sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

gercekten seviyorsan ve sevdigindende eminnsen birak fotolar onda kalsin ya.
cok israr ettinmide gercekten yanlis anlayabilir..
veya sikilabilir..
nasil olsa evlenince yuvanizin bi cekmecesinde olacak seninde icin rahat eder..

canım ama soyledıgı soz benı cok uzdu kırdı .

madem fotolar bu kadar onemlı degıldı verırken neden bana

oyle cumle kullandı kı .kandırmak ıcınmıydı bu cumleler hep

soyledıgı cumlenın gercekcılıgı yoktu da neden soyledı

ben kotu sozu de ıyı sozu de unutmam bılır bunu

takılır kalırım .bana verırken ;"omrumun sonuna kadar beraber olacagımız ıcın

fotolar sen de kalsın "dıye bunu soylemesı o zaman kandırma cumlesıydı

büyü mü :KK53: yuh ya bu söylenecek laf mı sasham tepkini mutlaka koymalısın senden böyle bişeyi nasıl bekler sen ne düşünüyosun o ne düşünüyo:KK47:
bu erkek gürruhunun topu aynı ya
sıkma canını konuşma burnu sürtsün biraz o ne demek öyle be:KK47:
beni tanımamışsın anlaşılan desene öyle küçük hesaplarla uğraşacak biri değilim de şuna:KK47:
canım konusmuyorum suan da .o kadar sınırlıyım kı bı ozur bıle dılemedı .

pıslık o kadar sınırlendırdı kı benı .erkek halıye soyledıgı cumleye bakar mısın .

bunun eskı sevgılısıne de ıftıra attılar boyle ; " guyya eskı sevgılısı buna buyu yaptırmıs da cebıne koymus .dedım sen

bunu nasıl anladım dedım bana verdıgı yanıta bakar mısın "bıgun eve geldım komsumuz benı gorunce ırkıldı tıtremeye basladı

ne oldugunu sordugum da ben de buyu oldugunu hatta su dolap da su ceketının cebın de buyu oldugunu soyledı .

ben ınanmadım ama ceketı aldım ceboıne baktım muska vardı ,sonra sevgılımı tarıf ettı ve hersey ortaya cıktı eskı sevgılım

meger buyu yapmıs bana "dedı :KK53: ben de dedım kı sen de bu duzmeceye ınandın mı pekı dedım "yalan olsa nereden bılecekkı ceketımın

yerını hatta sevgılımı nasıl tarıf edecek yalan olsa "dedı .gerızekalı yaa bu cocuk ,anasının komsunu .annen anlatmstr herseyı komsuna dedım

resmen düzmece bır oyun bu dedım ama hala eskı sevgılısının buyu yaptıgını dusunur .

canim amin sagolasin.. bu konuda hepimizin kötü deneyimleri olmustur muhakkak..neyse bosvere..simdi accam muslugu..havalar nasil güzel yurdumda?? burada yagmus ve 10 derecenin alti.. titir kalorifer yaniyo ya...

aa orda kış mı demek:26: canım benim Türkiye'ye neden gelmiyosunuz tatil amaçlı çok iyi olur bu aralar gelebilseniz
burda havalar sıcak ama benim memlekette akşam üzeri yağmur atıştırdı hafifte bi serinlik var kırdı o kavurucu sıcaklığı iyi olduEn Büyük TÜRKİYE
sen aslen nerelisin tatlım

kullanır yazarım hatta resim bile yüklerim ama nasıl yüklenir bilmiyorum artık koca kafalı kardeşimden yardım isterim napıyım koca kafa moca kafa iyi günündeyse yardım eder

gel anacım gel :KK14::KK16:

canım Allah bebişini sana bağışlasın
içini dök anlatmak istediğin herşeyi bizimle paylaşabilirsin
bu zamanın dostluklarının ne kadar sahte olduğunu bende biliyorum canım ne yazıkki :KK50:

ehehehe:KK52: ama benziyooo napiyimm söylemeden geçemedim sen düşürdün hem aklıma hayin cadı:KK52:

