sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

:KK70: bekarken yanı sevgılıyken bende acayip dıkkatlıydım saçım başım makyajsız cıkmazdım yanına felan. sımdı geğiryom felan yanında :KK70: ıyıce pis oldum :KK70::KK70: recep ivediği geçmtim. sımdı gordum yorumumu :KK70: ehehe. oluyo boyle seyler ne yabalım :d

ehehe:KK52: ay bende yavaş yavaş aşıyorum sanırsam evlenince bende salarım heralde kendimi veryansın:KK52:

ehehe:KK52: ay bende yavaş yavaş aşıyorum sanırsam evlenince bende salarım heralde kendimi veryansın:KK52:

düşünsene sureklı kendını sıkıyorsun. ben bekarken hep dusunuyordum ya ben nasıl tyuvalete gırcem nabcam ne etcem aman ne takmalar kafaama. baktım kı daha evlenır evlenmez o rahatlıgı yasamışım. salı salı vermişim:KK70::KK70: evlılık boyle bısey ıste. kendısıde yapınca cesaretlendım :KK70: amann dedım :d heheh bu arada ben ızrmıdenım sennn

düşünsene sureklı kendını sıkıyorsun. ben bekarken hep dusunuyordum ya ben nasıl tyuvalete gırcem nabcam ne etcem aman ne takmalar kafaama. baktım kı daha evlenır evlenmez o rahatlıgı yasamışım. salı salı vermişim:KK70::KK70: evlılık boyle bısey ıste. kendısıde yapınca cesaretlendım :KK70: amann dedım :d heheh bu arada ben ızrmıdenım sennn

ayy en güzel bende olur muyum böyle:KK5: çok çekiniyorum ben yahuu
evlenince napıcam tuvalete girmeme falan diyorum :KK52:
antepten bende şekerim sevdicekte adanalı:KK9:

Selam kizlarrrrr,nasilsinizzzzzzzzz??? :KK3::KK3::KK3::KK54:
bi ara ugrasmistim buraya belki hairlayanlar. mezuniyet hazirliklarindan coktandir giremedim bu konuya :)
Türkiyeye gelmem az kaldiiiiiii cok mutluyum :) :21::21::21::21::21:

nasıldın o gece varsa foto koysana:KK12:

canim bizim burda 2 sekilde oluyor 1 tanesini okul düzenliyor digerini ögrenciler.
okulun düzenledigi biraz daha resmi oluyor karne töreni falan oluyor.
digerinde daha cok müzik ve eglence agirlikli oluyor siniflar dans gösterileri falan yapiyorlar veya okulda komik anilarini anlatan biseyler yapiyorlar bizimkiside öyledi,
cok eglenceliydi dans gösterileri falan vardi.
fotom var ama foruma hic yüklemedimki :KK50::KK50::KK17:

X