sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

canım yaa sureklı ayrıl barıs durumu gercekten ıkı tarafı da yıpratıyor .

hanı bızlerın de sureklı bıttı dememız onlara naz yapıyormusuz gıbı gelıyor .

cunku bıttı deyıp de bıtıremıyoruz ,aslın da bu konu da haklı buluyorum onları ben de .

madem bıttı dıyoruz gercekten bıtmelı .bıttı deyıp de yarın barıstıgımız da

kaprıslı sımarık kız profılı cızıyoruz .ama bız de durduk yere bıttı demıyoruz kı yaa !

zorla delırtıyorlarlar bızı .

canım benımkı de aynen senın kı gıbı ben agladıgım da o da der ; "agla agla ben az aglamadım

sımdı de sen agla "der. kız ne cok benzıyor bunlar :KK53:

evet çok benziyorlar ama bence seninki daha iyi modeli :KK1:
neyse boşverdim artık hayırlısı canım uğraşamam..
hem kendim ayrıldım kendim barıştım sanki yoluma güller döktü barışim diye.. Allah'ım yaa..

evet çok benziyorlar ama bence seninki daha iyi modeli :KK1:
neyse boşverdim artık hayırlısı canım uğraşamam..
hem kendim ayrıldım kendim barıştım sanki yoluma güller döktü barışim diye.. Allah'ım yaa..

haha model model ayrılıyor bunlar:KK1:

canım yaa benımkının uzerın de benım emegım coktur .:KK1:

canım asıl sebep ben bugünlerde rest çektim kendisine işsiz ve hiçbir çabasıda olmadığı için.. mesafeliyim yani ona karşı.. 1 saat önce falanda "msne gel konuşalım" dedim demez olaydım.. ayrı şehirlerdeyiz ve yanıma gelecekti "geldiğinde seninle uzun bir konuşma yapmamız geekecek" dedim.. ben işsizliğe çözüm bulmak ve sorunlarımızı konuşmaktan bahsettim o da "tamam konuşalımda artık ne olacaksa olsun" dedi.. ayrılacaımı sandı sanırım yine.. bende ben onu demek istemedim demek yerine içini dökmesini bekledim ve bu ayrılıkla ilgili tüm biriktirdiklerini söyledi bana.. hemde çok kaba bir dille.. çok kırıldım bu sefer ya bende istemiyorum artık barışmak..
o ayrılıklarımızda keyfi değildi aramıza hep 3. ve benim sevmediğim insanları soktuğu için oldu genelde..
ben bize zarar vereceklerini düşünüp(kız ya da erkek olsun) "görüşme şunla şunla" demiştim o da görüştü hep ve bu insanlar bizi ayırmaya çalıştı, o kısa süreli ayrılıklarımızda da ona yeni birini ayarlamaya çalıştılar üstelik.. ama sürekli yüzyüze geleceği için hala tavrını koymadı onlara karşı ve benim içim içimi yiyor onlarla biraraya geldiklerinde doğal olarak..
ben bu kadar şeyi görmezden geldim ama o çok şımardı.. neyse hayırlısı böyleymiş..

canım sen haklı olarak geleceğinizi düşündüğün için iş konusunda konusuyorsun..

ama o da sıkıntı ediyordur kendine sende üztüne gidince sinirlenmiş olabilir..

canım barışmak istemiyorum diyorsun ama o gelip özür dilese bi kaç güzel söz söylese kıyamazsın

yine ilişkine..

ben eskiden hemen bişey olunca ayrılalım derdim

hiç bir zaman kabul etmedi..

ama artık böyle deme ikide bir anma ayrılık lafını diyordu hep..

ve artık dediğin bişeyde ayrılalım demeni bekler oluyorla o cümle gelecek diye korkuyorlar..

seninkindede öyle olmuş belli

bu durumdan yorulmuş

son bahsettiklerinde sonuna kadar haklısın

ilişkinize 3.kişileri dahil etmesi hoş değil..

bu anlamsı lazım ...

onlar yüzünden seni kıracagına

olar kırılsın bunu anlamsı öğrenmesi lazım..

ama sen sakince düşün şimdi artı ve eksileriyle

sinirle bazı kararlar alma..

evet canım bende öleyim ders çalışmam lazım ama giriyorum çıkamıyorum kk dan..

sınavın mı var canım

Malesef, bidahaki hafta içinde hem okul sınavlarımı hem açık öğretim sınavlarımı vermem gerekiyor, ben daha hiçbiri hakkında doğru düzgün bilgi sahibi değilim, artık sınavdan çıkınca farkedicem sanırım durumun vehametini :KK9:

Malesef, bidahaki hafta içinde hem okul sınavlarımı hem açık öğretim sınavlarımı vermem gerekiyor, ben daha hiçbiri hakkında doğru düzgün bilgi sahibi değilim, artık sınavdan çıkınca farkedicem sanırım durumun vehametini :KK9:

epey yoğunmuşsun canım ya

hiç bişey bilmiyormuşum diye çıkmazsın inş sınavdan

genellikle öyle oluyor ama:KK1:

teşekkürler iyiyim siz nasılsınız..

topiğe ilk gelenler kendilerinde bahsediyorlar

birbirimizi tanıyarak daha iyi sohbet edebiliriz

Tesekkürler bende iyiyim,

kisaca bahsediyim o zaman kendimden :KK17: Ben 19 yasimdayim ve almanyada yasiyorum lise son sinifta okuyorum ve suan
sinav sonuclarini bekliyorum :18: KK yi uzun zamandir takip ediyordum ama yeni üye oldum...

Tesekkürler bende iyiyim,

kisaca bahsediyim o zaman kendimden :KK17: Ben 19 yasimdayim ve almanyada yasiyorum lise son sinifta okuyorum ve suan
sinav sonuclarini bekliyorum :18: KK yi uzun zamandir takip ediyordum ama yeni üye oldum...

hım streslisin heralde inş istediğin notları alırsın canım..

iyi yapmışın canım bende okadar eski üye sayılmam 2 aydır üyeyim bende

bende kendimi tanıtayım sana..

21 yaşındayım üniversite 4.sınıf öğrencisiyim bende

hım streslisin heralde inş istediğin notları alırsın canım..

iyi yapmışın canım bende okadar eski üye sayılmam 2 aydır üyeyim bende

bende kendimi tanıtayım sana..

21 yaşındayım üniversite 4.sınıf öğrencisiyim bende

Türkiyenin bu lise sistemine cok özeniyorum. 21 yasinizda üniverste 4.siniftasiniz bizde lise 19da bitiyor :KK47:

Son düzenleme:
X