sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

bende bu dertten muzdaribim yaa :KK43: ama öle hava yastıklı falan değil doğal durcak bişey istiyorum nişanımda kullanmıştım öyle bişey çok rahatsız ediciydi :KK19:

cnm bu benım yenı aldıgım sutyenı dene bakalım belkı sen de memnun olursun .

ozellıgı ne bılmıyorum ama oldukca desteklı bı sutyen .

bır ay da 10 kılo mu:KK53:

hıc saglıklı degıl kesınlıkle .

dedıgın gıbı az az verıp saglıklı vermek

cok daha ıyı .zayıflayacagız dıye de

saglıgımızdan olmayalım

ayda şu kadar bu kadar kilo verdim diyene aldanmayın çok hızlı ve çok kısa zamanda kilo veren facia şekilde geri kilo alıyor sağlığından olması da cabası

Ben 2 ay dır hiç ama hiç aksatmadan yaptım. hala devam ediyorum yavaş yavaş gunde 2 kereye düşürdüm. ama 10 gün içinde inanılmaz fark ettiyor. fark edilir derecede görürsün yanı ya 3 gun sonrada fark ediyor ama 10 gun sonra kendın görürsün. Yani bakma ben kılo almıştım baya sellüt oluştu akrınımda bacakt içinde felan ki ben 54 kılıyum 2 ay da sutun oluyoesunuz yanicim :):KK76::KK76:
tamamdır kediş yarın başlicam hem kafa dağıtmış olurum böylelikle inşallah sabah yine melankoli takılmam :KK14:
onlar kadın bakımı işlerinden anlamazlar sıkılırlar erkek kardeşimin kız arkadaşıda aynı şeyden bahsetse one kızım diyo ne yapıyosunuz kendinize öyle diyo böyle şeylerden bahstmeyin isterseniz
anacım bizimkinin herşeyden haberi var hatta bi ara sinir oluyodum öyle bilmişliklerine:KK1:
yok canım dermatolojiye gittim saç dökülüyo diye demir eksikliği yada içeride bi hastalık mı var dediler tahlil aldılar bi hastalık çıkmadı kimyasala karşı direncim yok
aa anladım canım bitkisel şampuanlar var otacı falan onları dene ben bi aara kullandım çok memnun kaldım
Dur şimdi balım dur, sallanmasın o mendil hemen. Bak ne güzel konuşuyoruz, gülüşüyoruz. Bu gece ağlamak yok.:nazar:

şu kenarda kalsın bebiş o mendil bi anda geliyo aklıma öyle durup kalıyorum ağlamicam ama iyiki varsınız nasıl dağıldı kafam çok iyi oldu:KK19:

bır ay da 10 kılo mu:KK53:

hıc saglıklı degıl kesınlıkle .

dedıgın gıbı az az verıp saglıklı vermek

cok daha ıyı .zayıflayacagız dıye de

saglıgımızdan olmayalım

Biz 10 kilo versek yok oluruz sasha.:KK53: Memelerimiz erkek memesine döner.:KK53:

Biz 10 kilo versek yok oluruz sasha.:KK53: Memelerimiz erkek memesine döner.:KK53:

hahahahahah dogru soyluyorsun sekerım gorunmeyız herhalde :KK1:

kız bu kadar da haksızlık etme memelerımıze ,yanı cok dolgun degıller tabısı ama

yokda degıller sonuc da dımı ama .memıslerımıze cok haksızlık edıyoruz sekerım:KK24:

hahaha kurabıyem ; benım sevgılım de bu konu da cok talıhsız .o cıddı anlam da ısyanlar da ama .

cocuk hergun yuzume sacıma bırseyler surmemden bıktı .gercekten sınırlenıyor

ben de gızlı gızlı yapıyorum soylemıyorum ona :KK1:

biz birlikte yaşıyoruz bızımkide bakma susuyor am ne zamn bi kavga olsa bıtmedi kürün ojen süüsün der :KK52: bende o evden çıknca işilerimi bitirip ojelrımı siliyorum bakım yapıyorum el yak :) spor saçım başım derken zamn bitiyor bide bazen aldıgım elbse ayazkbları felan deniyorum evde hiç giymedğim bikinilerimi felan :KK76:

ayda şu kadar bu kadar kilo verdim diyene aldanmayın çok hızlı ve çok kısa zamanda kilo veren facia şekilde geri kilo alıyor sağlığından olması da cabası

kesınlıkle katılıyorum canım .zaten bırısı desın kı garantı ayda 8-10 kılo verdırırım desın

ben dırek ıkılerım ınanmam yanı .ınanırım evet verdırır ama ısının ehlı uzman bırı

ayda zaten 8-10 verdırırım demez .ayda o kadar kılo vermenın tum saglıksız etkılerını

gectım ,ıkı katıyla gerı donecegı bı kesındır

şu kenarda kalsın bebiş o mendil bi anda geliyo aklıma öyle durup kalıyorum ağlamicam ama iyiki varsınız nasıl dağıldı kafam çok iyi oldu:KK19:

Biz hep burdayız kurabiyem, sen mendil sinyalleri gelince hemen bu topiğe at kendini.:KK9: Bana da iyi geldi, tartışmayı unuttum gitti valla. Yirim sizi.:KK54:

moralinin düzeldiğine sevindim otacı bi ara bende kullanmıştım iyiki hatırlattın sağol yazın sendede pıtır pıtır yüzünde bi şeyler çıkıyomu yoksa bu bi tek bendemi var yaaaaaaaaa

biz birlikte yaşıyoruz bızımkide bakma susuyor am ne zamn bi kavga olsa bıtmedi kürün ojen süüsün der :KK52: bende o evden çıknca işilerimi bitirip ojelrımı siliyorum bakım yapıyorum el yak :) spor saçım başım derken zamn bitiyor bide bazen aldıgım elbse ayazkbları felan deniyorum evde hiç giymedğim bikinilerimi felan :KK76:
aayyy ne güzel birlikte yaşıyosunuz demek:KK16:
hahaha kurabıyem ; benım sevgılım de bu konu da cok talıhsız .o cıddı anlam da ısyanlar da ama .

cocuk hergun yuzume sacıma bırseyler surmemden bıktı .gercekten sınırlenıyor

ben de gızlı gızlı yapıyorum soylemıyorum ona :KK1:

benimkide öyle kız makyaj yapmamı hiç istemiyo ihtiyacın yok diyo ama ben makyajsız rahat edemiyorum dışarıda onun yanında bunu anlamıyo :KK31: doğal olmamı daha çok seviyomuş ama artık yok :KK43:

memende yağ yoksa erimez sakın kısa zamanda çok kilo vermeye çalışma azar azar sağlıklı zayıflayalım

Valla mememde hiçbir şey yok.:KK9: Zaten ben 4 kilo vermek istiyorum, öyle acelem de yok. 2 ay içinde sağlıklı bir şekilde versem yeter bana. Senin hedefin kaçtı canım?

Son düzenleme:
Biz hep burdayız kurabiyem, sen mendil sinyalleri gelince hemen bu topiğe at kendini.:KK9: Bana da iyi geldi, tartışmayı unuttum gitti valla. Yirim sizi.:KK54:

ben şişmanım butlarımdan başla önümüzde uzun çetin zor kolay hüzünlü mutlu ama yaşamaya değer bir ömür var

X