sakin ve mantıklı düşüne hanımlar yol gösterin ne yapmalıyım.ALDATILDIM:((

Bakin ayrılınca demem direk bu bana düşmez Ama bunun bir karşılığı olmalı. GururunuGururunuzu ayaklar altına alamaz. Hem nedemek sen yoktun geç onu . Ayrıca ayrılınca çocuğunuzu babasından ayırmış olmuyorusunuz. Bence kesin b8sanamadan önce bir Terapisi desteği alıalın. Bir süre ayrı yaşayın

Dün işten izin aldım.ailemle konuştum anlattım.şok oldular tabiki.annem ağlıyor babam bağırıp çağırıyor offff kötüydü.anne babasına da görümcem anlattı akşam.Bugünden itibaren artık eve gelme dedim eşime.akşam da eve gelmeyeceğini bekar bir arkadaşı var onda kalacağını söyledi.Sabaha kadar aradı durdu.işlerin buraya geleceğini düşünmemişti sanırım.Şuan diplerde olan kendisi.Sabah da kv kb aradı ben konuşamayacağım işteyim deyince annemleri aramış.babam şuan çok öfkeliyim konuşmak istemiyorum demiş kapatmış.Görümcem kv akşam tansiyondan acile götürdüklerini anlattı.kızım ne olduğunu çözmeye çalışıyor oğlum hiçbirşeyin farkında değil.Ortalık toz duman yani.şimdi işteyim diye kısa özet yaptım arkadaşlar fazla uzun yazamayacağım.Benim için ,hiç tanımadıkları biri için klavye başında yüreğini açanlara teşekkürler.Allah'a emanet olun.birkaç gün içinde tekrar gelişmeleri yazarım...

Allah yardım etsin.. zorlu süreçler ama geleceksin üstesinden.. ailen yanında şükür.
eşin şu an attan düşmüş gibidir.. dediğin gibi tahmin etmedi böyle olacağını. masumane devam edecekti güya.. daha ne kadar devam ederse edecekti.
ailesi de anlasın durumu, beyfendi de.. inşallah en az hasarla atlatırsınız sen ve yavruların

allah gönlüne ferahlık versin..
üzülmeden atlatın inşallah.

Sıkıntınız büyük, kolay değil aynı yastığa baş koyduğunuz insan tarafından böyle şeylerle uğraşmak zorunda bırakılmak. Rabbim şu mübarek günlerde hayırlısıyla sizi feraha çıkarsın inşallah.

aldatılmanın her türlüsüne karsıyım ama cocuklar için birliktelik o cocuklara daha cok zarar verir ama sunuda unutma bizim burada yazdıklarımızın hiç bir önemi yok çünki senin hayatın senin kararın

Allah yardımcınız olsun, çok iyi yapmışsınız, yaptığının bir bedeli olmalıydı. Annem babamın yaptıklarını hep sakladı, o da daha çok azıttı bu sefer.
İnşallah en az hasarla atlatırsınız bu dönemleri

Kadının eşi de bir şekilde öğrenmeli, hem kadının da yaptığı yanına kalmasın, bir yuvanın temelini durduk yere derinden sarstı sonuçta. Hemde eşine de yazık, adamı kandırmaya devam etmesin

sana bi sey söyleyeceğim ben de devlet memuruyum milli eğitimde şunu unutma o kahrolası zihniyeti bozuk kadını işten yüz kızartıcı suçtan ötürü attırabiliyorsunuz kanıtınız olduğu sürece çünkü bu zinaya giriyor ve o da devlet memuru olduğu için devlet memurları kanununda yüz kızartıcı suç işleyen biri meslekten men edilir bunu söleyeyim hak etti bence

Zina suç değil ki. Boşanma sebebi sadece. Bu yapılanı onaylıyorum anlamına gelmiyor ama ortada yüz kızartan bir durum varsa adam için de geçerli.

