sakin ve mantıklı düşüne hanımlar yol gösterin ne yapmalıyım.ALDATILDIM:((

Aldatan adam ahlaklı da boşanan kadın mı ahlaksız oluyor yani? Biz ahlak değerimizi yitirmişsek sonuç olarak bu ortaya çıkıyor da. Neyse kardeş söyle kocana bari fikirlerini, "beni aldatsan da ben seni affederim, ben ahlaksız değilim boşanacak kadar." diye de adam bari gizli kapaklı iş çevirip de günaha girmesin boş yere.

Son düzenleme:
O kadar çok şey okuyoruz, görüyoruz ama hala bu şeyleri okumaya görmeye alışamadım. İyi ki alışamıyorum o ayrı ama koca bir odunla dövesim var o herifleri. Kadına ne demeli onu bilmiyorum. Olay nasıl başladı, kim kime yamandı bilmiyorum ama içim acıyor böyle insanlarla aynı havayı soluduğum için kendimden de tiksiniyorum. Allah sizin yardımcınız olsun. İnşallah çok mutlu olun. Lütfen güçlü durun ve affetmeyin. Çocuklarınızın bir suçu yok ama babaları adam değil . bu sizin suçunuz değil. Hele de suçlu oldukları halde , kimle konuşuyorsunuz dediğinizde sizi azarlaması yok mu ... Duyunca böyle içimden canavar çıkıyor. En ala işkenceleri yapasım geliyor.

bu kadar yazdıklarınız gibi basitçe boşarmışsınız eşinizi

Evet canım.

bitsin böyleleri demiş biri bence sizin gibi ahlak değerini yitirmişler türemesinler inşallah

Ahlaki değerini yitiren kim acaba? Kocanın aldatmasını mazur görenler ahlaktan bahsetmesin. Bu ülkedeki coğu insan ahlak, namus gibi kavramların sadece kadın için geçerli olduğunu zannediyor ve evet bu kafadakiler "bi bitsin ya".

Senin gibiler kadın aldatsa ne derdin? sorusuna da bi türlü cevap veremediler hiç bir konuda. Denenmiştir.

Umarım hakkınızda hayırlısı neyse o olur.

Konu için yorum yazmayacağım lakin bugüne kadar ne zaman bir aldatılma yaşansa kadınlara evine ve kendine bak, süslen, eşine güzel görün tavsiyesi veriliyor.

Bir erkek bir kadını seviyorsa, o kadın yatağa düşecek kadar hasta olsa da, geçim sıkıntısından, o kocayla birlikte dünyaya getirdikleri çocukların peşine koşmaktan kendine bakamasa da erkek aşkla sevmeye devam eder.

Biz eşlerimizi kendilerine en bakmadıkları zaman, maddi sıkıntı yaşadığımızda, herşeyi konuşamadığımızda bile seviyor, sadakat gösteriyoruz, aldatmanın bahanesi olmaz.

Kıssadan hisse gibi olacak ama yakınlarımda 5 yıldır gözlemlediğim 60 yaşlarında olduklarını düşündüğüm bir karı-koca var, kadın felçli, ne eli ayağı tutuyor ne konuşabiliyor, eşi hergün onu kapının önüne çıkarıyor, bebekler gibi besliyor, gördüğüm kadarıyla kadına kocasından başka bakanda yok, ben son 5 yıllarını biliyorum belki daha öncesi de var, belki çok uzun senelerdir kadın bu halde ama eşi of demeden bakıyor, işte bunun adı aşktır.

merhaba ilk kez bir aldatılma konusuna yazıyorum çok zor bir durum tahmin edebiliyorum Allah kolaylık versin güç ve sabır diliyorum size biliyorum hiç bir zaman her şey eskisi gibi olmayacak tamir gören hiç birşey kırılmamış haline benzemiyor ama durumun gidişatına ,eşinizin pişmanlık durumuna ve kalbinizin sesinede uyuyorsa tekrar denemenizi tavsiye edeceğim
Hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun inşalllah en dogru kararı verirsiniz

gayet mantıklı düşünüyorum boşanmanız gerekir. eğer bu durumu kabullenirseniz eşiniz sizi gurursuz görür ve size saygısı kalmaz. yaptıklarının on katını yapar