evet canım ılk benzeten bendım :KK1: sen de şak dıye yorumu yapstırmıssın:KK1:

aa orda kış mı demek:26: canım benim Türkiye'ye neden gelmiyosunuz tatil amaçlı çok iyi olur bu aralar gelebilseniz
burda havalar sıcak ama benim memlekette akşam üzeri yağmur atıştırdı hafifte bi serinlik var kırdı o kavurucu sıcaklığı iyi olduEn Büyük TÜRKİYE

kızlar sizin oralar serin ise birazda buraya gönderin bulutları istanbul yanıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

canım konusmuyorum suan da .o kadar sınırlıyım kı bı ozur bıle dılemedı .

pıslık o kadar sınırlendırdı kı benı .erkek halıye soyledıgı cumleye bakar mısın .

bunun eskı sevgılısıne de ıftıra attılar boyle ; " guyya eskı sevgılısı buna buyu yaptırmıs da cebıne koymus .dedım sen

bunu nasıl anladım dedım bana verdıgı yanıta bakar mısın "bıgun eve geldım komsumuz benı gorunce ırkıldı tıtremeye basladı

ne oldugunu sordugum da ben de buyu oldugunu hatta su dolap da su ceketının cebın de buyu oldugunu soyledı .

ben ınanmadım ama ceketı aldım ceboıne baktım muska vardı ,sonra sevgılımı tarıf ettı ve hersey ortaya cıktı eskı sevgılım

meger buyu yapmıs bana "dedı :KK53: ben de dedım kı sen de bu duzmeceye ınandın mı pekı dedım "yalan olsa nereden bılecekkı ceketımın

yerını hatta sevgılımı nasıl tarıf edecek yalan olsa "dedı .gerızekalı yaa bu cocuk ,anasının komsunu .annen anlatmstr herseyı komsuna dedım

resmen düzmece bır oyun bu dedım ama hala eskı sevgılısının buyu yaptıgını dusunur .

ya farz edelim ki o kız yaptırdı buna büyü peki senden nasıl bekler böyle bişeyi
hemen barışma sakın çünkü cidden kırıcı bişey bu
:KK20:

canım ama soyledıgı soz benı cok uzdu kırdı .

madem fotolar bu kadar onemlı degıldı verırken neden bana

oyle cumle kullandı kı .kandırmak ıcınmıydı bu cumleler hep

soyledıgı cumlenın gercekcılıgı yoktu da neden soyledı

ben kotu sozu de ıyı sozu de unutmam bılır bunu

takılır kalırım .bana verırken ;"omrumun sonuna kadar beraber olacagımız ıcın

fotolar sen de kalsın "dıye bunu soylemesı o zaman kandırma cumlesıydı

canim bu kadar her detaya takilma..anlasilan sen ince düsünceli hassas birisin..
erkekler öyle olmuyo, yani hepsi öyle degil..senin kadar lafin sonunu düsünemeyebilir..

seni gercekten sevdigine eminsen böyle seyler yüzünden kendinede onada aci cektirme derim..nacizane fikrim bu..

insan hayata bi kere geliyo ve sevmek/sevilmek kadar güzel bisey yok...

ha bu ömrümün sonuna kadar beraber olma meselesinde üzülmüs olman normal ama dedigim gibi
belkide seni bukadar incitecegini bilse demezdi..

bikac gün isleri oluruna birak arayip özür dilerse oturup ciddi ciddi söylersin kirildigini..

ya farz edelim ki o kız yaptırdı buna büyü peki senden nasıl bekler böyle bişeyi
hemen barışma sakın çünkü cidden kırıcı bişey bu
:KK20:

canım yaa o kızın yatırdıgı da yok . anasının duzmecesı bu .

mantıklı dusunsene sen buyu yaptıracak olsan el altına mı koyarsın o muskayı

kız gerızekalı mı ceketının cebıne koyacak kadar.

anası zaten eskı sevgılısını hıc ıstememıs .anasının duzmesı emınım bundan .

