sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Sende bi gelismeler olmus canim dayisi sana nasil ulasti yani dayisinda senin numaran varmis biliyor muydun senin numaranin ondan oldugunu yoksa supriz mi oldu aranizda bir samimiyet var miydi dayiyla?

canım, sevgilim daha önceden beni dayısından aramıştı bir iki defa dayısıda olurda mustafaya ulaşamazsam ararım diye kaydetmiş ben sevgilimin yanına gittiğimde dayısıylada görüştük tanışıyoruz yani beni epeydir tanıyor ama son buluşmamızda yüz yüze tanışmış olduk

canım, sevgilim daha önceden beni dayısından aramıştı bir iki defa dayısıda olurda mustafaya ulaşamazsam ararım diye kaydetmiş ben sevgilimin yanına gittiğimde dayısıylada görüştük tanışıyoruz yani beni epeydir tanıyor ama son buluşmamızda yüz yüze tanışmış olduk

tamamdırrr bu iş garanti canım :) için rahatsa yeme artık kendiniii :KK9:

kızlar az önce dayısı aradı beni aradım ulaşamadım ona seni arayayım nerde bu çocuk haberin var mı dedii bende tartıştık oda sinirlenip hattını iptal ettirdi dedim ben akşam gideceğim yanına kıymetini bil benim o kadar yiğenim var ama mustafa bir tanedir dedi ve senide gerçekten seviyor dedi:KK43: bende çok fevri davranıp hattı kırmasına çok üzüldüm dedim ben ona söyleyeceğim akşam hattını çıkarıp kurabiyeyi ara diye derim dedi:KK14: kızlar inşallah dayısını dinler ve beni arar :KK14: dayısına çok değer verir umut ediyorum ki arasın :KK50:

Ya bir saat yok oldum neler olmuş.:KK53: Çok sevindim kurabiyem, nihayet birinin aklına gelmiş çocuğa ulaşmaya çalışmak. Dayısı onu kesin ikna eder, seni ne kadar sevdiğini de biliyomuş üstelik. Artık rahatla, bu çok iyi bir gelişme.:KK16:

bence bilerek dayısına aratıyo olabilir, seni merak ettigi için :) çünkü sevgiline ulasamıyosa annesini yada babasını arardı öncelikle, ben öyle düşündüm yani

Ya bir saat yok oldum neler olmuş.:KK53: Çok sevindim kurabiyem, nihayet birinin aklına gelmiş çocuğa ulaşmaya çalışmak. Dayısı onu kesin ikna eder, seni ne kadar sevdiğini de biliyomuş üstelik. Artık rahatla, bu çok iyi bir gelişme.:KK16:

inşallah bebeğim bir anda dayısı arayınca elim ayağıma dolaştı o arıyordur diye umut ettim ama dayısı çıktı :2:
baya bişeyler söyledi ben ona fikir bile danışırım çok değerlidir yanımda falan filan:KK14:
şimdi daha bi iyiyim inşallah gurur yapmaz dayısını dinler:26:

bence bilerek dayısına aratıyo olabilir, seni merak ettigi için :) çünkü sevgiline ulasamıyosa annesini yada babasını arardı öncelikle, ben öyle düşündüm yani

benim aklımada gelmedi değil aslında:KK1: çünkü dayısıyla çok yakınlar birbirlerine sanmıyorum ki hattının kapalı olduğunu yeni farketsin:44:

inşallah bebeğim bir anda dayısı arayınca elim ayağıma dolaştı o arıyordur diye umut ettim ama dayısı çıktı :2:
baya bişeyler söyledi ben ona fikir bile danışırım çok değerlidir yanımda falan filan:KK14:
şimdi daha bi iyiyim inşallah gurur yapmaz dayısını dinler:26:

