Sakallı Gelin..

Canim lutfen yanlis anlama beni:1hug:
Demek istedigim tras olmus erkek nasil belli oluyorsa kadin tras edip
gitmisde olsa belli olur

Çok üzüldüm,dış görünüşe önem veren bir toplumuz,damadı da yargılamamak gerek,hepimiz böyle gördük çevremizden...

kadın için çok zor durum ayrıca onur kırıcı ben olsam kişilik haklarımı rencide etti diğe dava açardım.
tıraj olan kadın nasıl anlaşılmaz ya cildi bir kere farklı olur ilginç geldi dokununca bile o sertlik kıl kökü hemen belli eder görsel belirginliğini hadi geçtik

eşyaları arasında rapormu taşıyor buda ilginççç,

Son düzenleme:
bu olay a-z ye tuhaf geldi açıkcası
adam 30 yaşına gelmiş annesi kendi istediği birini istemiyor diye gidiyor görücü usulu evliliği kabul ediyor, tamam olabilir ama hiç mi görmedi kızı hiçmi tokalaşmadılar bunlar? nekadar traş olursa olsun belli olur ya erkeklerde sürekli traş oluyor ama traş oldukları belli oluyor sonuçta, hadi bunuda geçtim bu kız çokmu safmış anlaşılmıcakmı sanmış?? insan görücü usulüde olsa evleneceği kişiden böyle bişey saklarmı, okadar çokmu meraklıymış tanımadığı biriylen evlenmeyeki böyle bişeyi göze almış? hadi kız böyle bişeyi söyliyemedi kızın ailesidemi söyliyememiş? hem kaldıkı düğünden önce lazerle yok ettirseymiş hemen düğünü sabahı traş olacak kadar bariz bi şekilde çıkmazdı ozaman, kızın aklına gelmedi annesinindemi gelmedi? yani bana çooook saçma geldi
doğru olmuş olsa bile erkek zaetn kızı sevmemiş annesinin isteği üzerine evlenmiş, o yüzden bu insandan çokda şey beklememek lazım
kızın anneside fenaymış hani

Yazıklar olsun bu insanlara,bir şey diyemiyorum,çok sinirlendim.

yazık ya olurmu öyle şey ya
valla çok üzüldüm
kızın suçu ney buda bir hastalık
çok kızyorum valla böyle yazılar okuyunca.

kız açısından kötü ama birde adam açısından bakın hadi böyle bir şey oldu diyelim bu şekilde evlenme gerçekleşti...işin gerçeği erkekler kılı tüyü sevmez.
hiçmi görmedi bu kızı düğünden önce...imam nikahınıdamı aynı gece yaptılarr hadi resmi nikah düğünde diyelim...
görücü usulü demekk ki kaynana gördü tırajlı cilt nasıl anlaşılmaz...

bu kaynanaları anlamak zor oğlu seçiyor hanım beğenmiyor-senmi alıcaksın koynuna onlar yaşayacak bir evde bir ömür değil mi

yazık kıza hakkaten üzüldüm.gerçi ailesininde söylemesi gerekirdi gene olan kıza oldu ya tüh.bu arada biz bayanlarda kılı tüyü sevmeyiz ama kocamızı olduğu gibi kabul ediyoruz dimi.işte aradaki fark.

yazık o kızcagıza çok üzüldüm ama böyle bir sorunu varsa eşe bunun evlenmeden önce söylenmesi ve gösterilmesi gerektiğini biliyorum.. yksa herkes hasta olabilir kimin basına ne gelir belli olmazki.. evlenmeye layık gördüğü bi eşi sırf böyle bişey yüzünden hemen ailesine göndermekte zalimlik bence ,o kızın bu durumu eşine daha önceden söylememeside zalimlik..
birde bu tüy dediğin hemen bir gecede çıkmazki ya kız yüzüne siragda yaptırmıstır bi gecede tras olmayı gerektiricek kadar cıkmazki.. bence yani bilmiyorum yinede .. Allah kimsenin basına vermesin ..:1no2:
Allah haklarında hayırlısını versin..

valla kıza üzüldüm..beniimde çenemde çıkıyo iki üç tane sert tüy çıkıyo ona üzülüyodum,kaldıki o kızın psikolojisini düşünemiyorum..allah başka dert vermesin tek derdimiz kıl tüy olsun..onun için boşanılırmı ya..sevse !!! kıl için bi çok çözüm var çözülürdü..adam istemeden evlenmiş bence...

kadina cok yazik bu tamamen hormonal bisey ama adamida anlayabiliyorum o anki pisikolojiyle oyle bir tepki vermistir.. burda is buyuklere dusuyor Allah kadinin yardimcisi olsun ya uzuldum

bu durumdan dolayi bir ayrilik olmasi cok kötü kizi rencide eden bir davranis bu zaten tadevi görüyormüs eve gönderecek kadar bir olay mi benim anlamadigim hani günümüzde agdayla,iple ne bilim bu tür seylerle aliniyor gerekli kisim oda gec cikiyor neden tras ediyormus ki buda cok garip geldi ama o kizin yerind olmak istemezdim herkesin basina gelebilecek bir durum...birlesmemis olsalarda o kiza artik dul denilecek cok üzüldüm onunda hayalleri vardir yazik olmus

tabiki çok üzücü bir olay.ama eğer traş olan genç bir bayansanız.bunun bir sağlık problemi olduğu anlatılabilirdi.baştan vazgeçilirdi ki bu kadar sorun olmazdı yada herşeyin bilindiği süprizlerin yaşanmadığı bir evlilik olabilirdi.boşayacağı kadının ahı tutarsa müstakbel koca bundan sonra sakalsızınıda bulsa mutlu olamaz.olayları insanları kırmadan hoşgörüyle halletmek lazım.ne kadar onur kırıcı birşey genç bayan için.evliliğinin bu sebepten son hızla sona ermesi

ay çok ilginç okurken sakal diyince geini dönme sandım ama oğlanda anasıda ayıp etmiş ALLAHN verdiği bişey yarın birgün kendi başlarına gelmiycemi hem oğlanın bulduğunu niye kabul etmiyomuş

Hastalikta problemlerde bizim icin afedersiniz ama iyilesmesi mumkun olmayan bir rahatsizligi yok ki bu bayanin sabah kimse gormesin problem olmasin diye sanirim gizli sakli killari yok etmeye calismis yeni evli vs psikolojisiyle bir anda kiyametler kopuyor .....ayrilsalar ailesi akrabalari komsulari tum bunlarin cenesini kapayin kapayabiliyorsaniz ..o bayanin ahini almak bunca sikintiyi yasatmak icin vicdaninizi yok etmeniz lazim....gunah ya bir iki ay dayanabilir uzmeden kirmadan tedavi ettirebilirdi.........

cok terboyesice bence resmen asagilamislar kizi. boylelerinin yanina kalmaz. tedavisi var lazeri var agdasi var bu isin ne var yani hemen kapi disari gondermisler/
bi de kizlik evi felan bunlar hos tabirler degil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…