sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

tesekkur ederım cnm .bunu mutlaka yapıcam ,yogurdu severım zaten :)

mıkucum ben bugun dıyetı bozdum .sevgılıkle bulustuk bugun

bıraz fazla kacırdım ,arada oluyor yaa boyle kacamaklar

yarın kaldıgım yerden devam edecegım

Yoğurdu ben de çok severim de yağsız yoğurt biraz lezzetsiz oluyo doğal olarak. Ama o kadarı da idare edilir, el mahkum. :) Ya bugün dışarı çıktım, kredi kartına para yatırdım, meyve falan aldım, ama yoğurdu unutmuşum. Ben de diyorum bir şey eksik.:44: Tekrar çıkmaya da nasıl üşeniyorum anlatamam. Hava çok sıcak. Bir de sevgiliciğimdeyim, burda bir yokuş var, sonsuzluğa uzanıyo mübarek. O yokuşu inmek, çıkmak ölüm. Akşam işten çıkınca aşkım alsın bari. Yani bugün ancak bir kase yoğurt yiyebilicem. Olsun tatlım, bir günden bir şey olmaz. Ama sen yine de yarinin yanındayken de diyete sadık kalmaya çalış. :)

Güne 8 şehitle uyanmak nasıl bir acıdir ?Kızlar yine şehitlerimiz var :KK43: artik buna yürekler dayanmaz oldu ALLAH analarına,babalarına sabır versin En Büyük TÜRKİYE
:KK50::KK50: evet canım yine dağlandı yüreklerimiz çok acı çok:KK14:
Merhabalar,

Bende aranıza yeni katıldım. Google dan yüzük falını araştırırken bu siteye rastladım. Okuduğum yorumlar samimi ortam sıcak geldi. Üye olmaya karar verdim inşallah pişman olmam. İlk olarak bu konuya yazıyorum yanlışım olursa şimdiden kusura bakmayın. Yaşım 26 İstanbul anadolu yakasında oturuyorum bekarım ve fotoğraf çekmeyi seviyorum

hoşgeldin canım nasılsın pişman olmazsın tatlım ya :KK34:

kızlar bugün çok hastaydım ben miğde bulantısı artı ishal (ayıptır söylemesi) beni mahvetti resmen ağladım sancıdan ya :KK14: acile götürdün annemler oradada istifra ettim :KK50:
sonra serum bağlandı işte bitti çıktık evdeyim şuanda çok kötü bir gündü halen kendime gelebilmiş değilim:KK50:

kızlar bugün çok hastaydım ben miğde bulantısı artı ishal (ayıptır söylemesi) beni mahvetti resmen ağladım sancıdan ya :KK14: acile götürdün annemler oradada istifra ettim :KK50:
sonra serum bağlandı işte bitti çıktık evdeyim şuanda çok kötü bir gündü halen kendime gelebilmiş değilim:KK50:

geçmiş olsun canım.. neden olmuş..

Oğlum bak git' videosu ile Türkiye'nin diline düşen o kekeme çöpçü bunalıma girdi. Selçuk Kahraman kimseyle konuşmuyor.

Gölcük’ün Şirinköy Mahallesi’nde temizlik işine devam eden, kendisiyle konuşmak isteyen gazetecileri de yanına yaklaştırmayan Selçuk Kahraman’ı, asgari ücretle çalıştığı firma yetkililerinin de kendisine konuşmamasını tembih ettiği belirtildi.

BENİ HAPSE ATARLAR MI KORKUSU
Ailesi aynı semtte oturan ve ayrıca kekeme olduğu belirtilen Selçuk Kahraman’ı tanıyanlar, konuyla ilgili kendisine soru sorulduğunda konuşmak istemediğini, kendisini taciz eden çocuğa süpürgeyle vurup kafasını da kanattıı için "Beni hapse atarlar mı ?" diye sorduğu, korku içinde olduğu da belirtildi.

TV KANALLARI PEŞİNDE
Birçok televizyon kuruluşunun de Selçuk Kahraman’ı cazip tekliflerle ekrana çıkarmak istemesine rağmen bunu kendisi ve ailesinin kabul etmediği ifade edildi.

Kaynak : 'Oğlum bak git' bunalıma girdi!

:KK62::KK60::KK60::KK62::KK62:
[video=youtube;s7iSY6oaaPY]http://www.youtube.com/watch?v=s7iSY6oaaPY&feature=related[/video]

çok gecmıs olsun canım .umarım şimdi ıyısındır

canlarım dün 3. kez acile gittim 2 tane serum yedim ilaçlarımı alıp uyudum şuanda daha iyiyim

ayy canım benım kıyamam yaa ,mıgde bulantısının verdıgı acıyı ben cok ıyı bılırım .

en cekılmez hastalıktır mıgde bulantısı .benım mıgdem de cok hassastır

herseyden mıgdem bulanabılıyor ,sene de 2-3 kere mutlaka mıgde

bulantısı krampları sıddetlı istifra ettıgım donemlerım olur benım de .

o acı ınanılmazdır .o mıgde bulantısını hıssettıgım anda aglamaya korkmaya

baslarım ,aha yıne istifra edıcem ben dıye :KK5:

mıgde bulantısından da istifra etmekten de cok korkuyorum .

ben nasıl hamıle olurum bılmıyorum valla :KK43:

neyse kı canım sen de atlatmıssın ,cok gecmıs olsun

dıkkat et kendıne

ne var ne yok kızlar?

kurabiyem geçmiş olsun..
iyidir amanciam ya hastaydım 2 gündür daha yeni toparladım miğdemi üşütmüşüm:2:
ayy canım benım kıyamam yaa ,mıgde bulantısının verdıgı acıyı ben cok ıyı bılırım .

en cekılmez hastalıktır mıgde bulantısı .benım mıgdem de cok hassastır

herseyden mıgdem bulanabılıyor ,sene de 2-3 kere mutlaka mıgde

bulantısı krampları sıddetlı istifra ettıgım donemlerım olur benım de .

o acı ınanılmazdır .o mıgde bulantısını hıssettıgım anda aglamaya korkmaya

baslarım ,aha yıne istifra edıcem ben dıye :KK5:

mıgde bulantısından da istifra etmekten de cok korkuyorum .

ben nasıl hamıle olurum bılmıyorum valla :KK43:

neyse kı canım sen de atlatmıssın ,cok gecmıs olsun

dıkkat et kendıne

aynen bende onu düşünüyorum hamile olunca napıcam diye:18:
o istifra anı berbat bi an sanki canım ağzımdan çıkacakmış gibi oldum
koskoca kışı geçirdim bişi olmadı yazın ortasında yaşadığıma bak:KK53:

X