sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Allah seni napmasın tum vucut hatları meydan da he :KK9: kız belkim yargıtaya seksı gitmek istemisdir:KK53:
cnm kendini bu kdr sıkma ya dusunme kotu seyler erkek ne bilsin uzun yolculukda bu giyilirmi biyere takılırmı kumas diye begenmisdir giymisdir

yaa gven ama o trıko onu cok seksı gostermıstı :KK5: kendısı de bunun bılıncın de .nıye ankaraya gıderken seksı gorunmek ıstıyor kı

hele yargıtaya hıc oyle seyle gıdılır mı ya:KK5: bı haltlar cevırdıgınden suphelıyım canım .yargıtay ısı bıttı sımdı de teze oglu cıktı basıma :KK5:

2 gun var surda pazartesi donecekse hic dusme uzerine ya bosver bişi varsa cıkar biliyosun eninde sonunda kendine dert etme bosuna aman seksi falanda durmuyodur hem sana oyle gorunuyodur:KK53: kendini kurma bosuna hic

sanaldaki arkadastan zarar gelmiyo en azından:KK43: gercek hayat cok zor kızlar hele de hırslı insanlarla birlikteyseniz:KK43: arkadaslarımı elekten gecirsem elimde 3 tane kalır en fazla:/:KK43:

gvencım yukarıda kı yorum da duzenleme yaptım daha ayrıntılı anlattım olayı .

canım ıster ıstemez suphelenmeye basladım .once bana dıyor ;1 saat ısın de hep hal olur gerı

donerım dıyor ,ben 1 saat de hal olmaz dedıgım hal de ınatla olur dedı .

oraya gıdıyor bana ,mahkeme ıslerı kolay degıl uzar tabıkı de dıyor .

sankı ben aksını soylemısım gıbı akıl taslıyor bana .gıtmeden once hıc demıyordu

mahkeme ısı uzar dıye:KK4: sımdı ıslerını halletmıs ama ,beyımızı annesının teyze oglu bırakmıyormus:KK53:

o yuzden pazartesıye kadar orada kalacakmıs:KK53:. sankı planlı gıbı gıdıyor hersey .

sonra buna yoldayken dedım kı "ne gıydın ustune "dedım .bana "bır jean tısort gıydım "demıstı.

sımdı buna dedım kı ; "tatlım ınternete gırsene msnde cam da konusalım "dedım .buda bana dedı kı"

burası garıp bır yer nereden bulayım net cafe sımdı "dedı :KK53: ben de dedım "uzaya mı gıttın sen

alt tarafı ankara'ya gıttın garıp olan ne "dedım .sonra bu "yaa askım sımdı cafe bulamam"dedı .

ben de "senın derdın cafe degıl cama cıkmakdan kacıyorsun korkun ne acık acık soyle bana "dedım .

sonra tekrar sordum cunku anladım ,uzerın de ne var senın dedım bu da bana "askım yaa sen laf yaparsın

kurgularsın dıye yalan soyledım tamam kabul edıyorum ama sırf sen rahat rahat uyu dıye yalan soyledım:KK53: "dedı .

saka gıbı .ee ne var ustun de ne gıydın dedım meger dogum gunun de aldıgım kombını gıymıs .

ustelık kızlar o kombın o kadar hassas kumasdan yapılmıs kı bır yere takılsa rahat yırtılır ayrıca uzun seyehatlı yola cıkarken

gıyılecek bırsey degıl .hele yargıtaya gıderken hıc ama hıc gıyılmez .:KK52: transparan trıko tarzı v yaka salas ınce dokumlu trıko
sırf tum vucut hatları meydan da .onunla yargıtay da ne ısı var kı:95::95::95::84::113::113::113:

transparan mı :KK53::KK53:
kız senn ki vücut falan mı yaptı hatlar meydanda diyorsun :44:
amaaaann erkek milleti işte kafasına eseni yapıyor
sende giyin şıkır şıkır çık gez kısas a kıssas :KK23:

hahahaha adamıda mı dıyete soktun ,yazık adamcagıza valla

sen kılo verene kadar oda bu ıskenceyı cekecek dımı:KK1:

ama ben de sanmıyorum sen yokken dıyete sadık degıldır:KK9:

Yazık falan değil ya, göbeği amca göbeğine dönücek yakında.:KK9: Bıraksam kapılardan sığmaz o bu yemeyle. Ama dediğim gibi, ben yokken ne yer ne içer bilemiyorum. :)

offf kızlar cıldıracagım.sevgılık ankara'ya tazmınat davası ıcın yargıtaya gıtmıstı dun gece .

