Sakallı Gelin..

scorpi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
273
0
41
Arkadaslar bi tanidigimiz oglunu bi turlu evlendiremiyordu 30 yasinida gecmisti.. oglunun begendigi gelin adaylarini annesi begenmiyrdu.en sonunda kendi secti ogluna gelini ve dugun oldu. dugunden sonra ertesi sabah gelin lavaboya gitmis az sure sonra pesinden ogluda gitmis, ne gozle gorsunki yeni gelincik yuz tirasi oluyormus resmen, ogluda annesine o anda bagirmis nerden bulduysan geri yolla, bana bula-bula boyle birinimi buldun diye.. kizi apar topar kizlik evine yollamislar, kadinda eve gelince gelininin esyalarini karistirmis bi suru doktor raporlari varmis hormon dengesizliginden tedavi goruyormus... o aksamda gelinin annesi evi basmis kiyamet kopartmis, ne olmus sakalliysa sakalli bendede sakal cikiyor yuzumde ama onca sene evliyim ve cocuklarimda var demis... ama bosanacaklar sanirim, kadinin dedigine gore gerdek gecesinde birlesmemisler zaten.fisfisfis.. Hayat ne ilgincyaa Allah'in verdigi dertlere bi sey denmez ama... Allah herkesin sonunu hayir eylesin..

evet ya ne zor bi durum adam baska bi kadin bulur dolayisiyla kadin da yeni bi gelin ama yazik olan kadina olmus bosanana yani ne kadar uzulmustur allah kimsenin basina vermesin

bunu okuyunca cok fena midem bulandi nedense, keske okumasaydim

ay yazık ama gelinin sucu ne? o mu istedi sanki sakalı olmasını :çok üzgünüm:
bu yüzden eş boşanır mı yaa çok günah bence yasakkelime
herkesin başına gelebilicek birşey
tedavi olur geçerdi nolacak :sm_confused:
+ yani kör müymüş bunlar düğün gününe kadar farketmemişler mi?

gurbaa Plensesim gorucu usulu oldugu icin, once annesi begenmis sonrada ogluna gostermis o da okeylemis ve hemen dugun olmus... bence oyle kizcagizin dislanmasi kotu bi sey ama bence kiz tarafida soylemeliydi sorunlarini...

cok ilginc..keske kizi tedavi filan ettirselermis..

tedavi oluyormus zaten bi suru doktor raporlarini bulmus kaynanasi esyalarini karistirdiktan sonra, gelinin anneside oyleymis... veren derde Allah kendisi sifa versin ne diyelim..

uzucu br durum..kiz icinde erkek icinde..ama keske bir sekilde erkek tarafi bilseymis..tepkiler ona gore olurdu..iki tarafta bu kadar incinmezdi sanirim.

uzucu br durum..kiz icinde erkek icinde..ama keske bir sekilde erkek tarafi bilseymis..tepkiler ona gore olurdu..iki tarafta bu kadar incinmezdi sanirim.

soyleselerdi kesin erkek taraf istemeyecekti o yuzdende sakladilar sanirim, hem onlarin ask evliligi degildiki erkek bu durumu hosgoruyle karsilasin. ama nereye kadar saklanabilirdiki boyle bir sey dimi , ki hemen zaten ortaya cikmis..x

arkadaşlar
sorun aslında bir evliliğin bitmesi ile sonuçlanacak kadar büyük bir olay değil

nitekimde hormon tedavileri

şiddetlerine göre değişiklik gösterir

kimisi 2 ayda biter

kimisi 1 sene de sürer

ama bu evliliği bitirecek kadar büyük bir mesele değil

ama bence ayrılık en doğru karar

neden derseniz çünkü

bu kadar basit bir sorunde evliliği bitirmeye çalışan bir erkekle evlilik
zaten yürümez....

daha büyük sorunla karşılaşınca ne olcak...
bu benim nacizane fikrim..

bir evlilikte saygı olmalı diye düşünüyorum..

bu benim nacizane fikrim... sevgilerlea.s.

yazık olmuş tabi canım,kılsız tüysüz kadın mı var hiç olmayanda bile var sonuçta ha bulur hiççç kılı olmayan bir kadını,Allah bir hastalık veriri kullandığı ilaçlar yan etki yapar kıllı bir kadın oluveriri bir anda yani hepimizin başına gelebilir yazık oda jiletlemi alıyormuş bari ağda yapıştırsaymış yani evlenmeden önce ay nebilim kafam karıştı

çokmu Bellyimiş Keşke Düğünden Bir Gün önce Sir Ağda Falan Yapsaymiş.demekki Aklina Gelmemiş Büyük Konuşmamak Lazim. Ne Bilem Kizimiz Var.insan olanın başına herşey gelir.

bilemeyiz kislar sir agda yapmistir belki yinede cikmistir,cikanlarda gozukmesin diye onlari jiletle aliyormus tovbe tovbe...

iide böle jiletle falan traş olduğuna göre bu anlaşılmcıak bi durum diil.annesi görmedi hadi çocukta görmedi hiç kimsemi farketmedi kızın yüzünü.kızcaaz tabiki evlenmk isticek sölermi benim böle böle bi problemim var die.kıza yazık etmişler bence...

normal killanma degilki adam kabul etsin yani resmen hormon bozuklugu sanirim genlerinde varmis anneside oyleymis, kizin gelinligide yuzunun kenarlarini kapatacak sekildeymis zaten, kol yakasi boyun ve yuzune kadar cikiyormus, kadinda diyorki zaten gelinligide dikkatimi cekmisti kamera falan yaklasinca gelin iki omuzunu sIkIyormus ve o pirpirli yakasi iki yuzunun kenarina degiyormus... yani arkadaslar korkarak anlatiyorum Allah kimseye boyle bi dert vermesin... :çok üzgünüm:

işte bu nedenle kızla çocuk birbirini tanıyacak sevecek ondan sonra evlenecek..görücü usulü ile olmuyo..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…