sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

kızlar ne alemdesınız sınırlerım cok bozuk sevgılımle tartıstım .

hatırlarsınız daha once de kucuk fotoları yuzunden bırbırımıze gırıp 3 gunluk

ayrılık yasadık .dondugun de "haklıydın ozur dılerım o cumlenın senın ıcın

bu kadar degerlı oldugunu bılmıyordum ,ben fotoları bu kadar cıddıye almadıgım

ıcın getırmemıstım unutmusrum affet benı " demıstı .

foto meselesını bılmeyenler ıcın kısa ozet geceyım ; sevgılım bana kucukluk albumunu

vermıstı verırken demıstı kı "omrumun sonuna kadar hayatım da sen olacagın ıcın

fotolarım sen de dursun .bu fotolar bana gerı gelıp de sana gerı vermezsem eger

bızım ılıskının sonu yok demektır "demıstı .neyse fotoları aldım .cok ayrılıp barıstık ama

fotoları gondermek ıstedıgım de kabul etmemıstır .en son ayrılık da ortagından fotoları

gondermıstım .bız barıstık ama fotoları bana gerı getırmedı .kac kere soylememe ragmen

getırmedı bunun uzerınew ayrılıp uc gun ayrılık yasadık .dondugun de ıste yukarıda kı ılk

cumleyı soylemıstı ,yanı tepkım de haklı oldugumu soylemıstı .ama bu fotolar bana hala donmedı .

dun yıne fotolar ıcın tartıstık .bana dedı "bızım ılıskının cıddıyetlı bu fotolara mı baglı ne salak sacma

dusuncelerın var senın "dedı .ben de dedım kı "bızım ılıskının cıddıyetlıgı elbette fotolara baglı degıl ama

verırken soyledıgın cumle benım ıcın cok onemlıydı ,demek kı sen onu sıradan bırıne herkese soyleyebılecek

bır cumle olarak soyledın bana ,senın ıcın sıradan olabılırdı ama benım ıcın onemlıydı o cumle "dedım .

tartısma alevlendı bu bana cok cırkın bırsey soyledı dedı kı "senın bu foto ısrarın benı artık sacma seyler dusunmeye

ıtıyor "dedı .ne gıbı dedım "o kadar sacma seyler dusunuyorum kı buyu yaptrcagını bıle dusundum "dedı .

ben sok gecırdım .suan da cok krıgınım .konusmak ıstemıyorum

olmaz mı tatlım hadi sende katıl aramıza hoş bu aralar baya sessiz topiğimiz ama normalde çok içten güzel dostluklar kurduk biz:KK16:

hmm ne desem banada nasip olur bigün bakarsin..

bende 26 yasindayim, 6 aylik bi kizim var..almanyada yasiyorum..12 sene oldu geleli alisamasamda mecburuz iste..

suan dogum iznindeyim..iste böyle ama sana anlatsam hak verirdin..

bu zamanda zor arkadasliklar, cikar giriyo isin icine kac yillik arkadasliklar bozuluveriyo..

kızlar ya bi şey sorcam köpük fondö kullanan varmı golden rose dokusunu çok beğendim ama hiç köpük fondö kullanmadım nasıl bi şey yazın kullanmaya uygunmu terleyince mesela

foto meselesını bılmeyenler ıcın kısa ozet geceyım ; sevgılım bana kucukluk albumunu

bızım ılıskının sonu yok demektır "demıstı .neyse fotoları aldım .cok ayrılıp barıstık ama

fotoları gondermek ıstedıgım de kabul etmemıstır .en son ayrılık da ortagından fotoları

gondermıstım .bız barıstık ama fotoları bana gerı getırmedı .kac kere soylememe ragmen

getırmedı bunun uzerınew ayrılıp uc gun ayrılık yasadık .dondugun de ıste yukarıda kı ılk

cumleyı soylemıstı ,yanı tepkım de haklı oldugumu soylemıstı .ama bu fotolar bana hala donmedı .

dun yıne fotolar ıcın tartıstık .bana dedı "bızım ılıskının cıddıyetlı bu fotolara mı baglı ne salak sacma

dusuncelerın var senın "dedı .ben de dedım kı "bızım ılıskının cıddıyetlıgı elbette fotolara baglı degıl ama

verırken soyledıgın cumle benım ıcın cok onemlıydı ,demek kı sen onu sıradan bırıne herkese soyleyebılecek

bır cumle olarak soyledın bana ,senın ıcın sıradan olabılırdı ama benım ıcın onemlıydı o cumle "dedım .

tartısma alevlendı bu bana cok cırkın bırsey soyledı dedı kı "senın bu foto ısrarın benı artık sacma seyler dusunmeye

ıtıyor "dedı .ne gıbı dedım "o kadar sacma seyler dusunuyorum kı buyu yaptrcagını bıle dusundum "dedı .

büyü mü :KK53: yuh ya bu söylenecek laf mı sasham tepkini mutlaka koymalısın senden böyle bişeyi nasıl bekler sen ne düşünüyosun o ne düşünüyo:KK47:
bu erkek gürruhunun topu aynı ya
sıkma canını konuşma burnu sürtsün biraz o ne demek öyle be:KK47:
beni tanımamışsın anlaşılan desene öyle küçük hesaplarla uğraşacak biri değilim de şuna:KK47:

gercekten seviyorsan ve sevdigindende eminnsen birak fotolar onda kalsin ya.
cok israr ettinmide gercekten yanlis anlayabilir..
veya sikilabilir..
nasil olsa evlenince yuvanizin bi cekmecesinde olacak seninde icin rahat eder..

kızlar ya bi şey sorcam köpük fondö kullanan varmı golden rose dokusunu çok beğendim ama hiç köpük fondö kullanmadım nasıl bi şey yazın kullanmaya uygunmu terleyince mesela

bende gecen alacaktim kararsiz kaldim gecekten kapatiyomu ve uzun süreli kaliyomu diye, yine mus aldim (mousse)

bende gelimmm mi??????????????????
gel anacım gel :KK14::KK16:
hmm ne desem banada nasip olur bigün bakarsin..

bende 26 yasindayim, 6 aylik bi kizim var..almanyada yasiyorum..12 sene oldu geleli alisamasamda mecburuz iste..

suan dogum iznindeyim..iste böyle ama sana anlatsam hak verirdin..

bu zamanda zor arkadasliklar, cikar giriyo isin icine kac yillik arkadasliklar bozuluveriyo..
canım Allah bebişini sana bağışlasın
içini dök anlatmak istediğin herşeyi bizimle paylaşabilirsin
bu zamanın dostluklarının ne kadar sahte olduğunu bende biliyorum canım ne yazıkki :KK50:
hahah suan da gulmekten oldum yaa :KK1: kurabıyem allah senı ne yapmasın emı

seher dılavon yorumuna oldum resmen ,catlak :KK60::KK60::KK60:
ehehehe:KK52: ama benziyooo napiyimm söylemeden geçemedim sen düşürdün hem aklıma hayin cadı:KK52:

kozmetik mağazasında tester denedim elimde çok yumuşak heveslendim ipek gibi sürümü var çokta pahalı değil kızların fikrini alayım dedim sağol terleyince yüzde akma yapmıyo ise muhteşem

kozmetik mağazasında tester denedim elimde çok yumuşak heveslendim ipek gibi sürümü var çokta pahalı değil kızların fikrini alayım dedim sağol terleyince yüzde akma yapmıyo ise muhteşem

dediğim gibi canımcım ben kullanmadım ama kuzenim epey memnun eğer gerçekten beğendiysen ve akacağını düşünüyosan bi tanede sabitleyici al

X