sakin ve mantıklı düşüne hanımlar yol gösterin ne yapmalıyım.ALDATILDIM:((

Icimi okuyan bir yorum resmen. Helal olsun

Cok yerinde bir yorum bence arkadas aslinda kendi fikrini bastan belli etmis sadece dusundugu dogru mu emin olup yorum istemis ama ben eminim ki akli hangi fikre baskinsa daha dogrusu gonlu hangisinden yanaysa o yorumlari kendi dusuncesinin yanina katip kendini tatmin edecek.ama yasayan kendisi ins.hakkinda hayirlisi olur.@guvercinkalbi nin dusunduklerini dusunuyorum bu siklardan biri ama konu sahibi affettigini soylerse de gurursuz kadindan tutun da tekrar aldatilmayi goze aldin hakediyorsundura kadar yorumlar gelir
Ama arkadaslar yorumlarda lutfen bu kadar sert olmayalim ben olsaydimlarla olmuyor sen olsaydin ne yapardinla da olmiyor cok yapmam diyenlerin de yaptigini goruyoruz.bu yuzden konu sahibinin ses vermeyecegini dusunuyorum zaten sikintili bir donemden geciyor bi de yorum baskisini ve hakarete varacak boyutta elestirileri kaldirabilecegini dusunmuyorum...

sağol canım.

ay sen saka misin ya.gurur onur yokmu bu kadinda da o pislik kocasinin pesinden kosacak baskasina verme akila bak ya.oh ne guzel adam her turlu pusligi yapsin birde karisi pesinden kossun ne koca manyaklari var ya.kadin pejmurde gezmeyecekmis de adama kole olacakmis adamin gozu disariya kayarmis mismis.su zihniyete bak ya erkek yapar kadin susar ya kadinin nefsi yok mu ayni seyi buraya konu sahibi ben yaptim diye yazsaydi ne olurdu acaba.kocan suclu seni ihmal etmis sen de seytana uymussun drdin dimi.sen bu akillari kendin gibilere ver ne olur sen ve senin gibi cokkkkk..zaten ancak kendinizi kandirirsiniz sen ve seningibiler.kocalariniz uzerinize tapulu maliniz kimseye vermeyin sakin sizi sevmeyen aldatan bir adamla evcilik oyunu oynayin.cocuklarda oyunun bas kahramanlari.siginak bir liman cocugum icin diyen zavalli kadinlar.
konu sahibi kocaniz olacak adam cocuklarini 13 yillik evliligini dusundi mu hayir sizi ve emeklerinizi evliligini hayir utandimi ki niye utansin erkek yapar diye buyuyor bu adamlar oyle ogretiliyor korku yok nasil olsakarisi onu birakmaz biliyor ya.
o adamin suratina tukurup terkedin bosanin ve karekterli yasayin.evliliginiz bitmis bence o adam sizi yine aldatir supheyle yasanmaz.herkese anlatin saklamayin ve sinir hastasi olmadan bosanin.

Ya sen nasıl bir kadınsın
I immacule oldun C conception oldun ortalığı karıştırdın yetmedi, yeniden üyelik alıp yine aynı konuya başka biri gibi yorum yapmışsın ya pes.

Allah sana akıl fikir versin
Al kocanın hayrını gör, ne kıymetliymiş ne yaparsa yapsın kabulün.
gelip gidip şu kadıncağızın kafasını da karıştırma

Kadın bildiğin takıntılı, açtığı başlığa bak.
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/esim-sozlukteki-ozel-mesajimi-okudu.1012408/
Dediklerini ispatlamak için uydurmuş resmen. Kocam ilgisizdi vs diye; ama kimse yememiş.

Bildiğin aldatma erkekler zaten normal bizle bıle pek konuşmazlar o kadınlarmı konuşacak cinsel lık konusuyorlardır bıde cılbelesıyolardır bence hiçte güvenme eger garantıdeysen Yanı calısıyo san bır bırıkıbın varsa ayrıl

hattı kendi üzerine aldığına göre kadını görmüş eliyle teslim etmiş yaniiiiiii

Bu kadar şey biliyorsunuz GURUR ve HAYSİYET kavramını bilmiyorsunuz demek ki.
Burası belgesel yayınlama yeri değil.

Okudum mesajını konu sahibi. Allah yardımcın olsun bu süreçte.

ben olsam ayrılırdım !

evli değilim ama başıma geldi ayrıldım ..

Affederseniz devamında da yapacak. Sadece telde görüştük demek maalesef aklamıyor. Yakalamasaydınız da devamı gelirdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…