sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

7 Temmuz'da tatlım. Çok az kaldı yani. 5 Temmuz'da da kına gecesi olucak, ama benim hala kına gecesinde giyicek elbisem yok. Bir an önce halletmem lazım. Anlaşılan siz hala bıraktığım yerdesiniz. :) Rutine bağladınız kuzu, farkında mısın? :)

olmam mı ya farkındayım.. ama çabası var artık en azından..bulursun canım ya 1-2 günde halledilir o işler.. siz nasılsınız sevgilinle??

kızlar sıze bir şey danısacagım akşam acık hava düğününde beyaz uzun kollu ınce gomlek gıyılır mı,uzun kollu dıye kararsız kaldım ama cok şık bir gömlek belkı aksamları serın olur dıye dusunuyorum yoksa komık mı olur bu havada uzun kol ama gece olacak düğün sonucta?

canım neden olmasın ki gömleğin fotosunu koysana bize daha iyi fikir veririz:KK34:

olmam mı ya farkındayım.. ama çabası var artık en azından..bulursun canım ya 1-2 günde halledilir o işler.. siz nasılsınız sevgilinle??

O da bir şeydir, haklısın. :) Çıkıp bakınmam lazım, ama aşırı sıcak, gezmek çile resmen. Biz çok iyiyiz, Allah bozmasın.:KK16: Bekarlığa veda partisine o da geldi, çok güzeldi ya. :) Ablamla zaten tanışıyolardı, defalarca ablamda kaldık, beraber gezdik tozduk falan, ama erkek kardeşimle tanışmamışlardı. Partide kardeşimle de tanışmış oldular. :)

Son düzenleme:
Sasha tarifi buldum. Bir kase yağsız yoğurdun içine bir çay kaşığı zencefil, bir çay kaşığı zerdeçal, bir çay kaşığı tarçın koyuyosun ve günde üç defa, öğünlerden önce yiyosun. Yani günde üç kase yoğurt yemiş oluyosun. Ben yarın başlıycam, bakalım neler yaşanıcak. :)

tesekkur ederım cnm .ben de baslayacagım yarın .

ben de bı tane yogurt dıyetı buldum ama ,tum hafta yogurt yenecekmıs sadece

hıc bana gore degıl dye oralı olmadım .bu sadece yogurt dıyetı degıl dımı cnm

yanı yemekde yıyebılecegız dımı sekerım :)

ben genel olarak aglarım ama bu apayrı :)

bunun gıbı son bır hafta da cok dram fılmlerı ızledım ama

en fazla gozlerım doldu.bu fılm de hıckırıklara boguldum

her sahnesı ayrı bır dramdı .:KK14:

kızın ılk anne dıyısı ,ve ogretmenını opusu

orada cok kotu oldum ben yaa:2:

keske kız asık da olsaydı bırıne :KK43:

Öğretmenini öpüşü ve kız kardeşinin yemek sırasında söyledikleri;ablam su isterdi gece,getireceğim derdim ama getirmezdim.Sabaha kadar beklerdi gibi bir şeyler söylemişti.Çok içim acımıştı:2:

sevgılıkle cok sukur bır sorun yok tatlım .evet dugun ısı yalan oldu,dugun dundu zaten

ama gıdemedım malesef:KK14:

sen nasılsın sevgılıkle aranız nasıl cnm ?

Neyse artık ya, başka düğünlere inşallah.:KK9: Ama iyi olun iyi, nazar değmesin. :) Biz de çok iyiyiz hayatım, hatta bu aralar daha bir iyiyiz sanki. :) Tahtalara vuruyorum.:nazar:

tesekkur ederım cnm .ben de baslayacagım yarın .

ben de bı tane yogurt dıyetı buldum ama ,tum hafta yogurt yenecekmıs sadece

hıc bana gore degıl dye oralı olmadım .bu sadece yogurt dıyetı degıl dımı cnm

yanı yemekde yıyebılecegız dımı sekerım :)

Rica ederim kuşum. Yok yok sadece yoğurt yiyerek yaşamıyosun, sadece yemeklerden önce birer kase yiyosun, o kadar. Günde en az üç öğün yemek yemeye çalış. Yok ben iki öğün anca yiyorum diyosan bile o üç kase yoğurdu mutlaka ye. İkisini öğünlerden önce, son kaseyi de yatmadan önce yersin.

Son düzenleme:
X