sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Erkek arkadasim cok maddi sknti cekiyor cok uzuluyorum :KK43: bana en son care olarak gelmis yani yoksa asla bana msj atmazdi :KK43: boyle her ayin 10gununu ac geciriyor ben cok uzuluyorum farkediyorum hep :KK43: onu kandirmaya calisiyorum hadii kalk ben aciktim yemege gidelim diyorum gitmeyelim diyor (para yok ya) zorla goturuyorum fazla yemek aliyorum ben bitiremedim yaaa cope gitmesin askimmm hadii sen ye nolur bak sen erkeksin ye ye diye israr ediyorum anca yiyor :KK43: ben bu cocukla gorusmeme karari aldigimda ac kaliyor yahu :KK43:

:KK5::KK5::KK5:

canım benım yaa cok uzuldum ,suan da sevgılın calısmıyor mu ?

yada aılesı para fılan gondermıyor mu ? yazık cocuga yaa

sen de gorusmeme kararı alma kızım bundan sonra

yazık gunah cocuga valla :KK14:

evet canım dogru dıyorsun .yaa benım saclarım sıyaha boyanınca yıprandı mı yoksa bana mı oyle gelıyor bılmıyorum ama

sıyha sac boyası sankı sacı yıpratıyor gıbı geldı bana.yada sureklı masa kullandıgım ıcın yıpranmıs da olabılır .

sacımısıyaha boyadım boyalı hıc fon kullanmıyorum kı ,hep dagınık masalar ırı dalgalar kullanıyorum

sıyah sac da duz fonu sevmıyorum nedense .masa yapa yapa da saclarımın ucları 3 ayda mısır puskulune dodu :KK5:

saclarım uzun ama oyle yıprandı kı ınanılmaz sonuk duruyorlar:KK5:

sımdı boyatmaya da kokmuyor degılım hanı :18:

canım ben hiç boyamadım saçları ama ablam siyaha boyamıştı çok yıprattı siyah der dururdu..

aslında maşa o kadar yıpratmıyor saçı ama yine uçları kötü oluyor dedğin gibi..

boşver canım kalsın şimdilik ne kadar oldu siyaha boyatalı...

bizim bir arkadaş var saçlarını simsiyah boyatır her gün düzleştirir hiçte kırık görmedim kızın saçında:nazar:

saçın yapısından da kaynaklanıyor galiba birazda

inş canım:KK16:

teşekkürler canım ben yarın bir deneyeyim merak ettim bakalım ben ne zaman evleniyorum

hep aynı çıkmasıda şasırtıcı benimde denemem lazım

Cinsiyet ayini icin yuzuk ileri geri ileri geri giderse ama bariz sekilde gidiyor hafif hafif degil kiz oluyormus dairesel iderse erkek oluyormus her seferinde durdurup bir daha yapiorsun.. 4.de kiprasmamasi beni coooook sasirtti ama 4.yu de istedim gozum doymadi haa hadii hadiii dedim olmadi :KK53:

ayh basim fena agriyor gideyim ben gorusmek uzere herkese iyi geceler ALLAH RAHATLIK VERSIN :KK16:

Sashamia gorusuruz canimmmm opuldun :KK16:

hahah kiz konu sahipleri islerine gelmeyince tez uyguladim bugunde biri avukatim nabiz yokladim dedi ya oyle espiri yaptim :KK53::KK53:
En espriyi anlasmistim :)))
:KK5::KK5::KK5:

canım benım yaa cok uzuldum ,suan da sevgılın calısmıyor mu ?

yada aılesı para fılan gondermıyor mu ? yazık cocuga yaa

sen de gorusmeme kararı alma kızım bundan sonra

yazık gunah cocuga valla :KK14:

