sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Al işte. Hemen Facebook. Ya birinizin taktiği de başka bir şey olsun. :) Hasta falan değil zaten, o anlaşıldı. Sen hastayım dediği halde üzerine düşmeyince bu sefer dondurduğu hesabını aktifleştirerek dikkatini çekmeye çalışıyo. Kıvrandırma çocuğu anzer.:KK9:

naparsa yapsın ya istemiyorum artık barışmak:KK19:
bugüne kadar zaten benim emeklerimle buraya geldi bu ilişki tek hatam zırt pırt ayrılmaktı ki onlarda bir gün bile sürmezdi ben geri döner saçmaladığımı söylerdim.. bunu sadece bana koz olarak kullanmaya çalışıyo yoksa o da farkında.. her döndüğümde de bana "olsun geri dönde ben razıyım bu kısa ayrılıklara, yeterki benden kesin olarak ayrılma" derdi.. ama şimdi kendiyle çelişiyor..
bir de dün bana dedi ki "seni çok seven biri var nasılsa, ayrıl geri dön ben nasıl olsa seni hep beklerim ya ona güveniyosun" dedi dönmüyorum işte.. bi öyle diyo bi böyle..

ben bunların hepsini izledik şeker :KK1: ama bildiğimi okuyorum bi yerde yanlış var ama nerde bilemiyorum :KK9: sanırım hamladığımdan kaynaklanıyor tıkanmam çünkü düzenli yapmıyorum:26: link için çok teşekkür ederim bitanem :KK54:

O zaman biraz sabrediceksin, o hamlığı üstünden atıcaksın. Zaten birkaç gün aksatmadan yapınca rayına giriyo her şey. Rica ederim kuzucum.:KK54:

Benim başımda bir ağırlık var,çalışıyorum ama kendimi veremiyorum.:KK50: Siz nasılsınız kızlar ?:KK6:

İnsan çalışmak istemeyince genelde öyle oluyo tatlım. Vücut işin içinden sıyrılmak için kendince bahaneler üretiyo diyebiliriz.:KK9:

bugüne kadar zaten benim emeklerimle buraya geldi bu ilişki tek hatam zırt pırt ayrılmaktı ki onlarda bir gün bile sürmezdi ben geri döner saçmaladığımı söylerdim.. bunu sadece bana koz olarak kullanmaya çalışıyo yoksa o da farkında.. her döndüğümde de bana "olsun geri dönde ben razıyım bu kısa ayrılıklara, yeterki benden kesin olarak ayrılma" derdi.. ama şimdi kendiyle çelişiyor..
bir de dün bana dedi ki "seni çok seven biri var nasılsa, ayrıl geri dön ben nasıl olsa seni hep beklerim ya ona güveniyosun" dedi dönmüyorum işte.. bi öyle diyo bi böyle..

offf hepsimi aynı olur bunların:2: bizler çabuk sinirlenip köpürdüğümüz için suçlu konumunda oluyoruz genelde çabuk tepki verince bi şekilde kendilerini haklı çıkartıyorlar yalnız değilsin bebeğim:KK5:

ya nasıl dayanıyo bu böyle kızlar ben bir kere yaptım aynı şeyi sinirlenip hattı kırmıştım ertesi günü dayanamayıp gidip açtırdım bu nasıl yapabiliyo bunu ya:KK50:

offf hepsimi aynı olur bunların:2: bizler çabuk sinirlenip köpürdüğümüz için suçlu konumunda oluyoruz genelde çabuk tepki verince bi şekilde kendilerini haklı çıkartıyorlar yalnız değilsin bebeğim:KK5:

evet haklıyken haksız duruma düşüyoruz bu durumda.. neyse ben sessizliğimi koruyorum önceden olsa dayanamaz saçma sapanda olsa bi mesaj atardım sessizlik bitsin diye ama şimdi içimden onu yapmak bile gelmiyor.. şaşırıyorum kendime ya noluyo bana :44:

Kararın kesinse böyle davranmaya devam et tabii. Hatta birkaç gün sonra dayanamayıp dönücek olsan bile bırak biraz sürünsün. Belki öncekilerden daha uzun süreli bir kopukluk sevgilinin aklını başına getirir. Sensizliğin ne olduğunu görür, senin değerini anlar. Hayırlısı olsun.

Kararın kesinse böyle davranmaya devam et tabii. Hatta birkaç gün sonra dayanamayıp dönücek olsan bile bırak biraz sürünsün. Belki öncekilerden daha uzun süreli bir kopukluk sevgilinin aklını başına getirir. Sensizliğin ne olduğunu görür, senin değerini anlar. Hayırlısı olsun.

amin canım ya hayırlısı hepimiz için.. :KK16:

evet haklıyken haksız duruma düşüyoruz bu durumda.. neyse ben sessizliğimi koruyorum önceden olsa dayanamaz saçma sapanda olsa bi mesaj atardım sessizlik bitsin diye ama şimdi içimden onu yapmak bile gelmiyor.. şaşırıyorum kendime ya noluyo bana :44:

aferin anzercim çok iyi yapıyosun sessizliğini koru bunu başar bende senin gibiyim dayanamam atardım bişeyler ama olmuyo taviz verdikçe biniyorlar tepene:KK50:

aynen canım.. seninkinin hattı hala kapalı mı??

kapalı canım aradığınız numara geçici olarak servis dışıdır diyo:KK14:

:2::2::2: inşallah arayacak mikum onu çok özledim biliyomusun telefonu elime alınca direk aklıma mesajlaşmalarımız geliyo içim kan ağlıyo:KK14:

Kıyamam bebeğim. Çok iyi anlıyorum seni. Ben de ufak çaplı ayrılıklar yaşadığımız dönemlerde attığı mesajları okuyup okuyup deli gibi ağlıyodum. Özlem çok fena bir duygu. :KK43:

X