sakin ve mantıklı düşüne hanımlar yol gösterin ne yapmalıyım.ALDATILDIM:((

Canım zor bir durum..Allah yardımcın olsun..güven bir kere gitti mi çok zor..affetsen bile içinde birşeyler kalacak devamlı tekrar olur mu endişesi olacak..bunun yanında babası çocuklarından vazgeçmemiş hala çabalıyor bu güzel..kimi adamın gözü çocukları da görmüyor maalesef..
Hakkınızda hayırlısı olsun..ahh bu erkekler biraz heyecan yaşamak uğruna saçmalıyorlar sonra pişman oluyorlar ama iş işten geçmiş oluyor

evet iş işten geçiyor kırılan yeniden yapıştırılsa da eskisi gibi olmuyor.bıkmadan usanmadan çabalıyor.zaten önceden de ilgili bir babaydı.çocuklarına hiç dayanamıyor.bana da dayanamazdı ya...neyse işte böyle oldu

şu an oldukça ideal inanılmaz derecede bıkmak usanmak nedir bilmeyen çılgın aşık başbaşa planlar yapıyo,sürprizler hazırlıyor,aaşk msjları atıyor vs..Ama halen ayrı yatıyoruz.gece uykuya beni öperek gönderip kendisi de kendi yatağına dogru yol alıyo.Herşey rüya gibi de...işte aklından atamıyor insan.....Seni hiç bir şey için zorlayamam.sadece şans istiyorum ben eski eşin olacağım senin kıymetini bilememişim diyor.çocuklar bile babasındaki değişimin farkında.Bir de ben fena halde zayıfladım.kendime güvenim mi geldi ne :) sanki daha güzel hissediyorum kendimi.Sanırım o da bunun farkında.

vallahi süpermiş herkesin idealindeki koca ama keşke bunları herşey normalken yapsaydı neyse buda birşeydir desek züürt teselisimi olur bilmiyorum ama yapıp edip hiç umursamayan keyfi bilir ister gitsin ister kalsın diyenlerde var

Benim en sevdiğim yanım kolay affeden ve çabuk unutan kin tutmayan biri olmam.Bu yönümü çok severim aslında.Unutup peşini bırakıp Allah'a havale ederim.Ama dostlar bu öyle böyle değil.kolay unutulmuyor.Aileler her yönden destek.kv ve kp çocukları alıp dedemizin köyüne gidecekler hafta sonu eminim eşim ayarlamıştır.Ne işler peşinde bilmiyorum ama bir süpriz var gibi geliyor bana.iğneleyici sözler,neredeydin kimleydin sorgulamalarım son gaz devam ..

Kızımın gösterisi olacaktı iki gün, zaten ben gitmedim o gitti.babasının da gelmesini çok istedi.Kıyafetlerini alamaya geldi.Dönüşte ufaklık kucakta uyuyakaldı.Aldık yatağına yatırdık uyandı ağladı yanımda uyu diye o da yanına uzandı hoooop o gece o da uyudu kaldı.Ertesi gün kahvaltılar hazırlanmış masada güller...sonra ben de sesimi çıkarmadım böyle oldu işte..

peki bu kadın meselesi ne oldu yani konuşmaların içerigi ve aralarında fiziksel bir temas olup olmadıgını sorguladınızmı burada bazı arkadaşlar konuşmada olsa aynı cinsellikte olsa aynı şey aldatma aldatmadır demişlerdi ama bence ayrıntılar önemli ha hiç olmaması gereken durumlar bunlar ama bazen olmazlar oluyor işte hayattta şimdi k.k üyeleri bana kızacak :)

Unutmak affetmek zor gerçekten. İnşallah pişmanlığı bir ömür sürer de sizi bi daha üzmez.

off off Allah yardımcınız olsun çok zor bir durum sizin için dua edicem hakınızda hayırlısı olsun iki ucu şeyli deynek dedikleri bu olsa gerek

sadece konuşmaydı kesinlikle cinsel içerikli bir şey yoktu diyor.Senden başkası bu yönden hiç olmadı olmaz da .diyor.Tabi bunlar ispatı neredeyse imkansız şeyler.Ya inanırsın ya da inanmamayı seçersin sonuçta.Evet iki ucu şeyli değnek :))

esranehir

Unutmayacaksin.sadece zamanla daha az acı verecek.ama hep orada duracak.tam bir yıl önce benzer bir durum yaşadım ve affetmeyi tercih ettim.cunku 12 yıllık evliliğinde ne beni ne oğlumu hiç uzmemişti.aileme benden öte evlat olmuştu.karakteri kötü değildi biliyordum.adina ister boşluk de ister nefis ister hata.ne dersen de....cok yıprandık ikimiz içinde çok zordu.fakat pişmanmisin dersen değilim.cunku çabasını gördüm.emek emek yeniden inşa etmeye çalışıyor kaybedilen güveni.evet unutmayacaksin.ama bu süre sonra her gün değilse 3 günde bir haftada bir gelecek aklına ve geldikçe daha az acı verecek.zaten o acı ilk gun ki gibi kalsa yaşayamaz insan.esini en iyi sen tanirsin eğer çabasını emeğini acısını gerçekten görüyorsan denemeye değer.tabi ikincinin affi olmayacağını kafasına mih gibi kazımak kaydıyla.mutluklar seninle olsun.

Şaka mısınız bu soruyu sormakta? Bu gibi durumlarda "Ne yapsam" "Ne etsem" diye sorarken ciddin merak ediyorum. Keyfine mi soruyorsunuz yoksa ciddi ciddi mi? Aklım almıyor.
Afedersiniz konuşmayı mı bilmiyorsunuz? İki kelimeyi mi yan yana getiremiyorsunuz? Konuşmaya ne demek ihtiyacı varmış? Sizinle neden konuşamamış sizinle neden konuşmaya ihtiyacı yokmuş?
Akıl var mantık var.
Oturun düşünün bırakın şu duygusallığınızı bir kenara.

Şu evli adamlarla konuşmayı, muhatap olmayı bu insanlar nasıl başarıyor. Adı üstünde EVLİ. Yuvası var, çoluğu çocuğu var, karısı var. Ne cesaretle telefonla konuşulur, görüşülür, buluşulur vs. Adamlarında aşağı kalır yani yok neymiş "her gün aynı pilav yenmez" miş.
Be adam madem her gün aynı pilav yenmez otur jigololuk yap evlenme çoluk çocuk yapma. Olan o çocuğa oluyor o kadına oluyor. Yazıktır günahtır.

O kadar sayfayı okuyamadım fakat gelişmeler umarım ayrılmaya yöneliktir.

Size gerçekten aşık olduğuna inanıyor musunuz?
Madem bu kadar aşıktı 8-9 ay elin kadını ile ne konuşmus saatlerce .
Bilmiyorum hayat sizin hayatınız, bu durumda olan sizsiniz sizinle empati yapamam, ama fazla güvenmeyin bence

1 yila yakin suren herhangi bi pismanlik duymadan suren bi iliski ama yakalninca pisman numarlaari askli romantikli hareketler gercekten samimiyet goruyorsunuz suan sadece kandiriliyosunuz.esinizi siz cocuklariniz yok saymis siz simdi iki guzel harekete silmeyin bastan ayrilmaya karar vermistiniz bu kadar cabuk yumusamaniz üzücü Allah kimsenin basina vermesin ama gercekten affedebilmek ya da affetmese bile evlilige devam edebilmek ilginc geliyo bana.üzüldüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…