sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

asla ondan başkası olur aman boşver demedim o gerçekten iyi biri seviyorum o sebeple bu kadar üzüldüm zaten:KK14:
inşallah anlar tatlım aslında bilir benim ona verdiğim değeri sevgiyi inşallah düşünüyodur ve hatasının farkına varır biran önce:KK14:

hiçççççççç üzülme bu durumlar gelir geçer bide bakmışız çeyiz nişan düğün resimleri burdaaaaaaaaa aaaaaaa ne kadar güzel çeyizin var deriz

offfffffff bu pazar ne gamlı bi pazar yeter be neşelenin biraz sizi güldüreyim arkadaşlar bi grip oldum iki gündür burnum kopmak üzere yere bakıyorum ara sıra kopmuşmu kaybetmeyim diye

Off ne sıkıntılı bir akşam.:KK14: Biz de biraz tartıştık bugün, moralim bozuk. Dertleşmek iyi gelir diye geldim topiğine.

canım eğer gerçekten seviyorsan oda seni gerçekten seviyorsa sakın gurur yapma bak benim şuanda seni seviyorum diye mesaj atacağım ulaşacağım bir numarası bile yok sevdiğimin :KK14: kıymetini bil sevginizin bizim aşkımızda çok güzeldi ama ufak bir tartışmak bak nerelere getirdi :KK50:

canım eğer gerçekten seviyorsan oda seni gerçekten seviyorsa sakın gurur yapma bak benim şuanda seni seviyorum diye mesaj atacağım ulaşacağım bir numarası bile yok sevdiğimin :KK14: kıymetini bil sevginizin bizim aşkımızda çok güzeldi ama ufak bir tartışmak bak nerelere getirdi :KK50:

Tatlım biz o kadar çok yaşadık ki bu tarz tartışmaları... O yüzden seni çok iyi anlıyorum. O seni gerçekten seviyosa, ki sevgisinden eminmişsin, o zaman gider yeni bir hat alır ve seni arar. O da senin kadar pişman bence, hep öyle olur çünkü. Biz de ne kavgalar ne küslükler atlattık. Hep "bu sefer kesin bitti" dedim, ama bitmedi. Böylesi de iyi mi kötü mü anlamadım ya neyse...

Kızlar yüreğim sızlar Derdime derman kızlar Bir kereden ne çıkar Yandım yanaram kızlar

hahahhaah mahsun dan gırıs yapayım dedım :KK1:

ee nasılsınız bakalım hanımlar ne yapıyorsunuz keyıfler nasıl

ben yarın dıyete baslıyorum o yuzden bugun yıyebıldıgım kadar yıyorum :)

karpuz donemı gelmıs ben hala 5 kılo fazlalıgımı atamadım .

karpuz donemı gelmeden zayıflamam gerekırdı normal sartlar da ama

bellı kı bayag salmısım kendımı

neyse bakalım yarın streslı bı gun olacak ,bugunun keyfını cıkarıyorum

ee anlatın pazar gununuz nasıl gectı bakem

Tatlım biz o kadar çok yaşadık ki bu tarz tartışmaları... O yüzden seni çok iyi anlıyorum. O seni gerçekten seviyosa, ki sevgisinden eminmişsin, o zaman gider yeni bir hat alır ve seni arar. O da senin kadar pişman bence, hep öyle olur çünkü. Biz de ne kavgalar ne küslükler atlattık. Hep "bu sefer kesin bitti" dedim, ama bitmedi. Böylesi de iyi mi kötü mü anlamadım ya neyse...

bizde hep öyle olduk ama bu kadar yol kat ettikten sonra hattını iptal edebildiyse gerçekten bu defa bitti mi diye düşünmeden alamıyorum kendimi nice tartışmalar yaşadık asla böyle yapmadı :KK14:

canım benim alemsin ya:KK1: ağlarken güldürdün beni :KK50:
geçer inşallah tez zamanda senin yokmu sevgilin falan:26:

valla kardeş ben biraz katıyım 32 yaş ama ne sevgili ne de başka bi nane isteyenler çok oldu ama hiç birine içim ısınmadı yani şimdiye kadar hiç kimseye karşı bi şey hissetmedim allahın yazısı yok diye düşünüyorum

Kızlar yüreğim sızlar Derdime derman kızlar Bir kereden ne çıkar Yandım yanaram kızlar

hahahhaah mahsun dan gırıs yapayım dedım :KK1:

ee nasılsınız bakalım hanımlar ne yapıyorsunuz keyıfler nasıl

ben yarın dıyete baslıyorum o yuzden bugun yıyebıldıgım kadar yıyorum :)

karpuz donemı gelmıs ben hala 5 kılo fazlalıgımı atamadım .

karpuz donemı gelmeden zayıflamam gerekırdı normal sartlar da ama

bellı kı bayag salmısım kendımı

neyse bakalım yarın streslı bı gun olacak ,bugunun keyfını cıkarıyorum

ee anlatın pazar gununuz nasıl gectı bakem

Aa ben de yarın diyete başlama kararı aldım bugün, yalnız değilsin.:KK9: Ya ne ara bu kadar kilo aldım anlamadım. Kiloyu da geçiyorum kıçım başım selülit dolmuş.:KK53: Ben bu zamana kadar selülit nedir bilmezdim, o kadar diyorum sana. :) Dedim hemen el atmam lazım kendime. Nasıl bir diyet uygulıycaksın sen? Valla benim kafamda hiçbir şey yok.

Son düzenleme:
Kizlarrrr uzulmeyin yaaa hepimiz sevdicegimizle mutlu oluruz ins. Ben simdi gidip yatsi nazani kilayim kalplikurabiyem sanada dua etcem

valla kardeş ben biraz katıyım 32 yaş ama ne sevgili ne de başka bi nane isteyenler çok oldu ama hiç birine içim ısınmadı yani şimdiye kadar hiç kimseye karşı bi şey hissetmedim allahın yazısı yok diye düşünüyorum

canım benim herşeyin hayırlısı olsun belki daha çıkmamıştır karşına hayatının anlamı olacak kişi

bizde hep öyle olduk ama bu kadar yol kat ettikten sonra hattını iptal edebildiyse gerçekten bu defa bitti mi diye düşünmeden alamıyorum kendimi nice tartışmalar yaşadık asla böyle yapmadı :KK14:

Kuzum her tartışmada gösterilen tepkiler aynı olmuyo ki. Öyle düşünme. Ben de normalde tartıştığımız zaman evden çıkıp gitmezdim hiç, ama bir keresinde o kadar sinirlendim ki topladım pılımı pırtımı çektim gittim evden. Ha noldu, bitti mi? Hayır. O yüzden kestirip atma hemen. Onun aklında ne olduğunu bilemeyiz. Bırak biraz kafasını dinlesin, olayı tartsın, düşünsün enine boyuna. Sakinleştiğinde, seni özlediğinde, yokluğunu hissettiğinde seni mutlaka arar.

Son düzenleme:
X