Ya canim kyk dan kredi aliyor eger calismaya baslarsa kredisi kesilir ve odemek zorunda kalir su zamana kadar aldigi kredileri :S ya ben aslinda okul konusunda cok yuklenmemeye karar verdim final doneminde sinavlara ac gidiyor bu cocuk :KK43: ailesinin cok borcu var canim para gonderemiyorlar oyle :KK43: ay yanima bir geldi bir suzulmus rengi beti benzi atmis bir yemek yedik 2ekmek bitirdik :KK43: ay cok uzuldum su an agliyorum :KK43:

En espriyi anlasmistim :)))

Ya canim kyk dan kredi aliyor eger calismaya baslarsa kredisi kesilir ve odemek zorunda kalir su zamana kadar aldigi kredileri :S ya ben aslinda okul konusunda cok yuklenmemeye karar verdim final doneminde sinavlara ac gidiyor bu cocuk :KK43: ailesinin cok borcu var canim para gonderemiyorlar oyle :KK43: ay yanima bir geldi bir suzulmus rengi beti benzi atmis bir yemek yedik 2ekmek bitirdik :KK43: ay cok uzuldum su an agliyorum :KK43:

fark ettim tebrik ederim :KK53::KK53::KK9:

canım ben hiç boyamadım saçları ama ablam siyaha boyamıştı çok yıprattı siyah der dururdu..

aslında maşa o kadar yıpratmıyor saçı ama yine uçları kötü oluyor dedğin gibi..

boşver canım kalsın şimdilik ne kadar oldu siyaha boyatalı...

bizim bir arkadaş var saçlarını simsiyah boyatır her gün düzleştirir hiçte kırık görmedim kızın saçında:nazar:

saçın yapısından da kaynaklanıyor galiba birazda

ahh canım yaa sımdı kı aklım olsa asla boyatmazdım ,ınsanın kendı sacı gıbı yok yaa

yaradan yakısanı verıyor ama ,bozmak ıcın elımızden gelenı yapıyoruz ve basarıyoruz

sen sakın boyatma canım ,ayrıcalıgını koru valla .dogal sac her zaman ayrıcalı ve farklıdır :KK34:

canım yaa ablanda mı sıyah sacın yıprattıgını soyluyor :18: ayy sımdı ıyıce korktum

ustelık ben de en zararsız boyanın sıyah boya oldugunu dusunurdum ama ,yıpranmayı ben de hıssedıyorum

canım bı'de soyle durum var; acık sac da kırık uclar cok bellı olmuyor da sıyah sac da felaket resmen :KK52:

sıyah sac hemen yıpranmıs sacı gosterıyor valla .canım ben sıyaha boyatalı 5 ay oldu .ocak ayın da boyattım

daha da hıc boyamadım ,suan aktı saclarım dusun yanı .hıc boyatmama ragmen saclarım yıprandı ya:KK52:

ayy canım benım yaa aglama anlıyorum senı cok zordur emınım ,sevdıcegını bır hafta sonra suzulmus gorunce uzulursun tabı :KK43:

sevgılıne destek cık o zaman tatlım yazık valla ,sen yemekler yap elınle besle :KK5:

eger kyk dan kredı alıyor ıse ,calısmasın tabı bı'de onu odemekle mı ugrasacak

zaten calsıtıgı yere de guvenemez kı el ısı yarın ısten cıkartır kredıden de olur valla

Son düzenleme:
ahh canım yaa sımdı kı aklım olsa asla boyatmazdım ,ınsanın kendı sacı gıbı yok yaa

yaradan yakısanı verıyor ama ,bozmak ıcın elımızden gelenı yapıyoruz ve basarıyoruz

sen sakın boyatma canım ,ayrıcalıgını koru valla .dogal sac her zaman ayrıcalı ve farklıdır :KK34:

canım yaa ablanda mı sıyah sacın yıprattıgını soyluyor :18: ayy sımdı ıyıce korktum

ustelık ben de en zararsız boyanın sıyah boya oldugunu dusunurdum ama ,yıpranmayı ben de hıssedıyorum

