sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

1 haftada işe yaramz arkadaşım bunu da bilde :KK24:
ama diyorsanki ben yazın güzel bacaklarımla karnımla denızde saç dağıtırım kocama hergun bayram yaşatırım ozman 1-2 ay dişini sık:KK53: ama diyorsanki amammnnnn ben napayım bıkınıy gyerim şortumu çıakrımkarnımda çokta umrumda kocamda kıme bakarsa baksın ozman 1 hafta yap bırak :KK25: Saaa kalmış bacum:KK51:

Kızcağızımızın yarasına parmak bastın kedicim.:KK9:

:KK70: :KK70: Kurabiyecim gerçekten çok doğru bir noktaya parmak bastın. :KK70: Acaba kıçımızla başımızla uğraşırken sevgililerimizle ilgili bir şeyler mi kaçırıyoruz?:KK9:

şekerim çocuk ne zaman sorsa yok saçlarımı boyatıyorum yok maske yok kür yok kıl tüy :KK1: onlara bu kadar düzenli emek veremiyoruz anlaşılan:KK1:

ben glissin boyalı saçlar için olanını kullanıyorum tatlım çokta memnunum glisin ürünleri gerçekten çok güzel tavsiye ediyorum:KK34:

benim hassasiyetim mi var nedir kan tahlili devlet hast.yaptırdım hast. yok dediler o şamp. kullansam önce iyi gelecek üçüncü kutudan sonra aynı şey olacak

kedicik kociş yokta sevgilim vardı onunlada ayrıldık:KK5: oysa tatil planları yapıoduk:KK14: ama olsun belki biz barışırız ben her ihtimale karşı başlayayım nolur nolmaz dimi:KK52: sen ne kadar süre yaptın şekerim:KK14:

Ben 2 ay dır hiç ama hiç aksatmadan yaptım. hala devam ediyorum yavaş yavaş gunde 2 kereye düşürdüm. ama 10 gün içinde inanılmaz fark ettiyor. fark edilir derecede görürsün yanı ya 3 gun sonrada fark ediyor ama 10 gun sonra kendın görürsün. Yani bakma ben kılo almıştım baya sellüt oluştu akrınımda bacakt içinde felan ki ben 54 kılıyum 2 ay da sutun oluyoesunuz yanicim :):KK76::KK76:

yaaa böyle mucize bişeymi varrrr:KK52:

evet canım ,bu sutyenı suan da kendı adıma mucıze ılan edıyorum :KK1:

canım aslın da gercekten pıyasa da cok cesıt var .ben bı'de magıc formun hava yastıklı

sutyenını cok merak edıyorum .hıc denemedım onu ama cok methedıyorlar .

pompası varmıs canım ,ozel pedlerı sutyene yerlestırıyorsun pompayla sısırtıyorsun

sonra gogusler de sısıyormus.youtube de fılan baktım da cok ılgımı cektı

şekerim çocuk ne zaman sorsa yok saçlarımı boyatıyorum yok maske yok kür yok kıl tüy :KK1: onlara bu kadar düzenli emek veremiyoruz anlaşılan:KK1:

onlar kadın bakımı işlerinden anlamazlar sıkılırlar erkek kardeşimin kız arkadaşıda aynı şeyden bahsetse one kızım diyo ne yapıyosunuz kendinize öyle diyo böyle şeylerden bahstmeyin isterseniz

Ben de diyorum ki biz nerde hata yapıyoruz. Bak gördün mü çıktı ortaya.:KK9: Benim sevgilim de bana "bitkisel aşk kuşum" diyo.:KK9: Yok bitkisel şampuan yok bitkisel bakım kürü... Haklı çocuk. :)

sashamia sen elleme o sacları mumkunse ayıp yane daha ne yapsın garipler ne guzeller iste:KK9:

Son düzenleme:
Ben de diyorum ki biz nerde hata yapıyoruz. Bak gördün mü çıktı ortaya.:KK9: Benim sevgilim de bana "bitkisel aşk kuşum" diyo.:KK9: Yok bitkisel şampuan yok bitkisel bakım kürü... Haklı çocuk. :)

aynen aynen:KK52: aman mutlu olun mikum şuanda burada sizler sayesinde acım diniyo biraz ama içim kan ağlıyo sakın sudan sebeplerle üste çıkmaya çalışma bu durumlara gelmeyin sizde:KK43:

evet canım ,bu sutyenı suan da kendı adıma mucıze ılan edıyorum :KK1:

canım aslın da gercekten pıyasa da cok cesıt var .ben bı'de magıc formun hava yastıklı

sutyenını cok merak edıyorum .hıc denemedım onu ama cok methedıyorlar .

pompası varmıs canım ,ozel pedlerı sutyene yerlestırıyorsun pompayla sısırtıyorsun

sonra gogusler de sısıyormus.youtube de fılan baktım da cok ılgımı cektı

bende bu dertten muzdaribim yaa :KK43: ama öle hava yastıklı falan değil doğal durcak bişey istiyorum nişanımda kullanmıştım öyle bişey çok rahatsız ediciydi :KK19:

canım benim ya anlamadım tam olarak:26: yani hastanede tahlil sonuçlarına göre o şampuanı kullanmamanımı söylediler

yok canım dermatolojiye gittim saç dökülüyo diye demir eksikliği yada içeride bi hastalık mı var dediler tahlil aldılar bi hastalık çıkmadı kimyasala karşı direncim yok

sağol varol amin inş. fıstık gibi oluruz hem de çok sağlıklı gittiğim salonda bi kız bi ayda 10 kilo verdi dümdüz oldu karnı hala kilo vercem diyo ben öyle istemiyorum ayda 4-5 kilo en sağlıklısı

bır ay da 10 kılo mu:KK53:

hıc saglıklı degıl kesınlıkle .

dedıgın gıbı az az verıp saglıklı vermek

cok daha ıyı .zayıflayacagız dıye de

saglıgımızdan olmayalım

kızlar ben suratıma artık krem bile kullanamıyorum pıtır pıtır bi şeyler geliyo sarı kantaron yağına başladım güzel nemlendiriyo cilt için çok iyiymiş bakalım ilerleyen zamanda nasıl olacak yazarım

hahaha kurabıyem ; benım sevgılım de bu konu da cok talıhsız .o cıddı anlam da ısyanlar da ama .

cocuk hergun yuzume sacıma bırseyler surmemden bıktı .gercekten sınırlenıyor

ben de gızlı gızlı yapıyorum soylemıyorum ona :KK1:

X