sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

ben hiç siyah saç kullanmadım hep ablamı örnek veriyorum ama o da senin söylediklerini söylerdi ve saçları eskisi gibi değil..

yeni yeni kendine geliyor...

fondede hemen zaten belli ediyor kırıklar...

benim dalgalıdır saçlarım sadece önlerine şekil veririm maşayla gerisi maşalı gibi duru ama bi fön yapayım sinir olup bozarım bende:KK53:

canım ablan nasıl toparladı saclarını ?

ah canım ya zordur tabi ankara gibi biryer de öğrenci olmak nasıl yetsin kredi evden de gelmiyor galiba ...

en azından senin gibi biri var yanında gerçekten tek kredi ile zaten yetiştiremez 2 kredi bile yetmez

Simdilerde 5 liraya sulu yemek pilav salata veren bi yer bulduk vallahi bayram ediyoruz gunde iki kere yiyorr 10liraya dustu hic degilse yemek masrafii :))) ankarada cok zor evet ama onu anlaraya zorla getiren benim o yuzden iyi ki sen varsin yaninda dedin ya aslinda oyle Mi bilemiyorum bu yuzden :KK43: erkek arkadasim gecen sene yettaydi devlet yurdu odalar 12 kisilikti icim aciyordu uyuyamiyordu kuzum :KK43: simdi bu sene guc bela 5kisi eve ciktilar para yetmiyor ama iste tek basina kullanabildigi bir odasi var en azindan

canım ablan nasıl toparladı saclarını ?

canım ablamın zaten normal saçı siyahtı ama kapkara olsun die boyattı..

şimdi 2 sene oldu hiç boyamıyor zatn kendi saçı da siyah olunca

siyah akıncada farkedilmedi...

arada zeytinyağı sürdü zaten saçları sağlıklıydı boyamadan önce

2 yılda boyamayıncada kendine geldi canım saçları

hiç bilmiyorum tatlım bende ya inş biter

zaten işi olacak ordan oraya gitcek...

çokta kalmıcak sen içini ferah tut tatlım

ama işte insan kıskanmadan da duramyor

işte canım benım suphelerım acaba bırını mı gorecek dıye supheleıyorum nedense

yanı bır gun de yargıtay ısı mı bıtermıs:KK43: off kurt dustu yaa

ama kotu ıyetlı olsa ,ılla sen de gel demezdı dıyorum bı yandan

Son düzenleme:
hahahah guzel fıkır valla ama ,bızımkıler asla ama asla yollamaz yaa :KK43:

bı de soyledım yaa sevgılımın gıdecegını asla baska bırseye de ınanmazlar

anlarlar yanı onun yuzunden gıttıgımı

Bir sey olmaz canim rahat ol sen kafanda
Kurgulama hic bir sey sen sanki yargitaya gitsen bakar misin brilerine

Simdilerde 5 liraya sulu yemek pilav salata veren bi yer bulduk vallahi bayram ediyoruz gunde iki kere yiyorr 10liraya dustu hic degilse yemek masrafii :))) ankarada cok zor evet ama onu anlaraya zorla getiren benim o yuzden iyi ki sen varsin yaninda dedin ya aslinda oyle Mi bilemiyorum bu yuzden :KK43: erkek arkadasim gecen sene yettaydi devlet yurdu odalar 12 kisilikti icim aciyordu uyuyamiyordu kuzum :KK43: simdi bu sene guc bela 5kisi eve ciktilar para yetmiyor ama iste tek basina kullanabildigi bir odasi var en azindan

peki kendi nereli canım...ama tatlım öyle deme ankara daha pahalıdır ama küçük yerde olsa gidiyo para yemeği o bu derken yetmiyor bence..başka yerde olsa yine

zorluk çekerdi en azında burda yanında sen varsın...

ah be 12 kişi mi çok şükür kurtulmuş...

tabi ev daha masraflı ama en azından rahat eder en iyisi ev zaten birde 12 kişilik yurt çekilmez

Bir sey olmaz canim rahat ol sen kafanda
Kurgulama hic bir sey sen sanki yargitaya gitsen bakar misin brilerine

yaa yargıtay dıye yalan soyluyor ıse

yaa yargıtaya degıl de kı gormeye gıdıyor ıse:18:

ama bugun ben ona ımada bulunmasam da o benım

sureklı kurgularıma alısık oldugu ıcın ,bırsey dememe

gerek kalmadan anlıyor huzursuzlugumu dedı kı ;

"sashamıa farkıdayım beynın de yıne tılkılıkler donuyor

ama hayatım ıcın rahat degılse avuktamın numarasını vereyım

ona sor ıstersen "dedı .ben de guvenmyormus gıbı gorunmeyeyım

dıye almadım .alsamıydım kı bılemedım kı sımdı

Son düzenleme:
işte canım benım suphelerım acaba bırını mı gorecek dıye supheleıyorum nedense

yanı bır gun de yargıtay ısı mı bıtermıs:KK43: off kurt dustu yaa

ama kotu ıyetlı olsa ,ılla sen de gel demezdı dıyorum bı yandan

yok tatlım düşünme öyle şeyler o zaman seni neden çağırsın ki ...

benimde hiç bir bilgim yok yargıtay işleriyle ama dava görülecekse biter bir günde

peki kendi nereli canım...ama tatlım öyle deme ankara daha pahalıdır ama küçük yerde olsa gidiyo para yemeği o bu derken yetmiyor bence..başka yerde olsa yine

zorluk çekerdi en azında burda yanında sen varsın...

ah be 12 kişi mi çok şükür kurtulmuş...

tabi ev daha masraflı ama en azından rahat eder en iyisi ev zaten birde 12 kişilik yurt çekilmez

Ya benim yurdumda odalar iki kisi ben ikinci kisiye bazen tahammul edemezlen onlar 12 kisi masallah cumbur cemaat yani cok skntliydi.. Erkek arkadasim nereli himmm dusunuyorum birazKarisik da.. Tekirdagli babasigil tayin islerinden gezip durmuslar sabit bi yeri yok yaw bilemedim:)

yaa yargıtay dıye yalan soyluyor ıse

yaa yargıtaya degıl de kı gormeye gıdıyor ıse:18:

ama bugun ben ona ımada bulunmasam da o benım

sureklı kurgularıma alısık oldugu ıcın ,bırsey dememe

gerek kalmadan anlıyor huzursuzlugumu dedı kı ;

"sashamıa farkıdayım beynın de yıne tılkılıkler donuyor

ama hayatım ıcın rahat degılse avuktamın numarasını vereyım

ona sor ıstersen "dedı .ben de guvenmyormus gıbı gorunmeyeyım

dıye almadım .alsamıydım kı bılemedım kı sımdı

Sashamia sen deli misin:KK53: 3 yillik iliskide byle suphe olur mu senarist kisin kiz sen cok mu dizi izliyosun :KK53:

Ya benim yurdumda odalar iki kisi ben ikinci kisiye bazen tahammul edemezlen onlar 12 kisi masallah cumbur cemaat yani cok skntliydi.. Erkek arkadasim nereli himmm dusunuyorum birazKarisik da.. Tekirdagli babasigil tayin islerinden gezip durmuslar sabit bi yeri yok yaw bilemedim:)

aynen canım ya ben iki yıl 2 kişi kaldım sonra 4 oldu ben çekemedim birde 12 kişi hiç çekilmez..

X