sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

nerelerdesin yavvvv bende diyorum nerelerde bu kız :)

Ya kuzucum önce İzmir'den arkadaşım geldi, bir hafta kaldı. Sonra ablamın bekarlığa veda partisi falan derken bir türlü fırsat bulup da giremedim. Nasılsın? Neler yaptınız ben yokken, anlat bakıyım. :)

Sasha kuzum anca girebildim. Ya sorma ben de yaklaşık 2,5 kilo verdim, takıldım. Ben senin kadar katı değilim ama. Yani öyle sadece meyveyle yaşamıyorum. Her öğün yiyorum, ama az yiyorum. Tatlı şeyler tüketmemeye çalılıyorum. Ama dışarda olduğum günler biraz boşluyorum diyeti ne yalan söyleyeyim. Spor yapmam gerekiyo, onu da yapmıyorum. Ankara'ya gidince kendimi kampa alıcam, kararlıyım. Ablamın düğününe kadar bacaklarımın üst kısmını inceltmem lazım. Ve tabii ki selülitlerden kurtulmam... OF! Bu arada, su içmek bana yaramadı galiba, ne demek yavrucuğum? Olur mu öyle şey? Su her şartta lazım. Sakın böyle bir kanıya varıp da su içmeyi bırakma. Yemeklerden yarım saat önce kase yoğurt ye. Sana bir yoğurt tarifi vericem, ama önce tarifi bulmam lazım. Nerde okuduğumu şu an hatırlayamıyorum çünkü.

canım o yogurt olayını ben de merak edıyordum ıyı oldu bu .

gecenler de tv de haberler de gordum .ama sonunu kacırdım .

hurrem de ızlemıs o da dedı ; yogurt da asıt oldugu ıcın zayıflatıyormus

ama işte fazlası zarar mı bılemıcem :)

su olayına gelırsek ; hanı bazı kısıler der yaa "ne yesem yarar su ıcsem bıle yarıyor "dıye .

acaba bende mı o kategorıdeyım dıye kafam sasırdı .dedıgım gıbı cnm su ıcmedıgım ve dıyete

sadık kalmadıgım zamanlar daha rahat kılo kaybederdım .ama su ıcmeye basladım kılo fılan veremıyorum

bılemıyorum belkı de stres yaptıgım ıcın boyle dusunuyorum ama bugun tartıldım bır kılo daha vermısım :)

egzersız olayına gelınce canım,ben de dogru durust egzersız yapamıyorum .yanı evde tek basına

bı oyana bı buyana sallanmayı sevemedım gıttı:KK1:

ben de kendımı hıc olmadıgım kadar temızlıge verdım ,hergun dıp kose temızlık yapıyorum

tabısı bu durum da annemın ısıne yaradı bayag :KK1:

Ben de çok özledim, yerim kalplerini. :) İzmir'den gelen arkadaşımı gezdirdim, ablamın bekarlığa veda partisini yaptık falan, öyle işte hayatım. Sen neler yaşadın? Sevgilinle durumlar?

biz bi öyle bi böyleyiz şeker ama bu aralar bi tatil planımız var ben annemlerden izin koparabilirsem tabi o bize çok iyi gelecek :KK34:

canım o yogurt olayını ben de merak edıyordum ıyı oldu bu .

gecenler de tv de haberler de gordum .ama sonunu kacırdım .

hurrem de ızlemıs o da dedı ; yogurt da asıt oldugu ıcın zayıflatıyormus

ama işte fazlası zarar mı bılemıcem :)

su olayına gelırsek ; hanı bazı kısıler der yaa "ne yesem yarar su ıcsem bıle yarıyor "dıye .

acaba bende mı o kategorıdeyım dıye kafam sasırdı .dedıgım gıbı cnm su ıcmedıgım ve dıyete

sadık kalmadıgım zamanlar daha rahat kılo kaybederdım .ama su ıcmeye basladım kılo fılan veremıyorum

bılemıyorum belkı de stres yaptıgım ıcın boyle dusunuyorum ama bugun tartıldım bır kılo daha vermısım :)

egzersız olayına gelınce canım,ben de dogru durust egzersız yapamıyorum .yanı evde tek basına

bı oyana bı buyana sallanmayı sevemedım gıttı:KK1:

ben de kendımı hıc olmadıgım kadar temızlıge verdım ,hergun dıp kose temızlık yapıyorum

tabısı bu durum da annemın ısıne yaradı bayag :KK1:

Aynı tariften mi bahsediyoruz bilmiyorum ama bulucam ben o tarifi kuzucum, meraklanma. :) Hatta bulunca kendim de başlıycam. Yağsız ya da yarım yağlı yoğurt ye o zaman canım, hani için rahat eder en azından. :) "Su içsem bile yarar bana" diyen kadınlar boğazlarını tutamayan kadınlar hayatım, sen onlara aldırma. :) Su içmeden kilo verdiğin dönemlerde vücudundan atılan şey yağ değil, sudur. Vücudun su kaybettiği için kilo verdiğini sanırsın. Şimdi su içtiğin için hem vücudun susuz kalmıyo hem de kilo verebiliyosun. Su içmeyi sakın bırakma. Su sağlıktır. :)

Aynı tariften mi bahsediyoruz bilmiyorum ama bulucam ben o tarifi kuzucum, meraklanma. :) Hatta bulunca kendim de başlıycam. Yağsız ya da yarım yağlı yoğurt ye o zaman canım, hani için rahat eder en azından. :) "Su içsem bile yarar bana" diyen kadınlar boğazlarını tutamayan kadınlar hayatım, sen onlara aldırma. :) Su içmeden kilo verdiğin dönemlerde vücudundan atılan şey yağ değil, sudur. Vücudun su kaybettiği için kilo verdiğini sanırsın. Şimdi su içtiğin için hem vücudun susuz kalmıyo hem de kilo verebiliyosun. Su içmeyi sakın bırakma. Su sağlıktır. :)

evet dogru dıyorsun canım ,ben suya devam edeyım :)

Ya kuzucum önce İzmir'den arkadaşım geldi, bir hafta kaldı. Sonra ablamın bekarlığa veda partisi falan derken bir türlü fırsat bulup da giremedim. Nasılsın? Neler yaptınız ben yokken, anlat bakıyım. :)

aa düğün ne zaman canım?
ben iyiyim ya sadece peşimde koşan yalvaran ama verdiği sözleri tutmayan birisi var onunla uğraşıyorum.. :KK1:

aa düğün ne zaman canım?
ben iyiyim ya sadece peşimde koşan yalvaran ama verdiği sözleri tutmayan birisi var onunla uğraşıyorum.. :KK1:

7 Temmuz'da tatlım. Çok az kaldı yani. 5 Temmuz'da da kına gecesi olucak, ama benim hala kına gecesinde giyicek elbisem yok. Bir an önce halletmem lazım. Anlaşılan siz hala bıraktığım yerdesiniz. :) Rutine bağladınız kuzu, farkında mısın? :)

kızlar sıze bir şey danısacagım akşam acık hava düğününde beyaz uzun kollu ınce gomlek gıyılır mı,uzun kollu dıye kararsız kaldım ama cok şık bir gömlek belkı aksamları serın olur dıye dusunuyorum yoksa komık mı olur bu havada uzun kol ama gece olacak düğün sonucta?

evet dogru dıyorsun canım ,ben suya devam edeyım :)

Sasha tarifi buldum. Bir kase yağsız yoğurdun içine bir çay kaşığı zencefil, bir çay kaşığı zerdeçal, bir çay kaşığı tarçın koyuyosun ve günde üç defa, öğünlerden önce yiyosun. Yani günde üç kase yoğurt yemiş oluyosun. Ben yarın başlıycam, bakalım neler yaşanıcak. :)

Son düzenleme:
kızlar sıze bir şey danısacagım akşam acık hava düğününde beyaz uzun kollu ınce gomlek gıyılır mı,uzun kollu dıye kararsız kaldım ama cok şık bir gömlek belkı aksamları serın olur dıye dusunuyorum yoksa komık mı olur bu havada uzun kol ama gece olacak düğün sonucta?

Gömleğin kumaşı ne? Şifon bir gömlekse uzun kollu olması sıkıntı olmaz bence.

X