sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

canım benim nişanlı değildik ama çok mükemmel bir ilişkimiz vardı gurur ve inatla fevri davranarak hattını iptal etti sevgilim:KK14:
üstelik ayrı şehirlerdeyiz sebebi ise önceden anlaşıp kapattığımız bir konuyu tekrar gün yüzüne çıkartmam oldu:KK14:

incir çekirdeğini doldurmayacak bi şey yüzünden hattını kapatmış. üzülme başka senin bilmediğin bi sıkıntısı mı var acaba sana söylemedi de bunalıma girdi

yazdıkların içimi çok rahatlatıyor canım iyi ki varsın çok teşekkür ederim inşallah bitmez biz hep derdik biz çok farklıyız kıymetimizi bilelim birbirimizin diye
ne oldu böyle bi anda:KK50:

ben ilişkimizin başlarında inanmazdım ama nazar değebiliyor canım gerçekten.. heleki böyle bir zamanda millet aşık çiftleri görünce çok kıskanıyor.. bende mesela bi çift görürüm çok yakıştırırım ama maşallah da derim içimden.. hatta bir ara öyle korktumki erkek arkadaşıma ve kendime küçük nazar boncuğu taktım görülmeyecek şekilde :KK1:
çünkü herkes diyordu size bayılıyorum çok tatlısınız sizi çok yakıştırıyorum diye benimde hoşuma giderdi.. şimdi birisi bişey dese güzel olarak yüzüm asılıyor direk.. bişey olacak diye korkuyorum..
rica ederim canım bu arada ne demek.. :KK16:

ben ilişkimizin başlarında inanmazdım ama nazar değebiliyor canım gerçekten.. heleki böyle bir zamanda millet aşık çiftleri görünce çok kıskanıyor.. bende mesela bi çift görürüm çok yakıştırırım ama maşallah da derim içimden.. hatta bir ara öyle korktumki erkek arkadaşıma ve kendime küçük nazar boncuğu taktım görülmeyecek şekilde :KK1:
çünkü herkes diyordu size bayılıyorum çok tatlısınız sizi çok yakıştırıyorum diye benimde hoşuma giderdi.. şimdi birisi bişey dese güzel olarak yüzüm asılıyor direk.. bişey olacak diye korkuyorum..

al bendende o kadar insanlar maşşallah diyeceğine haset çekiyor kendi mutlu değil diye karşısındaki ayrılsın onunla aynı hale düşsün istiyor

canım tamda o konuya değinmişsin bize çok nazar değdi gittiğimiz heryerde millet baştan aşağı boynu kopana kadar süzüp duruyodu bizi bunu hep konuşuyoduk bize nazar değiyor diye:KK14:

[video=youtube;tpRTCQC8S3c]http://www.youtube.com/watch?v=tpRTCQC8S3c&feature=endscreen[/video]

bu şarkıyı her tartışmamızda ayrılmamızda bana çekip yollardı multimedyayla :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Son düzenleme:
gönlünü almak için bişeyler yapan bi insanmış kafasını toplayıp yeniden sana döner belki barışınca fazla üstüne gitme istersen hatta bu hiç olmamış gibi davran üzüntüler unutulur giderrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

gönlünü almak için bişeyler yapan bi insanmış kafasını toplayıp yeniden sana döner belki barışınca fazla üstüne gitme istersen hatta bu hiç olmamış gibi davran üzüntüler unutulur giderrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

aferim sana beğendim itaatkarlığını inş. koca kafalı sevgilin ne kadar sadakatli olduğunu aklına getirir

bu devirde sadakatli eş bulmak define bulmaya benzer tatlım

asla ondan başkası olur aman boşver demedim o gerçekten iyi biri seviyorum o sebeple bu kadar üzüldüm zaten:KK14:
inşallah anlar tatlım aslında bilir benim ona verdiğim değeri sevgiyi inşallah düşünüyodur ve hatasının farkına varır biran önce:KK14:

X