olaya bak ; komsuları bunların evdeyken benım kı eve gırıyor komsu tıtrıyor

sen de buyu var .su ceketını getır goruyorum dıyor .ve bıngo buyu cıkıyor:KK1:

saka gıbı ondan sonra da ayrılıyorlar zaten .

buna dedım ; o kızın vebalını nerede odeyeceksınız aılece acaba cok merak edıyorum

dedım .yazıklar olsun sıze boyle ıftıra mı attınız kıza .senınle evlendıgım de o kıza atılan

ıftıranın vebalını belkı de ben cekecegım dedım .anlattıgına gore evet kız pek tekın ayak degıldı

hamıle kalmıs ama benımkıne hamıle oldugunu soylememıs .zayfılama hapları ıcıyorum o yuzden bayılıyorum

fılan demıs .yanı ckız cocugu dogurmaya nıyetlenmıs sevgımden saklamıs bebegı .sonra cıkıyor tabı .

neyse fazla tekın degıl ama buyu yaptıgına ınanmıyorum

Son düzenleme:
kullanır yazarım hatta resim bile yüklerim ama nasıl yüklenir bilmiyorum artık koca kafalı kardeşimden yardım isterim napıyım koca kafa moca kafa iyi günündeyse yardım eder
kız sende kardeşini yerden yere vuruyosun ha çocuk duysa napar acaba:KK1: bak tatlım fotoyu yukarıdaki kutucuklardan insert image butonuna basarak yüklüyosun
sonrasında iki seçenek var form url ve form computer yani ekleyeceğin resmin ya linkini yada pc'de kayıtlı ise ordan aratarak bulup seçip yükleme işlemini gerçekleştiriyosun umarım anlatabilmişimdir:KK17:
evet canım ılk benzeten bendım :KK1: sen de şak dıye yorumu yapstırmıssın:KK1:
:KK1: huyum kurusu bazen tutamam kendimi böyle
kızlar sizin oralar serin ise birazda buraya gönderin bulutları istanbul yanıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bizin burası bugün muhteşem ya serin serin esiyo :KK9:

canim esimin izni 9. ayda ozaman havalar sogumasa bari türkiyede..
ben usakliyim esim konyali önce onlarin oraya sonra bizimkilere gitcez istanbulada gidecegiz ama bakalim..
ya aslinda ilk önce istanbula inip sonra konyaya geceyim diye düsündüm amma ya yollada perisan olursak, hicbiyerde bilmiyorum yani, otobüs tren vs..
esim biliyo ama onada söylemedim böyle tirsak oldugumu??
sen nerdensin??

canim bu kadar her detaya takilma..anlasilan sen ince düsünceli hassas birisin..
erkekler öyle olmuyo, yani hepsi öyle degil..senin kadar lafin sonunu düsünemeyebilir..

seni gercekten sevdigine eminsen böyle seyler yüzünden kendinede onada aci cektirme derim..nacizane fikrim bu..

insan hayata bi kere geliyo ve sevmek/sevilmek kadar güzel bisey yok...

ha bu ömrümün sonuna kadar beraber olma meselesinde üzülmüs olman normal ama dedigim gibi
belkide seni bukadar incitecegini bilse demezdi..

bikac gün isleri oluruna birak arayip özür dilerse oturup ciddi ciddi söylersin kirildigini..

canım evet cok hassas yapım var .suan konusmayı dusunmuyorum .ozellıkle o soyledıgı buyu cumlesıne

takıldım .hatasını anlayana dek konusmayacagım

canım yaa o kızın yatırdıgı da yok . anasının duzmecesı bu .

mantıklı dusunsene sen buyu yaptıracak olsan el altına mı koyarsın o muskayı

kız gerızekalı mı ceketının cebıne koyacak kadar.

anası zaten eskı sevgılısını hıc ıstememıs .anasının duzmesı emınım bundan .