Tabiki aynı şekilde kendisine ihanet eden eşini de işyerine şikayet etmesi gerekiyor değil mi?
Artık bırakın diğer kadınları. Konu sahibinin derdi diğer kadınla değil, kendisine sadakat sözü verip tutmayan eşiyle.
Öteki kadının derdi o kadının eşine düşsün.
Ayrıca zina suç olmaktan çıkalı çok oldu. Haaa devlet memurluğundaki yüz kızartıcı suç tanımına girer mi bilmem ama kanunlarda suç olmayan bir şeyden dolayı işten atılacaklarını sanmam. Ancak disiplin cezası verilebilir.

Kocasina soylemezsen pisman olursun
O seni dusundu mu ki sen onu dusunuyosun
Sen kocani rezil et surundur al paralari bosa at sokaga

O pislik kadinin da kocasina soyle o da kadini halletsin
Rezillikten sokaga cikamasinlar
İsten de atilsinlar
O zaman konussunlar saatlerce iste

bizde çok stand açtık daha korpecık unıversıte öğrencisiyken kımseyede bakıpta acaba bana bakıyolarmı demek aklıma gelmedı.
sen onlara bakmasaydın onların sana baktığını görmezdin lafı arkadaş için soylenmiş sanırım ama bakmak baktıklarını görmek bunu bırde mezıyetmış gibi anlatmak onlar için çok şey çoluğuyla çocuğuyla ortada kalan kadınların ciğeri işte böyle zıhnıyetler yuzunden yanıyor birde bu işi masumlaştırıyorlar

Arkadaşım eşinin ne olduğunu sen daha iyi bilirsin. Boşan ya da boşanma demek hakkımız değil ama eğer boşanmayacaksan hemen barışma lütfen. Süründür.
Orada burada sürünsün. haftalarca sürünsün.

Güçlü görün. Kendine bak. Kendini mutlu hisset en azından.
Kızın küçük değil paylaşabilirsin bence.

Cok zor bir durum. Allah yardimciniz olsun. Bunu yapan siz olsaydiniz O ne yapardi acaba???
Soylemesi kolay bosan ayril guclu ol falan...
Ama asil onemlisi siz neyi nasil yapabileceksiniz pismanlik duymadan. Ayrilip omur boyu pisman olur musunuz bir sans daha verseydim diye? Yoksa affedip bir sans daha verip surekli kafayi yer misiniz acabalarla... Sen nasil birisin sunger cekebilir misin? Bu daha onemli herkes baska yorum yapar kendi penceresinden. Hatta yorumlarimiz yasanmamisliklarimiz uzerine ise daha kolay geliyor tavsiye vermesi. Oysa basa gelince insan zorda kaliveriyor iste.
Allah size kendiniz ve cocuklariniz icin dogru karar almaniza ve hic pismanlik duymamaniza yardim etsin.

Ofkeyle kalkan zararla oturur bir kere esiniz de ayni sucu isledi cocuklarinizin babasi oldugu icin ona bir yerde kiyak gecebiliyorsunuz aile icinde sorun cozumlemeye calisiyorsunuz ama karsi tarafi hedef tahtasina oturtup isine sin vermeden tut esine ispiklemeye hatta sosyal medyada rezil etmeye is yerine duyurmaya kadar dusunmussunuz bi de burdaki yorumlar da vebal deyip gaz veriyor saskinliklardayim olanlar yine cocuklara oliyir onu da goz ardi etmeyelim sizin esiniz nasil cocuklarinin babasiysasa o kadinda ne yzikki o cocuklarin annesi Oyle ya da boyle. sizin psikolojinizi de anliyorum anlik da olabilir cunku dusunmus ama hemen faaliyete gecirip intikam almamissiniz boyle dusunmek belki de normal ama sadece kadin degil suclu olan
Bana kalirsa esin bekar bir arkadasta isi ne kalsin babasinin evinde benimde abimle yengem arasinda bir sorun olunca abim bizde kalir ve gereken ailevi nasihat ve duzultmeler ailesi tarafindan yapilir ama bekar arkadasa gitmek tamamen kafa dagitma sorunlari atlatma gibi geldi oysa ciddiye alip ailevi baskiyla da olsa hatalarla yuzlesmeli hataya tevbe edilmeliydi.sukur erkek tarafi gelinden yana erkektir yapar iyi eslik yapamamissin dememisler esranehir e

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…