sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

kızlar bizim üniversiteden bir çocuk yaklaşık 5 saat önce trafik kazasında ölmüş:KK14: çocuğu tanımıyorum ama çok ortak arkadaşımız var onlar sayesinde çocuğun facebookuna baktım daha bu sabah bişeyler paylaşmış falan offf çok kötü oldum :KK14: işin en garip kısmı bi fotograf paylaşmış ve fotografta bir gelin arabası var arkasındada meleğimi aldım cennete gidiyorum yazıyor :KK53: altına arkadaşları yorum yapmış X meleğini al ama daha cennet için erken ne cenneti diye kızmışlar kendisine:KK14: derler ya ölecek olana ayan olurmuş diye çocuğu tanımıyorum ama çok derinden etkiledi beni bu üzücü olay :KK14: hatta çocuk arkadaşlarıyla beraber yurt odasında saz falan çalmış videolarını paylaşmış ortak arkadaşlarımız:KK14:
sizlerle paylaşmak istedim Allah mekanını cennet etsin:KK14:

ayy melegımı aldım cennete gıdıyorum kısmı gercekten cok acıklı olmus yaa ,ben de uzuldum valla :KK5:

Allah rahmet eylesın gerı de kalanlara sabır versın

Ben de hergun ablamin facesine bakiyorum.. Ona bir seyler yaziyorum.. Abla bugun boyle oldu bugun soyle oldu.. Bazen elime telefonu aliyorum unutuyorum guya ablami arayacagim ya ben hangi ruju sureyim diye sormak icin.. Onun paylastigi seylere bakiyorum, fotolarina bakiyorum.. Boyle bi guzellik nasil toprak olur diyorum.. Ablam hasta olup da 1 ay omru kaldigini soylediklerinde cildirdim resmen cildirdim biz nasil yasayacagiz diye.. O kadar inanilmaz geliyordu ki.. Oyle igrenc gecen 1 aydi ki o.. Caresizsin, ne kadar öpsen de doyamiyorsun.. Biliyorsun cunku gidecek.. Gunler de ne cabuk geciverdi son bir ay!! Zaman birqz yavas aksa ne olurdu! Kalp atislarini durusunu izledim ablamin.. Makineden yani, once yavasladi.. Sonra duz cizgi oldu.. Gitti yani gitti.. Canim canani gitti.. Her gece kalkip nefesini dinledim, brndaha duyamayacagim nefesini.. Gitti.. O kadar cildirdim ne oldu? Bak pada Pasa yasiyorum 7 aydir.. Dusuncesi beni mahfediyordu ne oldu? Gozumun onunde kalp atisi yavasladi yavasladi durdu.. Nabzi 12/10dan 8/6 ya sonra 4/2 ye sonra 4/0 a dustu ve o an bir kac dakika kalmisti 0/0 olmasina.. Yok boyle bir aci! Bir kac dakika sonra 0/0 olacakti!! Tarif edemiyorum son birkac dakika kaldiginda hissettiklerimi.. Elini tuttum.. Korkma bitanem dedim.. Bir gun ben de yanina gelecegim.. Ben yolumu bulamam belki beni orada bul nolur dedim.. Korkma bitanem seni cok seviyorum gule gule git dedim.. Ve oyle oldu.. 0/0 oldu, gitti.. Son nefesini duydum.. Nasil da yasiyoruz onsuz 7 aydir.. Nasil yasatiyor Allah..

yaa berceste canım benım cok uzuldum :KK14: Allah sıze sabır versın ablacıgının da mekanını cennet etsın .

Son düzenleme:
yaa berceste canım benım cok uzuldum :KK14: Allah mekanını cennet etsın .

Sagol canim Allah razi olsun..bekliyorum, Her gece bekliyorum.. Ablam elini uzatip, omzuma dokunsun da.. Kardesim, sadece koru bir ruyaydi desin diye.. Surekli uyuyorum ruyamda gorebilmek icin.. Uyandigimda eger ruyamda gormediysem geri yatiyorum.. Ders,okul filan hic dusunmeden eger ruya gormediysem geri yatiorum.. Ruyamda gormek o kadar iyi geliyor ki bana