Ayrı olarak devam ediyoruz.hergün çocukları okuldan alıyor,eve bırakıyor.sürekli mesaj telefon...ben hepsine dönmüyorum.Ondan bu kadar çabuk vazgeçmeme inanamıyor.bunun depresyonunu yaşadığını düşünüyorum.Üzgün dağılmış durumda.facedende çocuklarımla mutlu güzel pozları paylaşıyorum.ona da içerliyo.Şeytan azapta gerek :)beni sorarsanız yara çabuk iyileşmiyor.gündüz koşturmaca falan da geceler çok zor ...güzel günleri düşünüyorum hala onu seviyorum mutlu olduğumuz zamanlar aklımda dönüp duruyor sonra birdenbire başka kadınla hayal edip koca bir yumruyu boğazımda hissediyorum.psikologa gidiyorum 3. gidişim.anlatmak rahatlatıyor da bir dost sıcaklığına tavsiyesine ihtiyaç duyuyorsun.Bu arada kimse bilmiyor arkadaşlarımdan.sadece sizle konuşuyorum.Annemler hiç bir şey sormuyor sanırım kendilerince beni sıkboğaz etmek istemiyorlar.işte bende durum bu...

Bir gün eşinize sakin bir şekilde bende biriyle konuşmaya ihtiyacım var banada bir hat alırmisin karsimdaki insana vereceğim dermisiniz.. ben böyle durumlarda kisasa kisas derim.her ne kadar uygulamaya gecmesemde.. yaşasın bakalım o da aynı duyguyu

bu tür durumlarda arkadası dostu bosver canım. burası yeter sana biriyle paylaşınca ya kocanı elinden alıyolar ya aranız bı bozulsun tum olayını desifre ediyolar amaan aman bosver bu tarz konularda aılen ve burası yeter.

Merhabalar Mune bana ceza vermişsiniz açıkcası çok anlamadım ama ben sizin sitenizi ve görüşlerinize açıkcası akıl sır erdiremedim kadının biri sakin mantıklı demiş herkes boşa demiş ben boşama dedim millet bir sürü hakaret etti bir çok kişiye sitenizi övmüştüm halbuki ama bilmiyordum içinde bu kadar çok cahil var bukadar ahlaki değerlerini yitirmiş ve maalesef Türk evlatları gibi yetiştirilmemiş analarımız atalarımız bize aile kavramını bir olmayı öğretti erkek veya kadın ayırmaksızın keşke benden önce bi dönüp bu değerlere saygı duymayan fikri sabit insanlara baksaydınız ben siteden çıkıyorum sizin için bir eksi değil belki ama benim için artı size başarılar diliyorum

Ailen sana bence ahlaksı olmayı gurursuz olmayı öğretmiş. Aldatıldığı halde erkeğimmm kocişimmm diye yırtınmanın başka açıklaması yok

İsabet olmuş gitmeniz. Bu ortam kadına her eziyeti reva görüp, yuvasıdır, aile birliğidir dayanmalıdır, erkek ağam paşam yapar her haltı kadın toparlar zihniyetinin barınamayacağı bir yer. Aldığınız eğitim ve kültürü de yanınızda götürürsünüz umarım ki başkaları gelmez böyle.

Milleti kötüleyeceğim derken bile hakaret etmişsiniz. Cariye zihniyetinizi de alın ve lütfen gidin. Üzülür müyüz? Hiç sanmıyorum.
Sizin zihniyetiniz yüzünden Türkiye'de kadınlar bu durumda zaten.

hakkınıza hayırlısı olsun inşallah
bırakın eşiniz az daha sürünsün
çocuklarınızla resim paylaşınca neden içerliyor
ne diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…