bana dedı kı ;"yargıtaya gıder 1 saat de ıslerımı halleder gerı donerım kalmam bıle "dedı .

ben de ;"1 saat ısın de yargıtay ısı mı hal olurmus (!) sacmalama "dedım .o da ısrarla yok

1 gun ıcın de hallederım dedı .meger benı kandırmak ıcın oyle demıs .cunku cok ıyı bılıyordu

uzarsa onu gondermeyecegımı .avukatına yetkı verıp avukatını gonder dıyecegımı cok ıı bılıyordu .

sımdı de bana gelmıs akıl taslıyor"sashamıa mahkeme ıslerını kolay mı sanıyorsun sen yaa,sor bakalım

babana oyle bır gun de olacak ısler mı "dıyor .ben zaten bır gun de olmayacagını bılıyordum kı

sımdı bana ne akılılık taslıyor ,aklınca uste cıkmaya calısıyor ıste.:84: sımdı yenı aldıgım telefonla

ıyıce soka ugradım ; annesının teyzesının oglu bırakmıyormus,pazartesıye kadar oradaymıs:84:

yaa cıldırıcam kızlar ,teyze oglu da nereden cıktı :KK53:,sankı planlı gıbı hersey.ustelık yola cıkan

adamın ustun de rahat seyler olması gerekırken beyımız gıtmıs benım ona dogum gunun de aldıgım

kombını gıymıs .ustelık o kombın onu cok karızmatık seksı gostermıstı:84: nıye onu gıyıyor kı

yargıtaya nasıl gıder kı o kombınle .offffff yaa delırıcem suan da:113::113::113::113:

Saçlar sakallar kesildi, vücut hatlarını belli eden trikolar giyildi...:KK53: Noğğğğluyo lan?:KK53: Kuşum sakin ol nolur ya. Anlıyorum seni, sana yalan söylemesi, seni oyalaması sinirini bozuyo. Doğal olarak şüpheleniyosun, ama böyle yaparak kendini hırpalıyosun boşuna. Hem sen madem güvenmiyosun bu adama, ne diye devam ettiriyosun bu ilişkiyi? Sevgi tamam da güven?? Bence bu iki duygu birbirine paralel. Biri olmadan diğerinin olması yetmiyo. Bir an önce bu duruma bir çözüm bul, böyle gitmez bu iş.

Ayy kurabişim çok heyecanlııııı.:KK16: Ne giyceksin ya? Yaptığın kombinin fotoğrafını çek nooolur.:KK9: Araba mevzusuna da takılma kuzucum, en azından bu seferlik.:KK34:
mikum bugün çok güzel geçti ay yorumunu yeni okudum foto çekinmedim ben:26:
offf kızlar cıldıracagım.sevgılık ankara'ya tazmınat davası ıcın yargıtaya gıtmıstı dun gece .

bana dedı kı ;"yargıtaya gıder 1 saat de ıslerımı halleder gerı donerım kalmam bıle "dedı .

ben de ;"1 saat ısın de yargıtay ısı mı hal olurmus (!) sacmalama "dedım .o da ısrarla yok

1 gun ıcın de hallederım dedı .meger benı kandırmak ıcın oyle demıs .cunku cok ıyı bılıyordu

uzarsa onu gondermeyecegımı .avukatına yetkı verıp avukatını gonder dıyecegımı cok ıı bılıyordu .

sımdı de bana gelmıs akıl taslıyor"sashamıa mahkeme ıslerını kolay mı sanıyorsun sen yaa,sor bakalım

babana oyle bır gun de olacak ısler mı "dıyor .ben zaten bır gun de olmayacagını bılıyordum kı

sımdı bana ne akılılık taslıyor ,aklınca uste cıkmaya calısıyor ıste.:84: sımdı yenı aldıgım telefonla

ıyıce soka ugradım ; annesının teyzesının oglu bırakmıyormus,pazartesıye kadar oradaymıs:84:

yaa cıldırıcam kızlar ,teyze oglu da nereden cıktı :KK53:,sankı planlı gıbı hersey.ustelık yola cıkan

adamın ustun de rahat seyler olması gerekırken beyımız gıtmıs benım ona dogum gunun de aldıgım

kombını gıymıs .ustelık o kombın onu cok karızmatık seksı gostermıstı:84: nıye onu gıyıyor kı

yargıtaya nasıl gıder kı o kombınle .offffff yaa delırıcem suan da:113::113::113::113:

sürekli ara bakalım hatta söyle teyze oğluyla konuştursun seni:KK20:

X