canım bı'de soyle durum var; acık sac da kırık uclar cok bellı olmuyor da sıyah sac da felaket resmen :KK52:

sıyah sac hemen yıpranmıs sacı gosterıyor valla .canım ben sıyaha boyatalı 5 ay oldu .ocak ayın da boyattım

daha da hıc boyamadım ,suan aktı saclarım dusun yanı .hıc boyatmama ragmen saclarım yıprandı ya:KK52:

bende bi ara karar vermişti ya simsiyah yapcaktım yada sarı..beyaz tenliyim gözlerimde yeşil..saçlarım kumral dedim bi değişiklik olsun

ama herkes saç rengin güzel bozma saçını deyince kıyamadım

evet canım ablam artık bıraktı boyamayı ama ilk kızıl yaptı sonra siyah derken saç yıprandı gitti..bide çok parlak güzeldi saçları..

evet canım siyah saç direk belli ediyor kırığı..

senin doğal rengin ne canım...

bir süre boyatma bence dinlensin saçların..

Cinsiyet ayini icin yuzuk ileri geri ileri geri giderse ama bariz sekilde gidiyor hafif hafif degil kiz oluyormus dairesel iderse erkek oluyormus her seferinde durdurup bir daha yapiorsun.. 4.de kiprasmamasi beni coooook sasirtti ama 4.yu de istedim gozum doymadi haa hadii hadiii dedim olmadi :KK53:

:KK9:

tamam canım bende bi deneyeyim merak ettim

anam naptın sen 4. çoçuk olsa ben nolurum acaba..

sevgilinede çok üzüldim canım ya kaçıncı sınıf bu sene..

belliki dertleri var o yüzden çalışamıyor

ayy canım benım yaa aglama anlıyorum senı cok zordur emınım ,sevdıcegını bır hafta sonra suzulmus gorunce uzulursun tabı :KK43:

sevgılıne destek cık o zaman tatlım yazık valla ,sen yemekler yap elınle besle :KK5:

eger kyk dan kredı alıyor ıse ,calısmasın tabı bı'de onu odemekle mı ugrasacak

zaten calsıtıgı yere de guvenemez kı el ısı yarın ısten cıkartır kredıden de olur valla

Ya oyle canim iste benim sevgilim okul kitabi bile alamaz ona ayiracak parasi yok cunku malum okul kitaplari da cok pahali ben 3-4 tane hukuk kitabi aldim 215 tl filan tutmustu.. Ya ben bu duruma aslinda cok uzuluyorum ama elimden onu kandirarak yemege goturmekten baska bi debu tarz baska seyler yapmaktan baska bir sey gelmiyor yemek bazen yapiyorum yediriyorum ona yoldan gecerken aaa canim muz cekti derim alirim birkac tane yediririm ona askim beni bilmiyo musun ben maymun istahliyim oyle bir tane isirir birakirim iste napiiiiiim cipe gitmesin nolur sen yee. Hep boyleyiz yani vallahi cocuk beni simarik saniyor :))

:KK9:

tamam canım bende bi deneyeyim merak ettim

anam naptın sen 4. çoçuk olsa ben nolurum acaba..

sevgilinede çok üzüldim canım ya kaçıncı sınıf bu sene..

belliki dertleri var o yüzden çalışamıyor

Ya cok daginik bir hayati var hic duzeni yok uyku saati uok uyanma saati yok yemek saati yok ee boyle duzensiz hayati olan bir insan duzenli calisamaz bir de maddi skntlari cok

Ya cok daginik bir hayati var hic duzeni yok uyku saati uok uyanma saati yok yemek saati yok ee boyle duzensiz hayati olan bir insan duzenli calisamaz bir de maddi skntlari cok

:KK43: çok zor canım öyle gerçekten ya..ne okuyor peki canım inş mezun olur bir an önce

zaten öğrencilik bir dert bide maddi sorunlar düzensizlik daha da kötü

X