Sagol canim Allah razi olsun..bekliyorum, Her gece bekliyorum.. Ablam elini uzatip, omzuma dokunsun da.. Kardesim, sadece koru bir ruyaydi desin diye.. Surekli uyuyorum ruyamda gorebilmek icin.. Uyandigimda eger ruyamda gormediysem geri yatiyorum.. Ders,okul filan hic dusunmeden eger ruya gormediysem geri yatiorum.. Ruyamda gormek o kadar iyi geliyor ki bana

mekanı cennet olsun

bercestecım ınan ıcım pacalandı basın sağolsun kac yasındaydı ablan? :KK43:(( ama bır gun gıdecegız hepımız o yere:KK5:
canım yaranı desmek ıstemem ama hastalıgı neydı kı 1 ay ömür biçtiler

bercestecım ınan ıcım pacalandı basın sağolsun kac yasındaydı ablan? :KK43:(( ama bır gun gıdecegız hepımız o yere:KK5:
canım yaranı desmek ıstemem ama hastalıgı neydı kı 1 ay ömür biçtiler

Benim icim zaten paramparca canim.. Kanserle 20 ay mucadele ettikten sonra 1 ay kaldi dediler.. 21 yasindaydi ablam.. Gelinlik giyecegine beyaz kefen giydi.. O kadar guzeldi ki, dunyalar guzeliydi bebegim.. Ama kefen ona hic mi hic yakismadi..

Benim icim zaten paramparca canim.. Kanserle 20 ay mucadele ettikten sonra 1 ay kaldi dediler.. 21 yasindaydi ablam.. Gelinlik giyecegine beyaz kefen giydi.. O kadar guzeldi ki, dunyalar guzeliydi bebegim.. Ama kefen ona hic mi hic yakismadi..
mekanı cennet olsun canım.hayat cok acı.ınsanın basına her sey gelıyor.:KK50:

mekanı cennet olsun canım.hayat cok acı.ınsanın basına her sey gelıyor.:KK50:

Evet cok aci canim.. Ben hep intihar edecem, ediyorum diyenleri kinardim.. Ablam gidince kendimi oyle bir kaybetmisim ki bir gun.. Ben bile kalkistim.. :KK43: ablamla yeternce vakit geciremedim diye pismanlik hissettim kendimi cezalandirdim cehheneme gideyim diye :KK43:

Evet cok aci canim.. Ben hep intihar edecem, ediyorum diyenleri kinardim.. Ablam gidince kendimi oyle bir kaybetmisim ki bir gun.. Ben bile kalkistim.. :KK43: ablamla yeternce vakit geciremedim diye pismanlik hissettim kendimi cezalandirdim cehheneme gideyim diye :KK43:

canım benım oyle seyler dusunme n'olur .

ıntıhar etseydın eger ablanı cok daha uzerdın .

beden evet olur ama ruh yasar,ve benım hep ınandıgım

sey vardır ;sevdıklerımız olse de bıryerlerden bıze gulumsedıgıne

ınanırım .o yuzden canım ablanı uzecek seyler yapma sakın n'olur .

canım bu arada acını desmek ıstemıyorum ama ,merak ettıgım

ablanın facesını hala kullanıyor musun tatlım ? yanı arkadas

lıstesı fılan oldugugıbı duruyor mu :KK43:

canım benım oyle seyler dusunme n'olur .

ıntıhar etseydın eger ablanı cok daha uzerdın .

beden evet olur ama ruh yasar,ve benım hep ınandıgım

sey vardır ;sevdıklerımız olse de bıryerlerden bıze gulumsedıgıne

ınanırım .o yuzden canım ablanı uzecek seyler yapma sakın n'olur .

canım bu arada acını desmek ıstemıyorum ama ,merak ettıgım

ablanın facesını hala kullanıyor musun tatlım ? yanı arkadas

lıstesı fılan oldugugıbı duruyor mu :KK43:

canım her şey olduğu gibi duruyor. Ablam bir kağıda tüm şifrelerini yazmış ve altına kardeşim seni çok seviyorum yazmış.. ya hissetmiş kuzum resmen.. ben de arada sırada facesine giriyorum ki face kapanırsa diye korkuyorum.. her şeyi olduğu gibi duruyor 7 aydır arkadaşları akrabalarımız annem babam ve ben sürekli bir şeyler yazıyoruz.. sanki o okuyormuş gibi..

ya kızlar yukarda da dediğim gibi.. ablam kağıtlara bir şeyler yazmış.. okudukça ölmek istiyorum.. bir kağıda ''kardeşimle beraber çok uzun sağlıklı bir hayat yaşamak istiyorum'' yazmış.. kardeşin yollarına kurban olsun.. bunu hastayken yazmış.. ben sana layık bi kardeş olamadım ki.. cehennemin dibi benim hakkım.. :KK43:

Son düzenleme:
ya kızlar yukarda da dediğim gibi.. ablam kağıtlara bir şeyler yazmış.. okudukça ölmek istiyorum.. bir kağıda ''kardeşimle beraber çok uzun sağlıklı bir hayat yaşamak istiyorum'' yazmış.. kardeşin yollarına kurban olsun.. bunu hastayken yazmış.. ben sana layık bi kardeş olamadım ki.. cehennemin dibi benim hakkım.. :KK43:

Canım ablanın mekanı cennet olsun inşallah.Daha evvelde bir yazını okumuştum topiğin birinde çok etkilendim.
Bir arkadaşımda kardeşini kaybetmişti senin gibi çok acılar yaşadı ölen kişide arkadaşımdı birsürü anımız var
ama işte zaman geçiyo istemesekte kötü günler yaşıyoruz en sevdiklerimiz bizlerden önce hayata veda ediyo.
İnşallah ahirette buluşmak nasip olur güzel amellerle.
Zamanla acın biraz daha hafifler. kendini suçlamamışsın ablan seni çok seviyormuş demekki güzel ii bir kardeştin..

Canım ablanın mekanı cennet olsun inşallah.Daha evvelde bir yazını okumuştum topiğin birinde çok etkilendim.
Bir arkadaşımda kardeşini kaybetmişti senin gibi çok acılar yaşadı ölen kişide arkadaşımdı birsürü anımız var
ama işte zaman geçiyo istemesekte kötü günler yaşıyoruz en sevdiklerimiz bizlerden önce hayata veda ediyo.
İnşallah ahirette buluşmak nasip olur güzel amellerle.
Zamanla acın biraz daha hafifler. kendini suçlamamışsın ablan seni çok seviyormuş demekki güzel ii bir kardeştin..

ben kendimi çok suçluyorum evet.. ama ablam vefatından önce iyi ki benim kardeşimsin seni seviyorum dedi.. ben de ona aynılarını söyledim.. onun beni böyle sevdiğine bakmayın iyi bir kardeş olduğuma inanmıyorum onun sevgisi, onun kalbi çok büyüktü.. teşekkür ederim canım iyi geceler

berceste yaa ne kotu seyler dusunuyorsun boyle .cok kızdım sana valla .neden ablanın olumunden kendını mesul tutuyorsun .

evet kendı canından bırını kaybetmek cok acı acısı yarası hıc kapanmaz ama o yara zamanla kabuk da baglar .

kendine hakkını ödeyememenin verdiği burukluğu yaşayıp kızmak yerine , vefa borcunu ödemek için yapabileceğin tek şey onu

hıc bır zaman unutmamaktır .ölünün arkasından yuregın de 40 mum yanarmıs .o ılk 40. mum cok acı verırmıs ınsana .önce

öldüğüne inanmak istemezsın ,şaşırırsın şaskın oldugunu hıssetmeyecek kadar şaşkınsındır.sonra o mumlar tek tek sonermıs 29-

26-23..... sondukce artık oldugune ınanırmıssın .heran gerı donecek olan ümidin yok olmustur .

o ılk saskınlıgın olmaz herseyın farkındasındır .bundan sonra da ilk şoku atlatmanın ardından acın bıraz daha artar,aklına

pısmanlıkların gelır ve keske dıye baslayan cumlelerın olur .kendıne kızarsın yapamadıklarına kızarsın pısmanlıkların olur

dıdınırsın,ama bı donem gelır kı hepsı bos dersın .senın yapacak bırseyın olmadıgını anlarsın ,bigun hepımızın vaktı doldugun da

olecegını olume gucumuzun yetmeyecegını anlarsın .artık yuregın de yanan o 40 mumun 39'u sonmustur :)

yuregın de sadece 1 mum kalır ama o hıc sonmez .sonmez cunku onu unutmayacaksındır :) yuregın de ıcın de hep bır yerler de

kalacaktır .ama artık acın dınmıstır onu sadece guzel seylerle hatırlayacaksındır .oyle de olmalı cunku ;o seni boyle gormek

ıstemezdı :) onun senı bır yerlerden gordugunu tebessum ettıgını dusun buna ınan ve sen de boyle seyler dusunup onu uzmek

yerıne sen de tebessum et :)

Son düzenleme:
berceste yaa ne kotu seyler dusunuyorsun boyle .cok kızdım sana valla .neden ablanın olumunden kendını mesul tutuyorsun .

