sakin ve mantıklı düşüne hanımlar yol gösterin ne yapmalıyım.ALDATILDIM:((

Eşinizin üzerine olan hattın dökümünü siz alamazsınız hiçbir şekilde ve hangi numaralarla konuştuğunu öğrenemezsiniz ancak savcılık yoluyla alınır. Araştırdım buldum gibi bir durum olamaz yani. Ayrıca yine eşinizin ismini vererek üzerinde kaç hat var onu da öğrenemezsiniz öyle bunu söyleyen neresi varsa bana da söyleyin zaten gizli alınmış bir hat numara öğrenme yerlerine de mantık olarak kapatılır eşiniz gizli saklı yapıyorsa. Herkes öyle elini kolunu sallayarak döküm alsa her konuştuğunu takip edebilse herhalde baya yuva yıkılırdı. Affedecekseniz devam edeceksiniz yapacak bir şey yok biz ne desek faydasız yok affetmeyecekseniz de ayrılım karar sizin ama sizinle dertleşmeyip yabancı biriyle dertleşmesi enteresan bir de sabah saatleri ve görevdeyken 1 saat boyunca.

ya bu dünya nereye geldi ben hala anlayamıyorum sen bu kadını begenip evleniyor cocuk yapıorsun sonra başkalarını begeniyorsun suan mustafa cecelinin haberini okudum eşinew çok üzüldüm vallahi allah yardımcısı olsun o kadının v eonun gibilerin

Bu durumda esra hanıma yönlendirilmiş mesajdan gelen sms kanıt olarak sayılabilir.

Bu durumda esra hanıma yönlendirilmiş mesajdan gelen sms kanıt olarak sayılabilir.
ben yanlış bilgi almısım zina ikisini bir yakalarsa polis bi evde ....o işi yaparken ancak suç oluyormuş ama memurluktan atılma değilde yer değişikliği yapılıyormuş kusura bakmayın yanlış bilgi verdiğim için

Bu bir aldatmdir sonucta ve telafisi yoktur.sizle konusmaliydi baska kadinlarla degil.demek siz degil baska kadinlardan medet umuyor.cok uzgunum.ama hic bir erkek sadece konusmakla yetinmez..ayrica uzaktan uzaga degildir bu bence

aldatma olmasi icin illa fiziksel birseylerin veya gorusmelerin olmasi gerekmez aldatildinizz once bunu bi kabullenin ve kendi ayaklarinizin zuerinde durun

Cinsel olarak aldatilmak... koklamak kokusunu bilmek , opmek tadini bilmek , dokunmak tenini hissetmek, gormek arzuladigin her ana sahit olmak ve yasananlari an be an zihninde kodlamak...cogu erkek bunu aportta bekleyen herhangi bir kadinla yapabilir sevgi ask cok da elzem bir mahalde degildir yani.

Zihinsel olarak aldatilmak... koklamamis olmak ve hep o kokuyu bilme arzusu , opmemis olmak her an teninin tadini bilme arzusu , dokunamamis olmak teninin sicakligni hissetme arzusu ve gormemis olmak onu gormek ve onunla yasanilan guzel anlari zihnine kaydetme arzusu ve bu anlarin hayaliyle yasamak her an ozlem duydugu utopik bir varlik gibi gozunde ve gonlunde yuceltmek...erkekler bu hissiyati herhangi bi kadina karsi yasayamazlar ona duygusal olarak baglanmali hoslanmali sevmeli belki de asik olmalidirlar.
Peki hangisi bir kadin icin affedilebilir bir gecerlilige sahip?Bence her ikisinin de affedilebilir bir gecerlilige sahip olabilme ihtimali yok nihayetinde sen " O " kadin degilsin.Sen O'na ragmen tercih edilen degildin ama O sana ragmen tercih edilendi ve O bunu biliyordu ne buyuk bir guc degil mi ve sizin icin cok buyuk bir aciziyet
Aile butunlugunden soz edersek affettiniz diyelim peki unutabilecek misiniz ya guvenebilecek misiniz aradiginizda telefonu mesgul oldugunda hic endise duymayacak misiniz gizli gizli telefinunu karistirmayacak misiniz en ufak bir hareketinden suphe duymayacak misiniz hep kenidinizi birseyleri sorgularken bulmayacak misiniz bence mumkun degil bu durum sizi paronayaklastiracak ve an be an paronayalar ureteceksiniz esiniz ise durumun pismanligiyla yasananlari unutturmak adina sizi memnun etmeye calisacak cesitli aciz tavirlar icine girecek yapay bir sukunet ve sadakat ile eskiden olmadigi gibi olmaya caisacak zorlayacak yani tabi siz bunlari yasarken cocuklar hic etkilenmeyecek oyle mi mutlu aile tablonuz devam edebilecek yani ...
Cocuklara gereken aciklama uygun bir dil ve uygun bir zmanda yas durumlari goz onune alinarak yapilabilir ve daha saglikli bir ortamda yasamlarini idame etmeleri saglanabilr diye dusunuyorum.
Durumun vahametini goz ardi edip yillarca bu aciziyeti yasamanizi bir kadin olarak asla onermem.nacizane kendi fikrimdir danistigniz icin vakit verip cevapladim kirmak da istemem iyi aksamlar.

Aldatmanin anatomisi...

