sakin ve mantıklı düşüne hanımlar yol gösterin ne yapmalıyım.ALDATILDIM:((

esranehir esranehir

Unutmayacaksin.sadece zamanla daha az acı verecek.ama hep orada duracak.tam bir yıl önce benzer bir durum yaşadım ve affetmeyi tercih ettim.cunku 12 yıllık evliliğinde ne beni ne oğlumu hiç uzmemişti.aileme benden öte evlat olmuştu.karakteri kötü değildi biliyordum.adina ister boşluk de ister nefis ister hata.ne dersen de....cok yıprandık ikimiz içinde çok zordu.fakat pişmanmisin dersen değilim.cunku çabasını gördüm.emek emek yeniden inşa etmeye çalışıyor kaybedilen güveni.evet unutmayacaksin.ama bu süre sonra her gün değilse 3 günde bir haftada bir gelecek aklına ve geldikçe daha az acı verecek.zaten o acı ilk gun ki gibi kalsa yaşayamaz insan.esini en iyi sen tanirsin eğer çabasını emeğini acısını gerçekten görüyorsan denemeye değer.tabi ikincinin affi olmayacağını kafasına mih gibi kazımak kaydıyla.mutluklar seninle olsun.
ben de aynı şeylerin olacağını tahmin ediyorum.Boşanırsam mı pişman olurum yoksa boşanmazsam mı bilmiyorum.çabasını emeğini görüyorum.bu kadar iğneleyici sözleri kaldırıp tahammül ediyor.normalde sabırsızdır ama sabredip çaba harcıyor.Daha affetmiş değilim.yüreğim yorgun.yazdıklarında kendimi gördüm sanki teşekkür ederim içtenlikle paylaştığın için.

şu an oldukça ideal inanılmaz derecede bıkmak usanmak nedir bilmeyen çılgın aşık :halay:başbaşa planlar yapıyo,sürprizler hazırlıyor,aaşk msjları atıyor vs..Ama halen ayrı yatıyoruz.gece uykuya beni öperek gönderip kendisi de kendi yatağına dogru yol alıyo.:stop::KK48:Herşey rüya gibi de...işte aklından atamıyor insan.....Seni hiç bir şey için zorlayamam.sadece şans istiyorum ben eski eşin olacağım senin kıymetini bilememişim diyor.çocuklar bile babasındaki değişimin farkında.Bir de ben fena halde zayıfladım.kendime güvenim mi geldi ne :) sanki daha güzel hissediyorum kendimi.Sanırım o da bunun farkında.

belliki hatasının farkında ama bu farkındalık 8-9 ay neden olmamışki. hadi o da olmadı diyelim yakalandığında da yalan söylemedi mi? o kısmı nasıl hallettiniz kaçırmış olabilirim. tanımadığım görüşmediğim biri demişti ve siz de kadını bulmuştunuz. eşinizin telefonunu kendi telefonunuza yönlendirmiştiniz ve kadın mesaj atmıştı. eşinizin bunlardan haberi var mı acaba? yani bu konudaki savunması ne oldu? yalan üstüne yalan yakaladınız sonuçta. o kadın eşinizle birlikte çalışıyordu ordan ayrılalı ne kadar olmuş? belki ayrılmadan önce de görüşüyorlardı. yani bilemedim bende kinci değilimdir çabuk affederim. ama bu çok farklı bir olay. yani yaptırım olmayınca normalleşiyor gibi :KK43: sorun yoktu ilgiliydi aşıktı da neden gidip başka kadınla konuşma ihtiyacı hissetti. acaba ne konuştular o kadar uzun süre gerçekten çok merak ettim. kapalı kutu. bunu bi eşiniz bi o kadın bi de Allah biliyor. yazışma varsa döküm alınabiliyor gerçi. bunu bi teklif etseniz eşinize o zaman tepkisinden anlayabilirsiniz belki

yakaladığımda biriyle konuştuğunu söyledi.ama kim olduğunu söylemedi.sonra ben öğrendim.döküm alma meselesini söyledim olur alalım dedi ama hep konuşmuşlar detayda gözüküyor.msj yok.''Beni uykudan uyandırdın sanki yaptığım şey bir arkadaşla sohbetti ve yanlış olan bir şey yoktu gibi geliyordu.Ama çok yanıldığımı anladım sen benim yerime bir başkasıyla konuşmayı tercih etseydin diye düşününce...haklısın ben büyük bir hata yaptım.''İşte söyledikleri bu.

