sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

dear İsim,
I want to share my project with you, I have tried to reach you from your mail addresses -]xxx@com.tr- however I couldn't, unfortunately. Can you please give me your recent mail adressess? yours sincerely.

ismini de ekle canım o kırmızıya

kandil günü benim yüzümü güldürdün ya Allah ne muradın varsa verir inşallahh.:KK54::KK19::KK62: hemen çalışmalara başlayayım. olumlu tepki alırsam paylaşırım sizinlede :))

ben yoğurdu çok severim bunu öğrenmem iyi oldu hürremcim ya çok sağol :KK16: bide plates düşünüyorum iyice sıkılaşalım söyle :KK9:

:KK31:
canım kesınlıkle evde bende bır kac plates hareketı uyguluyorum düzenlı yaptıgımda cok faydasını gordum şu popomu taş yapsam bacakları da bıraz daha ınceltsem cok iyi olacak bu yaz:KK33: yediğim popoya gıdıyor yahuuu işin garıp yanı kız arkadaslarım popomu cok beğenir ama erkek arkadasımda koca popo dıye dalga gecer kendı göbegıne bakmadan:KK14:

yaa o haberı ben de gordum ama sonuna yaklastım .tam da detayını bılmıyorum .

benım bıldıgım yogurt sut kılo yapar ama sasırdım
tatlım benım bıldıgım dıyette genelde rutin olarak corba salatalık yogurt yıyerek cok zayıflayan var,kilo yapmıyor rahat ol proteinini al hem o asit zayıflatır hemde cok faydalı
ya bende sımdı tartındım 53 cıktım ama ewdekı eleektronık deıl elektronıklerde 55 cıkıyorum genelde nıe ole acaba:26:
bn ewdekıne ınanmak ıstıyorum:KK1:

ya alakasız olucak ama sen kaç yaşındasın:44:
bugün farketimde ikiz annesi olduğunu biliyorum sadece ve bu yüzden kafamda bi abla formunda canlandırmışım seni :KK1:
26 canım :KK16::KK16:
abbbblanız kurban olsun size :KK14::KK14:

ayy canım benim Allahım pişman etmesin:KK76:
ya konunun içeriğini boşaltım yerine bi sürü noktalar doldurmuştum o sebeple oldu:KK24:

amin amin..

:KK1::KK1: iyi yapmışsın :KK1: yine olsa yine yapar mısın? :KK1:

tatlım benım bıldıgım dıyette genelde rutin olarak corba salatalık yogurt yıyerek cok zayıflayan var,kilo yapmıyor rahat ol proteinini al hem o asit zayıflatır hemde cok faydalı
ya bende sımdı tartındım 53 cıktım ama ewdekı eleektronık deıl elektronıklerde 55 cıkıyorum genelde nıe ole acaba:26:
bn ewdekıne ınanmak ıstıyorum:KK1:

hee anladım cnm .yıyım o zaman zaten severım yogurtu :)

acaba hangı ogunler de yemek lazım ,zayfılatıyorsa canım ıstedıkce bı kase yesem olmaz mı :KK70:

cnm senın standar kılon kac .benım standar kılom 53 .suan da 56,5 kıloyum .

valla uc haftadır dıyetteyım ,ıkı kılodan fazlasını vermedım .ben de bugun hasret

kaldıgım nutellayı bıraz kasıkladım .eger uc kılo vermıs olsaydım yemezdım

ama cok sınırlendım hurremcım valla .uc hafta kastım kendımı sonuc ortada

bı hıc resmen .ben de yedım .kılo almam herhalde:KK1:

hee anladım cnm .yıyım o zaman zaten severım yogurtu :)

acaba hangı ogunler de yemek lazım ,zayfılatıyorsa canım ıstedıkce bı kase yesem olmaz mı :KK70:

cnm senın standar kılon kac .benım standar kılom 53 .suan da 56,5 kıloyum .

valla uc haftadır dıyetteyım ,ıkı kılodan fazlasını vermedım .ben de bugun hasret

kaldıgım nutellayı bıraz kasıkladım .eger uc kılo vermıs olsaydım yemezdım

ama cok sınırlendım hurremcım valla .uc hafta kastım kendımı sonuc ortada

bı hıc resmen .ben de yedım .kılo almam herhalde:KK1:
canım ıstedıgın zaman ye yaa yogurttan bişi olmaz yemeklerın yanında yesende olur,aksamları bi kase yesende olur.Allah tan cok leziz bişey:)
canm bnm 2 yıl onceye kadar kadar standart kılom 52ydi artık 54.sürekli 54teyım yanıı:KK14: arada tartıda 53 üde goruyorum ama 52-51 gormeyelı 2 yıl oldu malesef çok sinir bozucu
kk da gordugum bır konu vardı 5 gunde 5 kılo dıyetı dıye,bir gun sırf proteın bır gun sırf karbonhıdrat dıye gıdıyor, mesela bi gun sadece tuzsuz patates haşlama,2. gun yumurta ve yogurt sadece,3. gun tavuk haşlama dıe gıdıyor tuzsuz ama sınırsız,ben ilk gunun aksamı bırakmıstım kolay gıbı duruyor ama hiç oyle değil,
su içmek hiç aklıma gelmıyor zorla içiyorum bide ben yaa off

canım ıstedıgın zaman ye yaa yogurttan bişi olmaz yemeklerın yanında yesende olur,aksamları bi kase yesende olur.Allah tan cok leziz bişey:)
canm bnm 2 yıl onceye kadar kadar standart kılom 52ydi artık 54.sürekli 54teyım yanıı:KK14: arada tartıda 53 üde goruyorum ama 52-51 gormeyelı 2 yıl oldu malesef çok sinir bozucu
kk da gordugum bır konu vardı 5 gunde 5 kılo dıyetı dıye,bir gun sırf proteın bır gun sırf karbonhıdrat dıye gıdıyor, mesela bi gun sadece tuzsuz patates haşlama,2. gun yumurta ve yogurt sadece,3. gun tavuk haşlama dıe gıdıyor tuzsuz ama sınırsız,ben ilk gunun aksamı bırakmıstım kolay gıbı duruyor ama hiç oyle değil,
su içmek hiç aklıma gelmıyor zorla içiyorum bide ben yaa off

cnm guzel bı programa benzıyor ama ,5 gun de 5 kılo vermek de cok saglıksız olur .

cnm benım de su ıcme alıskanlıgım yoktu .ınanır mısın gectıgımız yıllar hıc su ıcmeden

mayıs ayının basların da zayıflardım .ben genel de kısları 4-5 kılo alır,yaz bası da

o 4-5 kıloyu dıyet yapmadan kendı kendıne verırdım .ama sımdı dıyet yapıyorum

hazıranın ortasındayız banamısın demıyor .suya hala alısmıs degılım ama -

gun de 2,5 lt ıcıyorum zorlayarak .acaba su bana yaramadı mı dıye suphelerım var:44:

X