sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

memende yağ yoksa erimez sakın kısa zamanda çok kilo vermeye çalışma azar azar sağlıklı zayıflayalım

benım suan da memem de emınım yag var:KK1: 53 kılo ıken bu kadar dolgun degıllerdı cunku

58 kılo oldum memelerım de nasıbını aldı .kılo verdıgım an da fısacaklar emınım

off kaderıme aglayayım ne yapıyım:KK25:

canım ben 80 B beden gıyorum .
kız küçük değilki seninkiler gayet ideal vücuduna ve kilona göre bence:KK34:

Biz hep burdayız kurabiyem, sen mendil sinyalleri gelince hemen bu topiğe at kendini.:KK9: Bana da iyi geldi, tartışmayı unuttum gitti valla. Yirim sizi.:KK54:

canım benimm:KK54: az önce müzik dinlerken nasıl ağladım ya hıçkıra hıçkıra resmen ama şimdi iyiyim sizler sayesinde:KK16:

canım ben h&m den aldım .ozel aratarak aldıgım bı urun degıldım .

3-5 tane denedım sonra bunu cok begendım ve dusunmeden aldım

ozellıgı modelı ne ınan bılmıyorum .ama referansı ısıne yararsa referans

nosunu atarım ozelden tatlım

insan aramadığı şeyi bulur zaten mağaza mağaza dolaşsan bulamazsın aramadığında önüne düşer:KK1: referans nosunu alsam iyi olcak galiba enazından bi denemek isterim inş.bende memnun kalırım:18:

ya kızlar 75-80 beden çok da dram yapılacak üzülecek bi no değilki ben çok kilolu olmama rağmen 90 no yum demekki zayıflasam memelerim yok olacak

al bendende o kadar insanlar maşşallah diyeceğine haset çekiyor kendi mutlu değil diye karşısındaki ayrılsın onunla aynı hale düşsün istiyor

ellerine ne geçiyorsa artık..
mesela evlenen çiftlere bende imrenirim ama içimden keşke evlenmeseler de demem yani en az onlar kadar üzülürüm eğer bi aksilik çıkarsa hatta..

canım tamda o konuya değinmişsin bize çok nazar değdi gittiğimiz heryerde millet baştan aşağı boynu kopana kadar süzüp duruyodu bizi bunu hep konuşuyoduk bize nazar değiyor diye:KK14:

kenafir gözlüler işte....
öyle derdi bi arkadaşım :) nazar duası oku canm sen bol bol size.
bide şimdi ayrıykende dua etmek iyi gelir içini ferahlatır dua et bol bol..

aayyy ne güzel birlikte yaşıyosunuz demek:KK16:

benimkide öyle kız makyaj yapmamı hiç istemiyo ihtiyacın yok diyo ama ben makyajsız rahat edemiyorum dışarıda onun yanında bunu anlamıyo :KK31: doğal olmamı daha çok seviyomuş ama artık yok :KK43:

aman hepsı dogal ol derler ama ,ıkı kendını saldıgında da soylenmeye baslarlar .

ben de makyaj yapmadan cıkamam sokaga ,hıc bırsey yapmasam bıle

en azından allık ve rujla suratımı renklendırmem sart .

zaten beyazım goz yormaya gerek yok dıye dusunuyorum:KK1:

canım ben bı ara cılt maskelerıyle kafayı resmen bozdum .kulakdan duyma

dagdan soldan gordugum her maskeyı yuzume suruyordum .hatta evden

cıkarken cıldı pırıl pırıl gosterecek kürler bıle uyguluyordum .

bı kere ne oldu ; sevgılımle bulusmaya gıderken yuzum parlasın dıye

dometes kuru uyguladım .sonra ıyıce cıkardım ama cıkardım sanıyormusum meger

sonra sevgılık kulak kenarlarım da alnımın kenarların da domates kırıntıları buldu:KK1:

"sashamıa bu nedır yaa sen nasıl ınsansın alla sen yıne ne yaptın suratına bıktım artık

senın bu sacma sapan kurlerınden "dıye epey ısyan etmıstı:KK1:

moralinin düzeldiğine sevindim otacı bi ara bende kullanmıştım iyiki hatırlattın sağol yazın sendede pıtır pıtır yüzünde bi şeyler çıkıyomu yoksa bu bi tek bendemi var yaaaaaaaaa
tatlım yazın bende o sorun pek olmuyo kışın genelde kuruyo cildim bol bol nemlendir sen cildini
ben 75a giyiyorum canım:KK53:
hımmm resimdeki sensen gayet iyiduruyo kediş:KK34:
ben şişmanım butlarımdan başla önümüzde uzun çetin zor kolay hüzünlü mutlu ama yaşamaya değer bir ömür var
hayata pozitif bakışını yerim senin ben ya canımsın işte bu:KK54:
75 takıyorum ben kurabiyem yea.:KK5: A'sını B'sini de bilmiyorum valla.:KK9:

hımm destekli kullanıyosan sorun yok burda en büyük memeli benmiyim yani 85 A kullanıyorumda :nazar:

aman hepsı dogal ol derler ama ,ıkı kendını saldıgında da soylenmeye baslarlar .

ben de makyaj yapmadan cıkamam sokaga ,hıc bırsey yapmasam bıle

en azından allık ve rujla suratımı renklendırmem sart .

zaten beyazım goz yormaya gerek yok dıye dusunuyorum:KK1:

canım ben bı ara cılt maskelerıyle kafayı resmen bozdum .kulakdan duyma

dagdan soldan gordugum her maskeyı yuzume suruyordum .hatta evden

cıkarken cıldı pırıl pırıl gosterecek kürler bıle uyguluyordum .

bı kere ne oldu ; sevgılımle bulusmaya gıderken yuzum parlasın dıye

dometes kuru uyguladım .sonra ıyıce cıkardım ama cıkardım sanıyormusum meger

sonra sevgılık kulak kenarlarım da alnımın kenarların da domates kırıntıları buldu:KK1:

"sashamıa bu nedır yaa sen nasıl ınsansın alla sen yıne ne yaptın suratına bıktım artık

senın bu sacma sapan kurlerınden "dıye epey ısyan etmıstı:KK1:
[/QUOT

koptum resmen kız niye dikkatli bakmadın çıkarken kontrol etmedin kendisini son kez :KK9:

bende senin gibiyim onun yanına giderken neler yapıyorum neler
beni bakımsız görmesini asla istemiyorum daha doğrusu istemiyordum

sütyen nosun da pek anlamıyorun geçen gün 10 tl den 20 tl ye iki tane aldım 90 beden dedim yıkadım giydim tam oldu acaba mağazacı bayan tam doğrusunu göz kararı bilipdemi verdi

elbette afrodit olcaz. kızlar cilt bakımı yapınca yüzünüzü ılık su ile yıkayın artık kalmaz koca kafalı öküzlerinize madara olmayın

X