yakaladığımda biriyle konuştuğunu söyledi.ama kim olduğunu söylemedi.sonra ben öğrendim.döküm alma meselesini söyledim olur alalım dedi ama hep konuşmuşlar detayda gözüküyor.msj yok.''Beni uykudan uyandırdın sanki yaptığım şey bir arkadaşla sohbetti ve yanlış olan bir şey yoktu gibi geliyordu.Ama çok yanıldığımı anladım sen benim yerime bir başkasıyla konuşmayı tercih etseydin diye düşününce...haklısın ben büyük bir hata yaptım.''İşte söyledikleri bu.
Merhaba canım. Telefon hattının eşinin üzerine olmasının tek bir açıklaması var. Bu kadın evli ve ikinci bir hat kocasının dikkatini çekmesin diye senin kocan kendi üzerine bir hat almış. Benim anlamadığım sen neden bu kadının kim olduğunu öğrenmiyorsun ???? Kocana sor ve bu kadın kim muhakkak öğren. İlk aşama bu olmalı. Belliki işin duygusal boyutu var. Ben seks konuşması vs.. çok inanmıyorum ama olabilirde. Zaten burada konu ne konuşulduğu değil. Bu kadın kim öğren.

Bu tip erkeklerden iğreniyorum. Hem karısına canım gülüm deyip arkasından başka bir kadına aşk sözleri döşüyor. Arkadaşlar burada mağdur olan sadece karısı değilki !!!! Diğer kadında mağdur oluyor. Kimbilir onu da mutsuzluk hikâyeleriyle kandırıp kendisine aşık ediyor. Yani 2 kadını kandırıyor. Diğer kadın için evli adamla işi ne demeyin. Bu olabilecek bir şey. Çok namuslu düzgün bir kadın bile maalesef kapılıp gidebilir. Burada şerefsiz olan erkektir. Madem karını aldatacaksın niye evli kalıyorsun ????? Ama yoook. Evde karısı olsun dışarda da ya da sanalda sevgilim olsun düşüncesiyle yaşamları paramparça ediyorlar. Kuyruğu sıkışıncada karılarını ikna etmeye çalışıyor şerefsizler !!!
Arkadaşlar ben 50 yaşını aştım . Bunlar genel görüşümdür kızlar. Lütfen kimse üzerind alınmasın ama maalesef bu tip erkekler var. Her iki kadını kandıran adi yaratıklar.

Son düzenleme:
Bu tip erkeklerden iğreniyorum. Hem karısına canım gülüm deyip arkasından başka bir kadına aşk sözleri döşüyor. Arkadaşlar burada mağdur olan sadece karısı değilki !!!! Diğer kadında mağdur oluyor. Kimbilir onu da mutsuzluk hikâyeleriyle kandırıp kendisine aşık ediyor. Yani 2 kadını kandırıyor. Diğer kadın için evli adamla işi ne demeyin. Bu olabilecek bir şey. Çok namuslu düzgün bir kadın bile maalesef kapılıp gidebilir. Burada şerefsiz olan erkektir. Madem karını aldatacaksın niye evli kalıyorsun ????? Ama yoook. Evde karısı olsun dışarda da ya da sanalda sevgilim olsun düşüncesiyle yaşamları paramparça ediyorlar. Kuyruğu sıkışıncada karılarını ikna etmeye çalışıyor şerefsizler !!!
Arkadaşlar ben 50 yaşını aştım . Bunlar genel görüşümdür kızlar. Lütfen kimse üzerind alınmasın ama maalesef bu tip erkekler var. Her iki kadını kandıran adi yaratıklar.
Şu ara izne ayrıldım annemlerin yazlıktayım yaklaşık bir ay görüşmeyeceğiz.O da annesinin evinde.Hergün arıyor çocuklarla görüşüyor.benimle de konuşuyor.Şu an ayrı yaşıyoruz.pazartesi günü evlilik yıldönümümüzdü.koca bir buket geldi eve.kendisi çok çabalıyor da içimdeki öfke hemen durulmuyor.Bu arada geçmişteki yazdıklarımda kadının kim olduğunu bildiğimi söylemiştim zaten.hem de tanıdığım biri dediğiniz gibi evli.ancak muhatap olmak istemiyorum.eşiyle konuşun diyen de oldu.başkasının ayıbı beni ilgilendirmiyor.eşimin yaptığı beni ilgilendirir.onu da şimdi kendi vicdan muhasebesiyle başbaşa bırakıyorum.şu an biraz ayrı kalacağız sonrasına bakacağız artık..

