sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

kızlar sevgilimden ayrılmıştım ya 10 gün önce, perşembe günü çok yalvarmıştı bana bende "asla istemiyorum" dedim "birgün olma ihtimali var mı o bile yeter" demişti "yok" demiştim çok kötü olmuştu..
neyse bugün öğrendimki bugün hastanedeymiş migren krizi midir nöbeti midir nedir ondan geçirmiş.. :KK43:
bi kere daha olmuştu bu kendinden geçmişti sayıklamıştı saçma sapan şeyler söylüyodu etrafındakilere ama bu daha kötüymüş..
çok suçlu hissediyorum kendimi ya :KK50:

canım ne acımasızsın haa .yeter cocuga bu kadar ceza gıt sevgılınle ılgılen :KK4:

Son düzenleme:
Ankarada oturanınız var mı kızlar kendime kanka arıyorum benimle konserlere gidecek, sinemaya gidecek, ailesi akşamları dışarı çıkmasına izin veriyor olacak tabi çünkü ben akşamları çok rahat çıkarım ve izin almam.. Kızlar şaka yapmıyorum ciddiyim kendime kanka arıyorum.. :)

kurabiye yok ondan böyle bence..
nolmuş kurabiyeme onu da anlamadım ya :44:
Ankarada oturanınız var mı kızlar kendime kanka arıyorum benimle konserlere gidecek, sinemaya gidecek, ailesi akşamları dışarı çıkmasına izin veriyor olacak tabi çünkü ben akşamları çok rahat çıkarım ve izin almam.. Kızlar şaka yapmıyorum ciddiyim kendime kanka arıyorum.. :)

benim kızı göndersem? :26:

Kızlar neler yaşamışsınız siz öyle ya?:KK53: Şu topiği birkaç gün boşlasam topiğe döndüğümde hep bu tarz şeylerle karşılaşıyorum. Dertlendirdiniz beni. Berceste gerçekten çok üzüldüm. Benim de ablam var, yazdıklarını okurken tutamadım kendimi. Başınız sağ olsun. Kurabiyeciğim de yok ortalarda.:44:

miku sekerım sen nerelerdesın ?yol arkadasın kılo verıyor.gerıye 3 kılom kaldı gıbı :KK8:

Kuzucum İzmir'den arkadaşım geldi, birkaç gündür giremiyorum o yüzden. Sevgilimde kaldık, o da var tabii. :) Çok sevindim valla, iki kilo gitmiş nihayet. :) Yalnız düğüne gidememe ihtimalin varmış, elbise falan bakıyoduk?:44: İnşallah abini eve daha geç dönmek konusunda ikna edebilirsin.

Kuzucum İzmir'den arkadaşım geldi, birkaç gündür giremiyorum o yüzden. Sevgilimde kaldık, o da var tabii. :) Çok sevindim valla, iki kilo gitmiş nihayet. :) Yalnız düğüne gidememe ihtimalin varmış, elbise falan bakıyoduk?:44: İnşallah abini eve daha geç dönmek konusunda ikna edebilirsin.

anladım canımcım .ahh canım yaa 2 kılo gıttı ama takıldım kaldım daha da veremedım .ustelık hıc bırsey yedıgım de yok

bol hareket de yapıyorum ama ,gıtmıyor gıtmıyor takıldım kaldım 2 kılo da:84:

X