Bence uzakta olma durumu yalan hattı çıkartıp kadına teslim etmiş illaki görüşmüş konuşmuştur gerisini bilmem çocuklarım var diyosun belki bi an nefsine yenik düşmüştür.Karar tabiki senin ama ayrılma derim.

İhanet sadece fiziksel bir durum mu size göre ?
Sadece konuşmuş! Öyle sanıyorum ki ve hatta rminim Evet yakalanmasaydı sadece konuşmakla kalmayacaktı. Sizi öptüğü dudakları başka bir kadını öpmek içün kullanacaktı vs. Vs. Ve sizinse tahmin edeceğiniz gibi daha iğrenç durumlar.
Biz kadınların acilen öğrenmesi gereken onsuzda pek hala yaşarım! Zira onu tanıyana kadar da nefes alıyor, çalışıyor hayatımızı idame ettirebiliyoruz sadece farkındalığımız noksan. Hakkında hayırlısı diyeceğim gerisi sizin bileceğiniz iş

Kızlar herkese günaydın.Hafta sonu evimde annemlerle beraber geçirdim.Annem benden daha fazla buhranda.kızıma anlattık ama sadece anlaşamadığımızı ayrılacagımızı söyledik.yavrum iki gündür odasından çıkmıyor.sanki umursamıyor gibi ama öyle değil biliyorum.Ailesi cumartesi akşamı bize geldi.Çok şey konuşuldu.Ama özeti şu''sana bir şey demeye yüzümüz yok çok üzgünsün biz de öyle.biraz zaman tanısan kestirip atmasan istediğin kadar ayrı yaşayın onun da burnu sürtsün.belki barışırsınız ama olmazsa kimse seni suçlamayacak en herzaman bizim kızımız olacaksın.''
Ailem de sanırım böyle düşünüyor.sana kesinlikle şöyle yap demeyiz diyorlar.bu arada ailesinin evinde kalmamasının sebebi buraya bir saat mesafede köyde yaşıyorlar.ama gitmiş onlarla da yüzleşmiş.Babası üzerine yürümüş annem tutmasaydı tokatı yiyecekti diyor görümcem.olmaz olsun böyle evlat demiş kb.
Neyse hiç durmadan arıyor çiçekler güzel sözler aşk mesajları bir saat önce işyerime geldi yemeğe çıktık oğlanın gösterisi var diye.barışma turları atıyor kendince.

Sizinkine benzer bir durum da ben yaşadım ve bi şekilde beni razı etti(!) kendince ve konu kapandı üstelik telefonuna kilit koydu ne olur ne olmazmış en ufak bir yanlış anlaşılmaya izin veremezmiş. Şuan her telefonu çaldığında her telefonunu eline alıp bişey yazdığında tüylerim diken diken oluyo. Bir kere güven yıkıldı mı asla onaramaz hiç kimse. Ben şuan boşanmak için gerekli maddi manevi gücümün geleceği günü bekliyorum çocuklarım için ve -yutmuş- gibi yapıyorum.
Allah size de yardım etsin kararınız ne olursa olsun siz ve çocuklarınız inşallah yıpranmadan atlatırsınız bu süreci.

Sizi kandırmasına izin vermeyin, şimdi herzamankinden çok daha fazla yalan söyleyecek, dünyanın en iyi kocası gibi davranacak ki sizi ikna etsin .
yakalandığı için pişman, yakalanmasa hala devam edecek ve pişman olmayacaktı unutmayın. Hakkınızda hayırlısı olsun , inşallah sizin için en doğru kararı verirsiniz .

Madem bir yanlış anlaşılmaya mahal vermek istemiyor. Ayagını denk alsın yanlış anlaşılacak birşey yapmasın. Sizi böyle tedirgin etmeye hakkı yok bir defa affetmişsiniz bu kararı vermişsiniz saygı duyarım. Ama yalnış bir davranış yapmasına sizi süphede bırakıp gün be gün dahada güçsüzleştirmesine izin vermeyin. Ben izin vermezdim telefonundaki şifreye. İnşallah üzülmezsiniz hayatınız istediginiz gibi güzel ve huzurlu olur.

Affetmedim asla ve affedemem bunun adı affetmek değil söylediğim gibi sustum ve yutmuş gibi yapıyorum çocuklarım çok küçük henüz maaşımda yeterli düzeyde değil. Kaç kere söyledim suçlu bir insanın yapacağı şey bu kilit olayı ama adam arsız ve bende haklıyken haksız durumda oluyorum. Teşekkür ederim hepimizin inşallah.

Foyası meydana çıkınca yalvarmaya başlamış. Beter olsun.

bizimki tüm hatlarını kapatmış.başka hat almış online şifreyi de bana atmış.Oradan dakika dakika kimle konuşmuş görüyorsun.şüphesi olanlara da bilgi olsun. barışır mıyım bilmiyorum şu an kalbim zihnim yorgun.zamana ihtiyacım var hem de çok.Ona da beni arama rahat bırak beni kafamı dinlemeye ihtiyacım var diyorum.yapamıyorum nefes alamıyorum deyip duruyor.şu an her söylediği yalan gibi geliyor.sen olsan sana inanırmısın senle barışsam bile seni okadar sıkboğaz edeceğim ki nerdeydin kimle konuştun diye bu hayat seni sıkmayacak mı diyorum .''ben hakettim.cinsel olarak asla ne konuştum ne de birlikte oldum.ama haklısın sen yapsaydın ben de emin olamazdım.''diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…