sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

haklisin

uzun bir sure evde kaldim isi biraktim falan... evden disai bile cikmadim 1 yil. vucudumdaki butun kaslar eridi tabi
cok kotu oldu

neyseki yeni is buldum haftaya pazartesi basliyorum
insallah bu sayede vucudumda tekrar forma girer
amiiinnnnn :)

yeni işin hayırlı olsun hareket ettikçe kasların çalışır forma girersin

:18::18::18::18:

miku n'apıyorsun cnm sende mı buradaydın kız:KK53:

kız valla mıgdem kazındı yoksa yermıyım askoksun yaa:KK53:

mınnacık yaa kasıgın ucuyla yedım:KK17:

Buralardaydım tabii. Ben yokum diye kaçamak yaptın, ama olmadı. Bilirim ben o kaşığın ucuyla yemeleri, yalan söyleme.:KK19: Valla ben anlamam, ben fıstık gibi salınırken sen fışkırıklarınla cebelleşmeye devam edersin valla.:KK9:

Buralardaydım tabii. Ben yokum diye kaçamak yaptın, ama olmadı. Bilirim ben o kaşığın ucuyla yemeleri, yalan söyleme.:KK19: Valla ben anlamam, ben fıstık gibi salınırken sen fışkırıklarınla cebelleşmeye devam edersin valla.:KK9:

bi kerem sasha ile mikuu ikinizde benim denetimimdesiniz:KK20:
azar azar yemenizde sakınca yok şekerler bi anda kısarsanız yemekleri çok etkiler sizi

Tencere nedir tava nedir bilmezdim ki dusun yani :)) ama turlu ve bulgur super oldu evlenebilirim artikk :KK53: canim siz kesin ayrildiniz mi ya :KK50:

berceste senın bu evlılık planların ne oldu kız :KK70: evlenmeye karar verdın mı

dugun ne zaman ? canım artık karar vereceksen ver sen de

bırımızın barı dugunu gorek be,gobecıkler atalım:21:

ayy canım oyle deme yaa:18:

ben de fıstıklar gıbı salınacgım banane yaa banane:KK24:

hem bugun dıyetın ılk gunu ılk gunden dıyete tam takır

sadık kalınmazmıs canım ,kuralı bozmayayım dedım:KK1:

Son düzenleme:
berceste senın bu evlılık planların ne oldu kız :KK70: evlenmeye karar verdın mı

dugun ne zaman ? canım artık karar vereceksen ver sen de

bırımızın barı dugunu gorek be,gobecıkler atalım:21:

Canim ben babamla konustum daha annemle konusmadik ben bir aure sonra annemle de konusacagim sevgilim de ailesiyle konusacak babamdan onay cikti bana kalirsa dugun 2013 Eylulde

bi kerem sasha ile mikuu ikinizde benim denetimimdesiniz:KK20:
azar azar yemenizde sakınca yok şekerler bi anda kısarsanız yemekleri çok etkiler sizi

Ben diyetime sadığım kurabişim, sen o parmağı sasha'ya salla.:KK9: Ben de bir anda kısma taraftarı değilim, ama insan midesi kazınınca pilav mı yer Allah aşkına ya?:KK9:

Canim ben babamla konustum daha annemle konusmadik ben bir aure sonra annemle de konusacagim sevgilim de ailesiyle konusacak babamdan onay cikti bana kalirsa dugun 2013 Eylulde

kız sen saka maka evlenıyon haa

hepımızden once gıdeceksın valla

ayy artık gercekten bırımız evlensın ıstıyorum

barı bırımızın muruvetını gorelım yaa

hıc bırımız evlenemedık ,dıger topıgımızın adını

tursuluk kızlar olarak degıstırsek tam yerını bulur valla:KK1:

ayy canım oyle deme yaa:18:

ben de fıstıklar gıbı salınacgım banane yaa banane:KK24:

hem bugun dıyetın ılk gunu ılk gunden dıyete tam takır

sadık kalınmazmıs canım ,kuralı bozmayayım dedım:KK1:

İlk gün falan anlamam, madem kaçamak yapıcaksın azıcık masum kaçamaklar yap bari.:KK9: Pilav nedir yahu? Meyve ye, az biraz ceviz ye, fındık ye. Neyse, bir daha duymayım, yoksa verdiğim kilolarla nispet yapa yapa çatlatırım seni.:KK9:

X