sakin ve mantıklı düşüne hanımlar yol gösterin ne yapmalıyım.ALDATILDIM:((

Esiniz cevresine karsi kotu durumda olmamak icin de caba harciyor olabilir.Simdi herkese mahcup oldu.
Illa fiziksel birseylerin olmasi veya konusma gecmesi ihanet degil siz de soylemistiniz.
8 9 ay telefonda konustugu kisiye kadar icinde duygusal bir bagda vardir.

Aslında bu konularda çok katıyımdır.Ama size ne affetmeyin ne de affedin diyebiliyorum nedense.Şu an kafanızı dinlemeye devam edin.kalbinizi de dinlerken mantığınızı geri plana atmayın.Alacaginiz karar ne olursa olsun en hayirlisi olsun inşallah.Allah yardımcınız olsun.bir daha böyle birseyi yaşamak zorunda kalmamanızı umut ediyorum

İnşallah bir yerden geçiminizi saglayacak güzel bir iş yada nebiliyim miras falan kalır. Keşke affettim deseydin bukadar üzülmezdim insan affedebilir de ben buna karşı degilim. Ama kabullendim susuyorum dedin ya parçalayasım geldi o adamı. İçim parçalandı. Hayırlısı olsun hakkında.

Kendinizi birtek siztanıyorsunuz. Hani nasıl anlatıyım ben affedebilirim nekadar kıskansam da bir süre sonra unuturum diyebiliyorsanız bir şans verirsiniz belki. birdaha eskisi gibi olamam ben asla unutmam hep kin duyarım her an her kavgada bunun için kavga ederim diyorsanız kendinizi ömrünüzü boşuna yormayın. Her gün aynı kavganın yaşandıgı bir evlilik çekilmez bence.

Sevgili olarak mi konusmuslar peki ne sifatla konusmuslar yani
Ustelik saatlerce
Kadin o gunden sonra mesaj falan atti mi

hattı zaten kapalı.msj da atmamış kontrol ettim eski hattına.diğer kadın da onun hayatı da beni ilgilendirmiyor.bir de onun kocası ile muhatap olup kafamı yoramam.

hattı zaten kapalı.msj da atmamış kontrol ettim eski hattına.diğer kadın da onun hayatı da beni ilgilendirmiyor.bir de onun kocası ile muhatap olup kafamı yoramam.
Hiç kendini yorma eger kavgacı bir insan degilsen tabi. Ben de sakin bir yapıya sahibim ben senin durumunda olsam birde o kadınla ugraşmayı kavga etmeyi kafam kaldırmazdı. İyileşmeye bak daha iyi olmaya bak en azından şimdilik.

bizimki tüm hatlarını kapatmış.başka hat almış online şifreyi de bana atmış.Oradan dakika dakika kimle konuşmuş görüyorsun

Eğer başka bir erkekle konuşan sen olsaydın? Sana nasıl bir "etiket" yapıştıracaklardı herkes bilir. Hatta baban bile seni döverdi belki. O barışırırsınız diyen kv neler derdi. Ama erkek olunca affedilecek olan konumda oluyor hemen. Kadın olsa tam tersi. Sadece konuşsa ne olacak bu da aldatma. Senden konuştuğunu niye gizliyordu peki o kadar normaldi de? İş işten geçtikten sonra kapatır tabi hatları..

bence hemen bosanma 8-9 aymı konuştular telde sende 8-9 ay kocana yaklasma yaklastırma senın hasretınden gebersin. nasılsa artık senn kararlıgını görunce sutten dılı yandı bırdaha o kadına erısemez bence o kadınla konusgu sure boyunca sende kocanısdla yaklastırma cocuklarını cok sık gosterme vs bunları dargınken yap bosanma hemenç. baktın taamen duzelmıs ozamn yuvanı güzelleştrirsin sende

Konusmaya mi ihtiyaci varmis? Onun agzini burnunu dagistsan yeridir. Evli bir adamin baska bir kadinla ne konusacagi olur? Pis herif,Allah islah etsin. Allahim kocalarimizin nefsini haramdan korusun ins. Belki af edersin eşini ama o kadinla gizli gizli konusmadi süphesi insani öldürür be

"Aldatildim" cumlesinden sonra adam konustu da mi aldatti gorustu mu yatti mi kalkti mi kac sene surdu bunlar sadece teferruat. Hic onemi yok. Kestirip atin. Sevgin kalmadiysa saygin olsun, hicbir seyin yoksa vefan olsun derler adama. Lutfen bu hakarete karsi kendinize onun iyi yanlarini gosterip durmayin.

Affedin bence. Bilmiyorum burda linç falan yiyebilirim. Tabi ki erkeklerle eşit olduğumuzu savunan bir insanım. Aldatmaya ve aldatılmaya karşıyım. Ama Türkiye'de yaşıyoruz sonuçta. Ne bilim herkes kendini Avrupa şartlarında filan hissediyor kaldı ki orda da her aldatılma şak diye boşanmayla sonuçlanmıyor. Hatta kaldı ki oranın evlilik terapistlerinde 'seks terapileri' gibi cinsel hayatta tek eşliliğin çeşitlendirilip şekillendirilmesi gibi acaip Türkiye' de olamayacak kadar tuhaf terapileri mevcut. Eğer sana boşandığın andan itibaren eşin seni aldatmış gel sana pozitif ayrımcılık uygulayacağız diyecek bir toplum olaydı eyvallah bir dakika durma derdim. Boşandığın anda çevren bunu irdeleyecek sorunlar gelgitler çocuklar üzerine yansıması ayrı olacak. Genelde çocuklar babayı bir şekilde affediyor. Türk dizilerinde o boşandı şak ayrıldı. Çocuklar babadan nefret ediyor herkes anneye saygı gösteriyor filan deyişi. Size yaklaşan insanların bu süreçten sonra genel anlamda niyetlerinden emin olamayacaksınız. Sizi zor bi süreç bekleyecek. Eğer eşinizi hala seviyorsanız siz de eşiniz de çabalayın. Baktınız bunu unutamıyorsanız gerçi zaten unutamazsınız da hiçbir şekilde kabullenemiyorsanız zaten yapacak bir şey kalmamış demektir. Ama içinizde hala sevgi kalmışsa devam ettirebilirsiniz bence tabi eşim değişmez böyle gider devam eder derseniz bilemem.

Muhattabım siz değilsiniz polemiğe girmeyeceğim sizinle siz nasıl yaşamak istiyorsanız yaşayın çok şükür ailem beni aile kavramı ve tek eşlilik mantığı ile büyüttü şükür sizin gibi düşünüp konuşanlarında görüyoruz bu akılla çok çok güzelllll şeyler gelir başınıza

Merhaba ben bir yorum yaptım ve resmen taşlandım hepinizi tebrik ediyorum çok güzel umarım sizler çok sever ve aynı durumla karşı karşıya kalmazsınız ha eğer olurda geldi başınıza çok merak ediyorum bu kadar yazdıklarınız gibi basitçe boşarmışsınız eşinizi ... bu arada bende çalışıyorum çalışanlara suç atmıyorum ...bitsin böyleleri demiş biri bence sizin gibi ahlak değerini yitirmişler türemesinler inşallah

Hep erkektir yapar zihniyeti yuzunden ne oluyorsa oluyor. Acaba kadin aldatsa kadin yapar dermisiniz ? O zaman herkes birbirini aldatsin seytana uydu nefsine yenik düştü . Insandir yapar diyip affedelim. Hepimizin boynuzlari bir tur dünya üzerinde dönsün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…