sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

kız siz ne acayipsiniz ya :KK1:
ben bile çok keçiyimdir ama sevgilimle küssem en fazla 1 gün sürerdi susmam ya da trip atmam.. :44:

idare ederdi canım annem ve kızkardeşimle alışverişe çıktık onlar istediği şeyleri buldu ama ben bişey beğenemedim bazen oluyo böyle.. bişey ararsın bulunmaz hiç aklında yokken bişey beğenir geçerken alıverirsin :KK1:
bide kötü bişiy oldu.. akşam eve geldiğimizde kızkardeşim camları açmış bunalmış, ben odamdaydım annemde ev telinden konuşuyordu.. patt diye bi düşme ve cam kırılma sesleri geldi ev inledi resmen annem telefonu kapattı hemen konuştuğu kişiyle bende koşa koşa ses gelen odaya bi gittim bizim kocaman bir çerçeve vardı o benim balığımın fanusunun üstüne fanusta yere düşmüş.. ceryan yapmış çünkü.. gittiğimde her yer cam, su karışımıydı..ve balık kocaman bir parça camın altında kalmış.. kırmızıydı balığım ama camın altından mosmor görünüyodu ben şoka girdim öyle kalakaldım :KK43: bişiy yapamadım ölmüüüşşş dedim sadece.. o sırada kızkardeşim bi kaba su doldurup getirdi koşarak, annemde hemen balığı aldı attı kaba ama kuyruğunun birazı kopmuş canı yanmıştır diye çok üzüldüm ama yüzüyo şimdi inşallah ölmez :KK43:

oyhh kıyamam ben ona:KK5: iyileşir o merak etme kuzum

sashamia bı sure jilet vs bişi yapma krem sür.

kızlar sıze sewgılıme asılan evlı kocasıyla arası bozuk bır arkadasından bahsetmıstım ya, kadın hiç cocugunun resmını koymuyordu faceye.geçen bız beraber etıketlendık sevgılımle bı resımde, hemen kadın cocuguyla beraber resmını koymuş işte böyle morarır şıllk:KK52:
çocuguyla ilgilensın elin sevgılısınden kocasından uzak dursun kahpe:KK47::KK1:

ohhh sefan olsun sekerım .ıcının yagları erımıstır .:21:

Sağlık ve gıda sektöründe ek gelir elde etmek isteyen,ciddi anlamda birlikte çalışabileceğim kişiler arıyorum,ilgilenirseniz burdayım arkadaşlar....?

X