve sosyal medya kullanan sapık değil bizde kullanıyoruz. Kahve içmekten kime ne zarar gelir ki. Buluşma teklifi ondan gelsin ama yeri siz belirleyin.

Kaç yaşındasınız o kaç yaşında, Instagram dışında işini okulunu teyit edebileceginiz yerler var mı ?

1 hafta önce kuzenim ile birlikte OmeTv açtık. Ben böyle uygulamalar kullanmam kafam dağılsın diye eğlence amaçlı açtık. Sonra bir çocukla konuştum ve etkilendim baya. İnstagramdan ekledim çocuğu. 1 haftadır konuşuyoruz. İnstagramda aktif biri değil 150 kişi takip ediyor kız da yok denecek kadar az. Konuşma tarzı da öyle kötü gelmedi bilmiyorum. Ailemin yaşına kadar sordu. Buluşmak istedi bu hafta. Ben de açıkçası buluşmak istiyorum. Ama bi yanda da korkuyorum buluşmaya. Ve böyle bir yerden tanıştığımız için benim hakkımda farklı şeyler düşünür mü bilmiyorum. Sizce buluşsam mı bi insanı sadece mesajla tanımakta çok zor bilmiyorum tavsiyelerinize açığım
Hırlı mı hırsız mı psikolojik sorunlu mu nasıl güvenebileceksiniz? Hadi ilk günler sırf güveninizi kazanmak için iyi davrandı. Sonrasında size zarar verip vermeyeceğini bilemezsiniz. Bu devirde insan akrabasına güvenemiyor, kaldıki sosyal medyadan hiç tanımadığı birine hiç güvenmemeli.

Sosyal medya kullanmayan mı var denilmiş ama yani ben mesela o söylediğiniz platformu ilk kez duydum. Instagram vs olsa ok de o dediğiniz site nasıl bir yer o önemli. Yani tinder da mesela bi sosyal medya platformu ama kullanım amacı farklı.
Tinder gibi ben de ilk kez duydum kuzenim açtı. Görüntülü uygulama. Tamamen eğlence amaçlı kullandık. O yüzden güvenemedim ben de

Kaç yaşındasınız o kaç yaşında, Instagram dışında işini okulunu teyit edebileceginiz yerler var mı ?
Yaşı 25 benimde 22. Okuduğu okulu ve bölümü görüntülü şekilde konuştuğumuzda söylemişti. İnstagramda da zaten bana söylediği okulun sayfalarını takip ediyor eskiden beri. O konu da yalan söylemedi yani teyit ettim söylediklerini

Ben karşı değilim ya. Bir kahve içilebilir. Mutlulugun aşkın nerden geleceği belli olmuyor önyargılı olmamak lazım. İlk haftalar numaranızı ve soyadınızı vermeyin bir bakın bakalım gittiği yere kadar gitsin. Her aplikasyon ve sosyal medya kullanan sapık değil bizde kullanıyoruz. Kahve içmekten kime ne zarar gelir ki. Buluşma teklifi ondan gelsin ama yeri siz belirleyin.
İnstagramda tanışsam okey de tinder gibi bi uygulama da tanıştım. Ama olaya şöyle bakarsak instagramda tanıştığımız biri de o uygulamaları kullanıyordur bunu da bilemeyiz

1 hafta önce kuzenim ile birlikte OmeTv açtık. Ben böyle uygulamalar kullanmam kafam dağılsın diye eğlence amaçlı açtık. Sonra bir çocukla konuştum ve etkilendim baya. İnstagramdan ekledim çocuğu. 1 haftadır konuşuyoruz. İnstagramda aktif biri değil 150 kişi takip ediyor kız da yok denecek kadar az. Konuşma tarzı da öyle kötü gelmedi bilmiyorum. Ailemin yaşına kadar sordu. Buluşmak istedi bu hafta. Ben de açıkçası buluşmak istiyorum. Ama bi yanda da korkuyorum buluşmaya. Ve böyle bir yerden tanıştığımız için benim hakkımda farklı şeyler düşünür mü bilmiyorum. Sizce buluşsam mı bi insanı sadece mesajla tanımakta çok zor bilmiyorum tavsiyelerinize açığım
"Böyle bir yerden tanıştığımız için hakkımda farklı düşünür mü"... Bence siz onun hakkında farklı düşünün. Çok istiyorsanız gidin ama mutlaka sizi uzaktan izleyen bir arkadaşınız olsun ortamda. Hakkınızda çok bilgi paylaşmayın, mahrem konulara girerse ortamı terk edin. Hatta bence hiç buluşmayın.

X