olaya bak ; komsuları bunların evdeyken benım kı eve gırıyor komsu tıtrıyor

sen de buyu var .su ceketını getır goruyorum dıyor .ve bıngo buyu cıkıyor:KK1:

saka gıbı ondan sonra da ayrılıyorlar zaten .

buna dedım ; o kızın vebalını nerede odeyeceksınız aılece acaba cok merak edıyorum

dedım .yazıklar olsun sıze boyle ıftıra mı attınız kıza .senınle evlendıgım de o kıza atılan

ıftıranın vebalını belkı de ben cekecegım dedım .anlattıgına gore evet kız pek tekın ayak degıldı

hamıle kalmıs ama benımkıne hamıle oldugunu soylememıs .zayfılama hapları ıcıyorum o yuzden bayılıyorum

fılan demıs .yanı ckız cocugu dogurmaya nıyetlenmıs sevgımden saklamıs bebegı .sonra cıkıyor tabı .

neyse fazla tekın degıl ama buyu yaptıgına ınanmıyorum

aa doğru baakk:44: bu kız aptal mı ki muskayı cebe koyacak
belkide annesi bilerek yaptı o kızdan uzaklaşsın diye
kendi ayarladı sahte bi muska
ah bu erkek anneleri yok mu:KK19:
peki bebek seninkinden miymiş ki:26:

canim esimin izni 9. ayda ozaman havalar sogumasa bari türkiyede..
ben usakliyim esim konyali önce onlarin oraya sonra bizimkilere gitcez istanbulada gidecegiz ama bakalim..
ya aslinda ilk önce istanbula inip sonra konyaya geceyim diye düsündüm amma ya yollada perisan olursak, hicbiyerde bilmiyorum yani, otobüs tren vs..
esim biliyo ama onada söylemedim böyle tirsak oldugumu??
sen nerdensin??

canım dönüşte yorulmuş olursunuz bence önce istanbul turu yap güzelce gez sonra geçersiniz memleketlere
eylülde bahar olur tam gezme havası işte istanbulun sonbaharı muhteşem olur
zor bi yanı yok tatlım ya otobüsler tranvaylar elinin altında
ben öğrenciyken bi defasında delilik yapıp tek başıma istanbula gittim gezdim döndüm biliyomusun:KK1: hiç zor değil anlayacağın:KK1:
ben Gaziantepliyim canımEn Büyük TÜRKİYE

aa doğru baakk:44: bu kız aptal mı ki muskayı cebe koyacak
belkide annesi bilerek yaptı o kızdan uzaklaşsın diye
kendi ayarladı sahte bi muska
ah bu erkek anneleri yok mu:KK19:
peki bebek seninkinden miymiş ki:26:

canım kesın annesının duzmecesı bu .evet bebek benımkınden .

kız saklamıs hamılelıgını .dogurmaya nıyetlı cok kurnaz bı kızmıs

bellı bı aya gelınce aldıramayız mecbur evlenır demıs .

benım salak bu haltları yerken 20 yasın da 7 yıl once olmus yanı

sevgılık kıllanmıs ,bunu hastaneye goturmus zorla

hamıle oldugunu ogrenmıs .kız aldırmak ıstememıs

devreye sevgılımın anası gırmıs

gıtmıs kızı kapısından alıp hastaneye goturup bebegı aldırmıslar

ama pıyasa da benımkı yok .hastanede bebk alımı sevgılımın annesıyle

bırlıkte oluyor.ama benım kı hastaneye bıle gelmemıs

Son düzenleme:
canım evet cok hassas yapım var .suan konusmayı dusunmuyorum .ozellıkle o soyledıgı buyu cumlesıne

takıldım .hatasını anlayana dek konusmayacagım

canim bekle bakalim, hamle sirasi sevgilinde, arayip özür dilemesi, bi aciklama yapmasi lazim..
bu büyü islerinide karistiriyolar ya sinir oluyom..
baskasina diyip kendileride geri kalmayanlardanmi bunun ailesi??
aman sana yaptirasinlarda..
mesafeli ol bakalim bi nolcak..

X