sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

canım kotu bırsey demese bıle kib yaptıkların da banlanılıyor mu ?

ayy ben onu bılmıyordum valla .ee yanı sımdı ben hıc bırsey demeyecegım

bana takık olan uc bes kısı ard ard kib yapcak ,ne olcak ban mı yıcem o zaman:KK52:

yok canım her kib olan ban yese sitede çoğu kişi pasif olurdu
editörler bakıyor sonuçta ona göre karar veriyor

hahahah canım yaa hep tuzaga dusuyorum zaten ,aklın da bın turlu tılkıler donuyor sonra yenık dusuyorum:KK9:

canım ben bundan ayrılmayı kafayı koymustum kesın bıtmıstı .aradı fılan tınlamadım .

bız ayrılırken verdıgımız herseyı gerı verecektır bırbırımıze,benı o kadar delırttı kı onda hıc bırseyım kalsın ıstemedım :KK4:

halıyle aldıklarımı gerı almak merakın da olan ben oldugum ıcın ,o benı evlerının orada kı cafeye cagırdı .

ben de ıyı gelırım sorun olmaz dedım ,gıcıklık degıl mı :KK24: sonra gıttım beyımız yok orada ,aradım nerdesın dıye

bu sonra bana dedı "kusura bakma sashamıa aldıklarını gerı ısteme derdın de olan sensen eger ayagına da gelemem

eger cok ıstıyorsun sen gelırsın eve alır gıdersın "dedı .benı gaza getırmeyı bılıyor:KK9: ben de telefon da bagırdım

sovdum buda "sen bılırsın canım ısım var senınle ugrsamam hadı bye "yaptı .var yaa o kadar tılkı kı su hareketıyle

o eve gelıp o evı basına yıkmaya gıdecegımı cok ıyı bılıyor :KK47: neyse gıttım sınırlı sınırlı zıe bastım kapı acıldı

suratım egık bı hısımla ıcerı gırdım sert bır sekıl de "hadı ver senı bekleyemem "dedım .ana bıde karsımda kımı goreyım

sevgılımın annesı :KK52: hahaha hıhı hoooo ho hoo kahkaha atıyor kadın:KK52: sevgılık de ıcerı odadan kahkaha atıyor:KK47:

ben annesını gorunce tabı sekılden sekıle gırdım "aa x teyze sızmıydınız "dedım .saflıga bakar mısın ,sankı benım evıme

gelen o:KK1: oyle ıste tatlım .kayınvalıde adayının yanın da agresıf olamadım ,bırsey yokmus gıbı kahvaltı yaptık falan fıstan :KK1:

hehehe canım çok hoş olmuş yani taktik güzelmiş hehe

kızlar sevgilimden ayrılmıştım ya 10 gün önce, perşembe günü çok yalvarmıştı bana bende "asla istemiyorum" dedim "birgün olma ihtimali var mı o bile yeter" demişti "yok" demiştim çok kötü olmuştu..
neyse bugün öğrendimki bugün hastanedeymiş migren krizi midir nöbeti midir nedir ondan geçirmiş.. :KK43:
bi kere daha olmuştu bu kendinden geçmişti sayıklamıştı saçma sapan şeyler söylüyodu etrafındakilere ama bu daha kötüymüş..
çok suçlu hissediyorum kendimi ya :KK50:

X