sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

1 saattir kapanan bi konu vardı onu okudum konu kapandığı için de yazacaklarım içimde kaldı. Bu akşamın konusu olmuş şu ece_ediz in yazdıkları. Kuralları aşmadan içimden gelenleri yazmak istiyorum daha fazla içimde tutarsam çatlayacam :) Gerçi kendisi de banlanmış göremez ama belki ziyaretçi olarak girer de görür yazdıklarımı temennisiyle yazıyorum.... Bence yazdıkları tamamen doğru sonradan tepki alınca kıvırmış yok avukatım ben müvekkilimin yaşadıklarıydı diye. Hayır kendi yaşadıkları bu. Cevap yazan tüm arkadaşların söylediklerine sonuna kadar katılıyorum ekleyeceklerim var. Hani demişsinya çocuklarına acıyorum evine dönsün diye sen bunları utanmadan itiraf ederken hiç mi düşünmedin belki o adamın (adam dediysem lafın gelişi) karısı da bu siteye üye ve kocasından şüpheleniyordu senin de yazdıklarınla iyice kesinleşti aklındakiler. Nerden anlayacak eşinden bahsettiğimi diyeceksin; adamın ( bak ya yine adam dedim :KK47: ) yaşını söylüyorsun, özel günlerde yanımdaydı, 3 yıldır ayrı yaşıyorlardı diyorsun, çocuklarının yaşlarını veriyorsun en önemlisi de kadının face profil resmini tarif ediyorsun. Eşi bu siteye üyeyse ve bu yazdıklarını okuduysa değil yuvayı düzeltmek daha beter yıkmış oldun haberin olsun. Senin çocukları falan düşündüğün yok bencilin tekisin ve bu bencilliğinle düşünmen gereken tek şey aldığım ahlar yerde kalmaz aynı şeyleri ilerde ben de yaşayacağım o zaman buna nasıl katlanırım diye otur kara kara düşün gerçi sen metresken aldatıldım ve sinir krizleri geçirdim diyorsun bir de evli olduğunda ne olur halin düşünemiyorum yok aslında düşünüyorum ve keyiften kuduruyorum. Nasıl güvendin öyle birine ya aklım almıyor seni kullanmış sen de razı olmuşsun. Aşk falan değil senin ki. Ne biliyor musun çok duydum senin gibilerin psikolojisinin ne olduğunu; başka bir kadının sahip olduğunu elinden alma hırsı, o kadını yenme hırsı seninkisi. Emin ol o herif gerçekten boşanıp gelseydi sen evlenmek istemeyecektin çünkü ulaşılmaz değildi artık, karşında bir rakip kalmayacaktı ve hiçbir heyecanın kalmayacaktı. Hani karısından tiksiniyormuşya sigara içtiği için asıl senden tiksinmeliymiş evli biriyle olduğun için ve sen de ondan anlaşılan ikiniz de midesizmişsiniz. Daha söylenecek çok şey var da forum kuralları ve terbiyem müsade etmiyor onları söylememe. İlahi adalet yerini bulacak ve beter olacaksın inşallahhhhhhh ...
Arkadaşlar kusura bakmayın sazan gibi atladım konuya ama çok sinirli ve dolu bi şekilde bunları yazabileceğim bi başlık aradım bulunca da döktüm içimi. Herkese hoş sohbetler...

enaaaam :KK53: bi yatmaya gittim geldim neler olmuş ayol 35 sayfa yorum :KK53: valla okuyamıcam tek tek ben patara kütere dannnn diye dalayım konuşmanın ortasından :KK9: ne var ne yokkkk

kızlaarr nasılsınız bugün keyifler yerinde mi? dün gece aniden çıkmak zorunda kaldım sevdiceğimle aramız çok bozuktu şimdi toparladık durumu ama bugün kargom gelecek çok heyecanlıyım:KK76: etek ve bluz almıştım :21:

canım ben de en son sana yorum yaptıktan sonra çıktım üşendim şimdi sayfaları okumaya :44: düzeldiyse aranız sevindim allah bozmasın canım biz de 3-4 gündür kavga etmiyoruz cok garip canım sıkıldı şimdi ahaha :KK9:

canım ben de en son sana yorum yaptıktan sonra çıktım üşendim şimdi sayfaları okumaya :44: düzeldiyse aranız sevindim allah bozmasın canım biz de 3-4 gündür kavga etmiyoruz cok garip canım sıkıldı şimdi ahaha :KK9:

canım ilişkinin tadı tuzu oluyo bazen kavgalar sonradan toparlayabilmek önemli olan dimi ama:KK14:
bende tek tek okuyamadım malesef kızlar sabaha kadar muhabbet etmiş oh ne güzel ben uykuyucum taş çatlasın 1'e kadar dayanırım çoğu zaman ama dün biraz daha uzattım süreyi kızların sohbetine doyum olmuyo malum:KK34:

canım ilişkinin tadı tuzu oluyo bazen kavgalar sonradan toparlayabilmek önemli olan dimi ama:KK14:
bende tek tek okuyamadım malesef kızlar sabaha kadar muhabbet etmiş oh ne güzel ben uykuyucum taş çatlasın 1'e kadar dayanırım çoğu zaman ama dün biraz daha uzattım süreyi kızların sohbetine doyum olmuyo malum:KK34:

bide buraya yorum yazdıktan sonra direk bildirim gelse süper olucak ikide bir sayfayı yeniliyorum yazdıgım cvplardan arıyorum nereye yazmştım diye :44:

ben de geceleri dayanamıyorum pek gözlerimden uyku akıyodu iyi geceler diyemeden kapattım yattım :KK9: üşendim biraz da

bide buraya yorum yazdıktan sonra direk bildirim gelse süper olucak ikide bir sayfayı yeniliyorum yazdıgım cvplardan arıyorum nereye yazmştım diye :44:
aynen canım aynı durumdan bende muzdaribim yaa topiği sık kullanılanlara kaydettim ordan açıp en son sayfaya geliyorum o şekilde takip edebiliyorum yorumları çok zor oluyo
ben de geceleri dayanamıyorum pek gözlerimden uyku akıyodu iyi geceler diyemeden kapattım yattım :KK9: üşendim biraz da

gece uykusu çok önemli benim için gece uyuyamayınca tüm günüm bitkin halsiz geçiyo benimde

X