Ben durumu şöyle tahmin ediyorum.. Evli bir erkek eşine her şeyi anlatamıyorsa, anlatamadığı şeyleri başka bir kadına anlatarak rahatlıyor olabilir.. Bu yaptığı bir hata ile ilgilidir, karısına karşı mahcup olmamak için ona anlatmaz, veya mutluluk duyduğu bir olaydır. Bir arkadaşım eşinin iş arkadaşı evli bir bayanla çok güzel dertleştiğini, ama kendisini o statüye hiç koymadıgını söylemiş.kadın demiş ki mesela x bey çok iyi bir derttaş, o olmasa iş yeri çekilmezdi..
Kimi erkek benim şöyle de bir çocuğum var, onu çok seviyorum diye çocuklarını bile anlatıyor. Bu durum bazı kadınlar için de geçerli. Herhangi bir erkek arkadaşıyla dertleşebiliyor, hele ki günümüzde watsapp gibi uyg.sayesinde insanlar kolayca ulaşılabiliyor, anında resim çekip gönderiyorsun, değişik yüz ifadeleri, ikonlar..konuşmaları daha farklı boyutlara taşıyor. Dışardan bir tahrik de söz konusu..şimdi karşınızdaki evli kadın için diyorum ki o da tutuşmuştur zaten ya eşime söylerse diye..her türlü senaryoya hazırdır..çok tehlikeli bir iş yapıp, ateşle oynamış. maalesef bizim toplumda bırakın evliyken, ayrılınca kadın gidip başkasıyla evlendi diye eski karısını katledip namusunu temizledim diyenler var..öyle de acayipler.
Size tavsiyem kendiniz için dik durmaya çalışın.. Onlar kendilerini batırmışlar, eşin senin güvenini kaybetmiş... Bırak çabalasın dursun.. Kalbin tatmin olmazsa, istersen ayrılırsın..Allah doğru olanı yapmanızı nasip etsin

eşimde aynen sizin söylediğiniz gibi anlatıyor konuşmak rahatlatıyordu diyor.ama yaptığının yanlış olduğunu da içten içe biliyor . Çünkü aynı şeyi ben sana yaşatsam sen ne düşünürdün?emin olabilirmiydin bir gönül ilişkisi olup olmadığına deyince burada kalıyor.İşte ben burada takılı kalıyorum.Önce ben arkadaşlarım tarafından sevilen dert dinleyen ,yol gösterici olan biriyken sana olamadım mı?bana anlatamayıp başkasına anlatabildiğin ne?Hem gönlünün kaymadığını ya da onun kaymadığını nereden bilebilirim?bunları atamıyorum aklımdan...O Şimdi çok pişman bunu görebiliyorum.gururlu mağrur bir erkektir ama ayaklarıma kadar kapandı tahmin bile edemezdim.ufak duygusal gözyaşları dışında hiç ağladığını görmedim, hıçkıra hıçkıra ağladı günlerce..inanın hiç acımak gelmedi içimden öyle öfkeliydim ki.şimdi öfke yerini kırgınlığa bıraktı.Bir üye unutmayacaksın ama alışacaksın başta hiç aklından çıkmayacak sonra iki güne bir sonra haftada bir hatırlayacaksın demişti.Evet öyle oluyor ama yitirilen güven zor yerine gelecek.

Kaçan kovalanir kendinizi tamamen teslim ettiginizde eski halini alacaktir.
8 9 ay gibi uzun surecte "ya ben baskasiyla konusuyorum ama evde beni bekleyen karim ve cocuklarim var hata ediyorum, esim gorse benden ayrilir, cocuklarim benden nefret eder" diye ayilamayan adamin simdi aşığı oynamasi inandirici degil bence

ben de aynı şeylerin olacağını tahmin ediyorum.Boşanırsam mı pişman olurum yoksa boşanmazsam mı bilmiyorum.çabasını emeğini görüyorum.bu kadar iğneleyici sözleri kaldırıp tahammül ediyor.normalde sabırsızdır ama sabredip çaba harcıyor.Daha affetmiş değilim.yüreğim yorgun.yazdıklarında kendimi gördüm sanki teşekkür ederim içtenlikle paylaştığın için.

esranehir esranehir

Aklima dustun.nasilsin toparlayabildinmi biraz.sende kendimi gorup merak ediyorum.haberdar et olurmu.sevgiler

esranehir esranehir

Aklima dustun.nasilsin toparlayabildinmi biraz.sende kendimi gorup merak ediyorum.haberdar et olurmu.sevgiler
tesekkürler wisne83 biraz toparladım sanırım.aklıma gelmiyor mu?geliyor en azından daha az.tatil iyi geldi diyebilirim bir süre onu görmemek de öyle.evime geldim çok hoş bir karşılamaydı.Aynı evdeyiz normal bir yaşam sürdürüyoruz en azından çocukların gözünde.ayrı odalarda uyuyoruz.sanırım devam edeceğim içimden bir ses bir şans daha diyor.Biliyorum bir çok kişi topa tutacak beni burda ama karar benim kararım..herkesin düşüncesini okudum ölçtüm tarttım bu noktada karar kıldım.Bu arada seninle aynı yerde yaşıyoruz tabi hala aydındaysan:))

Evliliğin ne durumda konunu hatırlıyorum affettin mi durum düzeldi mi

İnşallah aldığın karar pişman etmemiştir

X