Tahmin edebiliyorum tatlım. Olsun, dayısının araması sevgilinin aramasından daha iyi olmuş bence. Olaya bir aile büyüğü el atarsa sorun daha kolay çözülebilir. Şimdi dayısı sana yeğenim çok kıymetlidir falan demiş ya, sevgiline de seni öven şeyler söyler, bu hep böyledir çünkü. :) Oğlum o kızın kıymetini bil, ilişkine sahip çık gibi öğütler vermesi de muhtemel. :) Gurur falan yapmaz, merak etme. Bence şu an hem kafa dinlemek hem de seni birazcık süründürmek istediği için böyle davranıyo. Birazcık sabır sadece.:KK34:

kızlar az önce dayısı aradı beni aradım ulaşamadım ona seni arayayım nerde bu çocuk haberin var mı dedii bende tartıştık oda sinirlenip hattını iptal ettirdi dedim ben akşam gideceğim yanına kıymetini bil benim o kadar yiğenim var ama mustafa bir tanedir dedi ve senide gerçekten seviyor dedi:KK43: bende çok fevri davranıp hattı kırmasına çok üzüldüm dedim ben ona söyleyeceğim akşam hattını çıkarıp kurabiyeyi ara diye derim dedi:KK14: kızlar inşallah dayısını dinler ve beni arar :KK14: dayısına çok değer verir umut ediyorum ki arasın :KK50:

anammmm kurabiyem çok sevindim yaaaaa :KK52:
aferin dayıyı gözüm tuttu benden dayıya tamm 100 puannnn :KK1:

Tahmin edebiliyorum tatlım. Olsun, dayısının araması sevgilinin aramasından daha iyi olmuş bence. Olaya bir aile büyüğü el atarsa sorun daha kolay çözülebilir. Şimdi dayısı sana yeğenim çok kıymetlidir falan demiş ya, sevgiline de seni öven şeyler söyler, bu hep böyledir çünkü. :) Oğlum o kızın kıymetini bil, ilişkine sahip çık gibi öğütler vermesi de muhtemel. :) Gurur falan yapmaz, merak etme. Bence şu an hem kafa dinlemek hem de seni birazcık süründürmek istediği için böyle davranıyo. Birazcık sabır sadece.:KK34:
aynen öyle bitanem bu akşam gideyim yanına dedi artık söyler bişiler beklicem ben yine ararım seni dedi :2:
anammmm kurabiyem çok sevindim yaaaaa :KK52:
aferin dayıyı gözüm tuttu benden dayıya tamm 100 puannnn :KK1:

kız dayısı çok babacan iyi bi adam çok hoş sohbet biri işimiz ona kaldı sanırım:KK1:

selam kızlar :KK3: nasılsınız şekerlemelerım

gununuz nasıl gectı ?

kurabıyem sen ne yaptın hersey aynı mı ?

breze canım dun fılm ızlemeye yeltendım o yuzden

erken ayrıldım topıcden ama fılmı acar acmaz uyudum:KK1:

o yuzden fılm bugune kaldı:KK1:

selam kızlar :KK3: nasılsınız şekerlemelerım

gununuz nasıl gectı ?

kurabıyem sen ne yaptın hersey aynı mı ?

breze canım dun fılm ızlemeye yeltendım o yuzden

erken ayrıldım topıcden ama fılmı acar acmaz uyudum:KK1:

o yuzden fılm bugune kaldı:KK1:

sasham dayısı aradı beni
ona ulaşamamış bana sromak için
bende bana kızıp hattını kırdı dedim
akşam yanına gidecekmiş
bakalım belkide arar yani öyle umut ediyorum:KK43:

sasham dayısı aradı beni
ona ulaşamamış bana sromak için
bende bana kızıp hattını kırdı dedim
akşam yanına gidecekmiş
bakalım belkide arar yani öyle umut ediyorum:KK43:

canım sen artık ona hıc ulasmaya calısmıyorsun degıl mı ?

belkı de kendısı dayısına senı aratıı :KK23:

senden haber gelemeyınce yoklamak amaclı dayısından rıca

ettı senı aratmıs da olabılır :KK23:

X