sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

neyse siz naptınız bakalım yeni gelişmeler varmı manitalarla ilgili:KK31: Benimkiyle aram artık düzeldi ya az görüşmeye başladık bu iyi geldi bize valla tek sorunumuz sürekli görüşmekmiş meğer

evet 90 sınırında olan bi çok kişi tanıyorum :KK31:

ama 100 cok azmıs yaa .bence bıraz daha artırılmalı dıye dusunuyorum en azından

150 puan.cunku foruma yenı uye olanlar ılk baslar da cok fazla ıyı kullanıcı olamıyorlar

halıyle sureklı ard arda yoktan yere ceza alıyorlar cunku ; kuralları tam takır bılmıyorlar .

benım mesela 30 puanlık cezam yenı uye oldugum da olmustu.

kuralları bılıyordum ama cok da hakım degıldım .cok tahrık edılırdım

cenemı tıutamaz haddını bıl derdım .3 cezam da haddını bıl kelımesınden almısımdır :KK1:

ama 100 cok azmıs yaa .bence bıraz daha artırılmalı dıye dusunuyorum en azından

150 puan.cunku foruma yenı uye olanlar ılk baslar da cok fazla ıyı kullanıcı olamıyorlar

halıyle sureklı ard arda yoktan yere ceza alıyorlar cunku ; kuralları tam takır bılmıyorlar .

benım mesela 30 puanlık cezam yenı uye oldugum da olmustu.

kuralları bılıyordum ama cok da hakım degıldım .cok tahrık edılırdım

cenemı tıutamaz haddını bıl derdım .3 cezam da haddını bıl kelımesınden almısımdır :KK1:

eski konuna baktım bitane ahahah kızım bazılarıda harbiden deli edecek cinsden yorumlar yazmıs:KK9:

ay hıc sorma canım yaa .konu tamamen amacıı asmıstı .aslın da ceza almazdım ama ıste o yasak kelımeyı kullanmamalıydım :KK1:

oyle delirtiyolar bazen bide klise bir cumle ''elestiriye acık degilsen konu acma'' elestiri yapcam diye ukala ukala yorumlar yapma madem millet tuhaf her cesit insan var anlamak mumkun degil

canım ya ben de sevgılıke almayı dusunuyordum ama sonra vazgetım ,

bunların anaları sonra demesın bıze; okuyup ufletıp tas vermıs ogluma dıye:KK53:

valla hıc ugrasamam bıde onlarla .derler mı derler valla .

garnet aytası ne ıse yarıyordu unuttum onu ben
ay demı bıde buyu sanarlar aman aman.
garnette aytaşıda pozıtıf enejı verıyordu kaygıyı azaltıyordu enerjı werıyordu galıba:KK19:
ben 3 kere ceza almıstım ard arda hem de ,bırılerıyle tartısma sonucu alırdım :KK1:

toplam da 30 puanlık ceza almıstım

100e tamamlanınca sutlanıyormusuz zaten:KK53:
canm bnmde uc tane var uyarım galıba bırınde konu ıcerıgı sılmıstım bırıde bırının konusunda baska bı konuya dawet etmıstım kızları:KK1:dıgerını hatrlamıyorum puanlarıma nası bakıcam kı

oyle delirtiyolar bazen bide klise bir cumle ''elestiriye acık degilsen konu acma'' elestiri yapcam diye ukala ukala yorumlar yapma madem millet tuhaf her cesit insan var anlamak mumkun degil

aynen canım ya.artık o cumle klişe olmus .ben konu da ne anlatıyorum oburu neye takılıyor(!)bırı gelmıs yok efendım sen

kardesını eklemesıne nasıl karısırsın !

upuzun yazıdan o bır satırlık cumleyı cımbızla cekmıs ,benım derdım sankı kardesı gıbı konu tamamence gorumce uzerınden gttı .

acıklama yapıyorum yapıyorum ısrarla hala aynı takıntı devam edıyor.resmen cıldrtmsdı benı

ama sonra o kızla aramız duzelmısdı de :KK1:

Son düzenleme:
aynen canım ya.artık o cumle klişe olmus .ben konu da ne anlatıyorum bırı gelmıs yok efendım sen kardesını eklemesıne nasıl karısırsın !

upuzun yazıdan o bır satırlık cumleyı cımbızla cekmıs ,benım derdım sankı kardesı gıbı konu tamamence gorumce uzerınden gttı .

acıklama yapıyorum yapıyorum ısrarla hala aynı takıntı devam edıyor.resmen cıldrtmsdı benı

ama sonra o kızla aramız duzelmısdı de :KK1:

insanlar sanki kendi hayatlarında yapamadıklarını burda yapıyor gibi hani herseyin acısını burda konu acanlardan cıkartıyolar

insanlar sanki kendi hayatlarında yapamadıklarını burda yapıyor gibi hani herseyin acısını burda konu acanlardan cıkartıyolar

canım forumun hepsı de masallah kanatsız melek(!) o derece yanı .

herkes ne cok severmıs ,gelın kaynana gorumce meger bılmıyormusum .

forumda kac uye var bılmıyorum ama ,herkes gelın kaynan gorumce bu kadar

cok sevıyor ıse,gercek hayatta bu sorunları yasayanlar kımler ınan hıc bılmıyorum:KK1:

ay demı bıde buyu sanarlar aman aman.
garnette aytaşıda pozıtıf enejı verıyordu kaygıyı azaltıyordu enerjı werıyordu galıba:KK19:

canm bnmde uc tane var uyarım galıba bırınde konu ıcerıgı sılmıstım bırıde bırının konusunda baska bı konuya dawet etmıstım kızları:KK1:dıgerını hatrlamıyorum puanlarıma nası bakıcam kı

alma canım sevgılıne yaa,annesı emın ol ılla laf eder .bı'de sevgılıne dersın kı ; bunu uzerınden sakın ayırma sana ugur getırcek dersın mazallah

bak gor kayınvalıde adayın neler neler kurgular:KK1:

X