sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Ben de kendimden bahsedeyim,23 yaşındayım üniversite son sınıf öğrencisiyim,yarışmaya ankara-niğde arasından katılıyorum :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

19 yaşındayım çok güzel bi ilişkim var Allah a sukur binlerce şükür hatta. bundan önce çok kotu bi ilişki atalattim mutluluğun formülünü çözdüm ama arkadas konusunda sıkıntılarim var malesef:KK50:

kizlar bi de size sorayım Allah askina bana akil verin biz sinifta bes kiz takiliyoduk ama benim herkesle muhabbetim var her ortama girerim iste. Bu beş kız icinde biri bize devamlı yalan söyleyip hava atiyodu bi cok yalanini yakaladık devamli bizi ezmeye calisiyodu ve şişman çirkin kapkara bi kiz. Ama soyledigi yalanlara akıl sir erdirmek mümkün degil o kadar abartıyodu iste. Biz diğer kizlar devamlı konusuyoduk onun hallerini nolacak napcas falan diye hatta arkasindan baya bi atiyolardi ben dayanamadim en son kizin hiç bi soyledigine inanmadigimi söyledim ama mesajda soyledim ama hiç cevap vermedi daha doğrusu utançtan vermedi ertesi gun okula gelmedi bizim diğer kizlar mesajları pkudu iyi yapmışsın falan dediler. Arkasından bi sürü şey dedilee erkeklerlw konusunca kibarlasiyo aşağılık kompleksi var onda falan dediler her dedigi yalan dediler kız bi gün sonra okula geldi yüzüne hiç bişey olmamis gibi davrandılar konuşmaya hatta gulmeye gezmeye devam ettiler siz olsaniz böyle bi durumda diğer kizlara karsi tavrınız ne olurdu ?

slm kızlaar bende geldım,25 yasında evlıyım bır oglum var benıde aranıza alırmısınız,he bu arada bende unıversıtelı olmaya calısıyorum,,:KK39:

kizlar bi de size sorayım Allah askina bana akil verin biz sinifta bes kiz takiliyoduk ama benim herkesle muhabbetim var her ortama girerim iste. Bu beş kız icinde biri bize devamlı yalan söyleyip hava atiyodu bi cok yalanini yakaladık devamli bizi ezmeye calisiyodu ve şişman çirkin kapkara bi kiz. Ama soyledigi yalanlara akıl sir erdirmek mümkün degil o kadar abartıyodu iste. Biz diğer kizlar devamlı konusuyoduk onun hallerini nolacak napcas falan diye hatta arkasindan baya bi atiyolardi ben dayanamadim en son kizin hiç bi soyledigine inanmadigimi söyledim ama mesajda soyledim ama hiç cevap vermedi daha doğrusu utançtan vermedi ertesi gun okula gelmedi bizim diğer kizlar mesajları pkudu iyi yapmışsın falan dediler. Arkasından bi sürü şey dedilee erkeklerlw konusunca kibarlasiyo aşağılık kompleksi var onda falan dediler her dedigi yalan dediler kız bi gün sonra okula geldi yüzüne hiç bişey olmamis gibi davrandılar konuşmaya hatta gulmeye gezmeye devam ettiler siz olsaniz böyle bi durumda diğer kizlara karsi tavrınız ne olurdu ?

canım keşke o kızın yüzüne vurmasaydın yalanını herkes biliyormuş sonunda ama kötü olan sen oldun şimdi diğer kızların yaptığıda çok yanlış ben olsam hepsine birden derdim yaptığınız doğrumu arkasından konuşuyoruz ama gidip hiç bişey olmamış gibi yüzüne gülüyorsunuz diye :KK20:

canım keşke o kızın yüzüne vurmasaydın yalanını herkes biliyormuş sonunda ama kötü olan sen oldun şimdi diğer kızların yaptığıda çok yanlış ben olsam hepsine birden derdim yaptığınız doğrumu arkasından konuşuyoruz ama gidip hiç bişey olmamış gibi yüzüne gülüyorsunuz diye :KK20:

Evet ben de tam oyle yaptım şimdi doğru yaptığımı anladım sen soylediginde. Onlar da baya bi bozuldular dedikleri şeyleri inkar etmeye başladılar sonra da tamam hakli olabilirsin ama ne yapalim falan dediler çok sinirlendim olayı fark eden başka kizlar da bosver onları bizim yanımıza gel ne oldukları belli onların dedilee ben de kizlara sadece benim degil başkalarının da güvenini sevgisini kaybediyorsunuz beni önemsemiyor olabilirsiniz ama belki bunu onemsersiniz falan dedim biri utancından ertesi gün okula gelemedi

kızlar hepınıze kocaman kocaman mıs kokulu opucukler :KK54:

nasılsınız keyıflerınız yerınde mı ?

bu arada kızlar babısden parayı aldım ve sevgılıme dogum gunu hedıyesını aldım :21:

foto cekecektım gosterecektım sıze ne aldıgımı ama ,aldıgım gıbı sevdıcegıme

kosakosa gıttım verdım:KK16: kısacası cekmeye fırsatım olmadı :KK43:

canım bugun sevdıcegımle bırlıkteydım gunum cok guzeldı :KK16:

sonra eve gectım kuzenım bıze gelmıs,onunla bırlıkte bol bol fotolar cekındık

ben onu o benı :KK1: foto cekılmeyı ıkımız de cok severız :KK1:

senın nasıldı canım

çok sevindim canım güzel geçmesine :KK16:

ben oturdum ders çalıştım tatlım ya:KK14:

sevdiceğimle kavga ettik bizde:KK5:

ay bugun ne ugursuz gun boyle ,herkeskavga edıyor ?

sız neden tartıstınız canım ?

her zamanki şeyler tatlım :KK43:

uykudan uyandı bir karış surat...

ters ters konuşuyor biraz tartıştık

her zaman böyle uykudan uyanınca bir insan bu kadar çekilmez mi olur..

o trip atıyor ben trip atıyorum bıktım artık:KK5:

her zamanki şeyler tatlım :KK43:

uykudan uyandı bir karış surat...

ters ters konuşuyor biraz tartıştık

her zaman böyle uykudan uyanınca bir insan bu kadar çekilmez mi olur..

o trip atıyor ben trip atıyorum bıktım artık:KK5:

aa delımı ne ! nıye bı karıs suratla uyanıyor

nıye karsılıklı trıpler atılıyor ortada sorun yokken

X