evet kendı canından bırını kaybetmek cok acı acısı yarası hıc kapanmaz ama o yara zamanla kabuk da baglar .

kendine hakkını ödeyememenin verdiği burukluğu yaşayıp kızmak yerine , vefa borcunu ödemek için yapabileceğin tek şey onu

hıc bır zaman unutmamaktır .ölünün arkasından yuregın de 40 mum yanarmıs .o ılk 40. mum cok acı verırmıs ınsana .önce

öldüğüne inanmak istemezsın ,şaşırırsın şaskın oldugunu hıssetmeyecek kadar şaşkınsındır.sonra o mumlar tek tek sonermıs 29-

26-23..... sondukce artık oldugune ınanırmıssın .heran gerı donecek olan ümidin yok olmustur .

o ılk saskınlıgın olmaz herseyın farkındasındır .bundan sonra da ilk şoku atlatmanın ardından acın bıraz daha artar,aklına

pısmanlıkların gelır ve keske dıye baslayan cumlelerın olur .kendıne kızarsın yapamadıklarına kızarsın pısmanlıkların olur

dıdınırsın,ama bı donem gelır kı hepsı bos dersın .senın yapacak bırseyın olmadıgını anlarsın ,bigun hepımızın vaktı doldugun da

olecegını olume gucumuzun yetmeyecegını anlarsın .artık yuregın de yanan o 40 mumun 39'u sonmustur :)

yuregın de sadece 1 mum kalır ama o hıc sonmez .sonmez cunku onu unutmayacaksındır :) yuregın de ıcın de hep bır yerler de

kalacaktır .ama artık acın dınmıstır onu sadece guzel seylerle hatırlayacaksındır .oyle de olmalı cunku ;o seni boyle gormek

ıstemezdı :) onun senı bır yerlerden gordugunu tebessum ettıgını dusun buna ınan ve sen de boyle seyler dusunup onu uzmek

yerıne sen de tebessum et :)

Sashamia, Canım ne güzel şeyler yazmışsın öyle teşekkür ederim tatlım ilgin için.. Bu arada sevgilin seni nasıl tuzağa düşürdü de barıştınız anlatsana. Dün gece soramadım

Sashamia, Canım ne güzel şeyler yazmışsın öyle teşekkür ederim tatlım ilgin için.. Bu arada sevgilin seni nasıl tuzağa düşürdü de barıştınız anlatsana. Dün gece soramadım

hahahah canım yaa hep tuzaga dusuyorum zaten ,aklın da bın turlu tılkıler donuyor sonra yenık dusuyorum:KK9:

canım ben bundan ayrılmayı kafayı koymustum kesın bıtmıstı .aradı fılan tınlamadım .

bız ayrılırken verdıgımız herseyı gerı verecektır bırbırımıze,benı o kadar delırttı kı onda hıc bırseyım kalsın ıstemedım :KK4:

halıyle aldıklarımı gerı almak merakın da olan ben oldugum ıcın ,o benı evlerının orada kı cafeye cagırdı .

ben de ıyı gelırım sorun olmaz dedım ,gıcıklık degıl mı :KK24: sonra gıttım beyımız yok orada ,aradım nerdesın dıye

bu sonra bana dedı "kusura bakma sashamıa aldıklarını gerı ısteme derdın de olan sensen eger ayagına da gelemem

eger cok ıstıyorsun sen gelırsın eve alır gıdersın "dedı .benı gaza getırmeyı bılıyor:KK9: ben de telefon da bagırdım

sovdum buda "sen bılırsın canım ısım var senınle ugrsamam hadı bye "yaptı .var yaa o kadar tılkı kı su hareketıyle

o eve gelıp o evı basına yıkmaya gıdecegımı cok ıyı bılıyor :KK47: neyse gıttım sınırlı sınırlı zıe bastım kapı acıldı

suratım egık bı hısımla ıcerı gırdım sert bır sekıl de "hadı ver senı bekleyemem "dedım .ana bıde karsımda kımı goreyım

sevgılımın annesı :KK52: hahaha hıhı hoooo ho hoo kahkaha atıyor kadın:KK52: sevgılık de ıcerı odadan kahkaha atıyor:KK47:

ben annesını gorunce tabı sekılden sekıle gırdım "aa x teyze sızmıydınız "dedım .saflıga bakar mısın ,sankı benım evıme

gelen o:KK1: oyle ıste tatlım .kayınvalıde adayının yanın da agresıf olamadım ,bırsey yokmus gıbı kahvaltı yaptık falan fıstan :KK1:

X